3

Flick powinien zakazać wyjazdu podstawowym piłkarzom na mecze o pietruszkę. Niech sobie tam grają rezerwowymi.

4

Takie mecze powinni grać do pierwszego gola i do domu. Po co to komu, na co to?

3

Łysy ciemiężycielu zostaw naszych chłopców w spokoju. Powoluj sobie na mecze towarzyskie ogórków z Madrytu.

1

Pompowanie sflaczałego balonika. Jak zacznie wchodzić w podstawowej 11 jak za czasów wuefisty to sobie jego fani z pamięcią złotej rybki przypomną, dlaczego gra ogonki w spotkaniach.

1

Wojtuś 1, jeszcze mu kapitana dać. Mats ława na puchary tymbarka. Ręcznik do arabów za dobry pitos.

0

Czemu o tym się nie pisze? Może dlatego, bo to wychowanek, który całuje herb.
https://www.twitter.com/FabrizioRomano/status/1902092853553328307

2

Mats najpierw zepchnięty na ławę przez starego Neuera, po 12 latach dostał jednkę i znów ją stracił xD
Na koniec przygody z poważnym footballem jakiś emeryt z Polski wygryzie go z Barcelony XD

0

@Cule1797 Kogoś się kupi, a jak nie weźmie się dzieciaka z akademii. Niemiec i tak już długo nie pogra, poza tym nie jest topowym bramkarzem.

0

Niech się dobrze wyleczy, żeby w okienku letnim go sprzedać z ręcznikiem. Wojtuś pobroni jeszcze rok i kogoś się kupi w tym okienku na przyszłość.

6

@kaamil1910 na tej pozycji trzeba myśleć głową a nie wsadzać głowę pod but przeciwnika.

9

Jakby Flick szukał jakiegoś emeryta z Polski to Krychowiaka można ściągnąć w lato.

48

Zawsze powtarzam, że Lewy ma zły paszport. Gdyby to był Lewanhino to by wszyscy klaskali uszami.
Lewy nie ma PRu i na siłe nie próbuje go robić. Po drugiej stronie jest Krystyna, którego PR wrecz mu robi krzywdę i on sam swoim zachowaniem.
Lewy jest spokojny to nie jest Ibrahimowicz, który potrafił tylko mordę drzeć i robić z siebie klauna.
Jak są pisane podsumowania to zawsze wytykane sa błędy Lewego, ale już Rafinie czy Jamala nie.
Mówi się o śladowej ilości kontaktów z piłką i to się mu wypomina. Jak 9 ma mieć tyle kontaktów co skrzydłowi czy obrońcy. Jak nie dostaje podań to co ma wracać się do obrony? Jak się wraca to też źle, bo "znów mu się włączyła 10-tka".
Zawsze walicie jak w bęben w Roberta, ale skoro on taki zły to czemu ten niemiecki specjalista nie postawi na kogoś innego skoro polski emeryt nie potrafi nawet od sęka odbić? Pupilek jednego z redaktorów - Ferran jak go wypuścili od 1 minuty, to La Bambiarze sobie przypomieli, dlaczego wchodzi na ostatnie minuty.
Czego można się spodziewać po La Bambiarzach skoro oni jeszcze kilka dni temu chcieli sprowadzać spasionego połamanego Nejmara xD
Wracając do wczorajszego spotkania to nikt z redaktorów nie zauważył, że przy drugim golu Lewy dosłownie przepchał obrońce kilka metrów, żeby Ferran nie był na spalonym. Takich zagrań niektórzy nie widzą, bo są zaślepieni hejtem na Pana Piłkarza.
Lewy nigdy nie pocałował i nigdy nie pocałuje Herbu. Lepiej trzymać się swojego niż co roku nowy herb całować.
Należy zaznaczyć, że Lewy o Barcelonie wypowiada się najcieplej ze wszystkich klubów w których grał.

3

@[Oli] Właśnie nikt o tym nie mówi, że Lewy popychał obrońcę w kierunku bramki, żeby ferran nie był na spalonym. Gdyby tego nie zrobił to nie byłoby gola.
Niestety polscy pseudodziennikarze i ciulesy mają oczy zamkniętę hejtem i nie widzą takich szczegółów. To jest coś co go wyróżnia na tle innych graczy.
On gra głową i nie biega jak kurczak bez głowy, byleby nabić kilometry.

3

@KamQiX Już nie raz pisałem, że to Flick zdobył sekstet, a nie la bamba xD

0

Żółty drukarz zrobiony na materacu.
Mogą tylko nasze oglądać.

1

Hahaha kotleciaki ubite.
Do nory! Do Madrytu, madrycioki!

0

Hahaha z wojtusiem nie przegrywamy.

0

Jezu uszaty.
Boże miej uszatego w swojej opiece.

0

Na pohybel żółtym drukarzom.

0

@barteq co daje? XD
Lewy jak na razie zrobił to co ma robić czyli strzelił gola.
Dzieciak nic nie daje, tylko traci piłkę.

1

Nawet nie ma kogo wpuścić za Jamala, który dziś nic nie daje.

0

Żółty drukarz.
Robercik mistrz.

3

Digi dong jakby dziś mógł się pokazać to dostał sraczki

0

Ale impotencja w ataku. Lewy miał sytuację. Jamal dwie, rafinia jedną.
Niech wezmą viagrę, bo nie ma dziś ciupciania.

1

Miały być figle na materacu a na razie to trochę stypa, jakby nie wzięli viagry.

0

Robi się ciepło. Anka pojedzie na szkolenie baciatty dookoła Europy i lewy będzie miał czysta głowę.
Teraz zacznie się prawdziwe strzelanie.

0

Będą dziś figle na materacu.

0

@budel17 W erze nowych bolidów 90+, tylko dziad z oviedo mógłby do niego startować.

0

@Bykunn pokaż kontrowersje w tym wpisie. Tylko przy okazji poprzyj to faktami, a nie swoimi subiektywnymi odczuciami.

0

@partymaker pokaż lepszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?