Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcatroll cegłówkę zamiast głowy
0
@rodineusz prawda. Jamal i Rafinia powinni pierwsi rozkładać kocyk na krzesełkach i iść spać.
Jeden jest złotym nietykalnym dzieckiem a drugiego się pompuje do Złotej piłki.
6
@Bulbulator ciekawe czy się przyzna, że to on zamknął w kiblu pieńka
0
Mysie pysie polecacie jakieś książki o Barcy?
Jaka jest taka książka, którą każdy musi przeczytać? Coś jak Biblią dla formularzy jest niezniszczalny, rywalizacja totalna i how to build a car.
0
@Kitek1640 zostaw babe w spokoju
0
@DragonxNF sleepy carletto
3
Wojtuś powinien dostać. Należy mu się.
1
Wojtuś mvp dziś
0
Ale z sęka zeszło.
0
Niemożliwe do obronienia przez Wojtka. Osłonił swoją prawą stronę, poleciała w lewo.
0
@BulaKG ręcznik by bronił wzrokiem czyli to co robi najlepiej
0
@greedo on ma siłę drybluje. On nie wie kiedy podać a kiedy dryblować.
0
Polscy emeryci na wakacjach w Barcelonie.
0
@Esteban_ o jamalu dobrze albo w ogóle xD
0
Najlepszy wykonawca karnych wszechczasów.
Hejterzy dupa cicho.
0
Ten z tarantulą na głowie to chyba niezbyt ogarnięty. Po co w takim momencie kogoś trzymać.
0
Druga seteczka zmarnowana przez rafinie. Pewnie będzie wytkniete nie dobicie przez Roberta, który nawet nie mógł sięgnąć piłki xD
0
Kolejna seteczka Rafinii zmarnowana, która nie będzie wytknięta w podsumowaniu
0
@Pablozeusz nasz nemezis
9
Haha jeden gra przy +40C a drugi przy -12C.
Robercik i Wojtuś się szanują i na emeryturze grają w Barcelonie.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1891376765425144137
1
@Kismeth Prawda. Gdyby podawali jak Tomasz Młynarz to by bez problemu było 50.
1
Że Pajor ma mniej goli niz Bobuś? Przecież dziewczyny nie mają konkurencji i one ze wszystkimi wygrywają hokejowym wynikiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tutaj powinien być mem z basenem, dzieckiem trzymanym przez rodzica, dzieckiem tonącym i trupem na dnie. Idealnie pasowałoby to do Jamala, Gaviego i Lewego, bo Lewy i Gavi już od miesięcy biegają z bandażami.
1
@Commando @July_6_BcN samego siebie, a to najgorzej
0
@Herato w wieku 18 lat to przeciętny polski piłkarz gra jeszcze w lidze B.
1
Kurła. Czemu my gramy w poniedziałek a nie w niedziele? Zostałem oszukany.
0
@yzyr widzisz jak skonstruował zdanie? Zdanie nie było "kurwa, ale zjebałem", tylko zdanie było skierowane wprost do drugiej osoby.
7
@Aragorn33 Może niech on przestanie mówić do siebie, bo to chyba jakaś choroba psychiczna?
0
Lewy mógłby robić na 2 etety i grać w bajernie, i miałby lepsze statystyki od tego paralityka kane'a.