0

@Barcatroll cegłówkę zamiast głowy

0

@rodineusz prawda. Jamal i Rafinia powinni pierwsi rozkładać kocyk na krzesełkach i iść spać.
Jeden jest złotym nietykalnym dzieckiem a drugiego się pompuje do Złotej piłki.

6

@Bulbulator ciekawe czy się przyzna, że to on zamknął w kiblu pieńka

0

Mysie pysie polecacie jakieś książki o Barcy?
Jaka jest taka książka, którą każdy musi przeczytać? Coś jak Biblią dla formularzy jest niezniszczalny, rywalizacja totalna i how to build a car.

0

@Kitek1640 zostaw babe w spokoju

0

@DragonxNF sleepy carletto

3

Wojtuś powinien dostać. Należy mu się.

1

Wojtuś mvp dziś

0

Ale z sęka zeszło.

0

Niemożliwe do obronienia przez Wojtka. Osłonił swoją prawą stronę, poleciała w lewo.

0

@BulaKG ręcznik by bronił wzrokiem czyli to co robi najlepiej

0

@greedo on ma siłę drybluje. On nie wie kiedy podać a kiedy dryblować.

0

Polscy emeryci na wakacjach w Barcelonie.

0

@Esteban_ o jamalu dobrze albo w ogóle xD

0

Najlepszy wykonawca karnych wszechczasów.
Hejterzy dupa cicho.

0

Ten z tarantulą na głowie to chyba niezbyt ogarnięty. Po co w takim momencie kogoś trzymać.

0

Druga seteczka zmarnowana przez rafinie. Pewnie będzie wytkniete nie dobicie przez Roberta, który nawet nie mógł sięgnąć piłki xD

0

Kolejna seteczka Rafinii zmarnowana, która nie będzie wytknięta w podsumowaniu

0

@Pablozeusz nasz nemezis

9

Haha jeden gra przy +40C a drugi przy -12C.
Robercik i Wojtuś się szanują i na emeryturze grają w Barcelonie.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1891376765425144137

1

@Kismeth Prawda. Gdyby podawali jak Tomasz Młynarz to by bez problemu było 50.

1

Że Pajor ma mniej goli niz Bobuś? Przecież dziewczyny nie mają konkurencji i one ze wszystkimi wygrywają hokejowym wynikiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tutaj powinien być mem z basenem, dzieckiem trzymanym przez rodzica, dzieckiem tonącym i trupem na dnie. Idealnie pasowałoby to do Jamala, Gaviego i Lewego, bo Lewy i Gavi już od miesięcy biegają z bandażami.

1

@Commando @July_6_BcN samego siebie, a to najgorzej

0

@Herato w wieku 18 lat to przeciętny polski piłkarz gra jeszcze w lidze B.

1

Kurła. Czemu my gramy w poniedziałek a nie w niedziele? Zostałem oszukany.

0

@yzyr widzisz jak skonstruował zdanie? Zdanie nie było "kurwa, ale zjebałem", tylko zdanie było skierowane wprost do drugiej osoby.

7

@Aragorn33 Może niech on przestanie mówić do siebie, bo to chyba jakaś choroba psychiczna?

0

Lewy mógłby robić na 2 etety i grać w bajernie, i miałby lepsze statystyki od tego paralityka kane'a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?