Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Śmietanki dalej wzdychają do tego kapiszona.
https://www.twitter.com/Pxxdwskiii/status/1906428335351103912
0
@cules100pro pompowany jest rafinia w tym sezonie. Musi wreszcie brazylijczyk wygrać.
1
@szyper odbije odbije. Wmówili rafinii złotą piłkę i mu odbiło. Jamalowi to samo jak w zeszłym roku jak przestali podawać lewemu.
1
Te statystyki nie oddają niczego. Kto oglądał ten wie, że Jamal dziś słabo. Miał okazję do strzelenia gola, mógł podać lewemu, żeby strzelił tracił piłkę na własnej połowie, bo dryblował.
0
@El Plutoninho tutaj grają dzieci z głową we własnej dupie, wtedy grali piłkarze doświadczeni i grali zespołowo.
4
Tutaj nie będzie 100% drużyny dopóki grają w taki samolubny sposób. Flick powinien im to wybić z głowy. Kiedyś im się to odbije aż uleje.
W bajernie mieli wbite do głowy od początku, że klub jest większy niż pilkarze i grają do klubu, tam nie było takiego samolubnego grania.
0
@Lewangoooolsky on już w zeszłym sezonie to pokazywał, że nie podaje lewemu. W tym roku podaje tylko rafinii.
0
Oczywiście tyle osób i podał największemu samolubowi.
0
Dzieciaki są samolubne grają, tylko pod siebie.
Kiedyś to się źle skończy.
0
Blade powinien się ogarnąć nie jest napastnikiem niech podaje.
0
Wpuścić Fatiego!
0
BYCZE JAJA Pana Piłkarza. Ustawił sobie wszystkich i siateczka.
1
Smród gola w powietrzu. Niech się ogarnął.
0
Ostatnio mekambe, winicjusz, haaland, Jamal nie strzelili.
0
@mekston Flick jest konserwatywnym Niemcem ;)
1
Zapraszam hejetrów do powrotu do nory.
Pan Piłkarz znów was wyjaśnia.
2
Przez całą karierę lewego oglądałem bundesligę i tam nie było tylu skandali przez cały sezon ile w La lidze przez jedną kolejkę.
Drukują i się z tym nie kryją.
0
Dzieciak samolub. Nowe, nie znałem ;)
1
Żółci drukarze z Madrytu.
0
Endricka faulowali 3m przed polem karnym i podyktowali karny xD a tutaj liczą milimetry
0
@ViscaelBarca2007 Tomasz Młynarz były sensowniejszym transferem niż nejmar, który był tutaj forsowany xD
0
Można reaktywować to trio za darmo w przyszłym sezonie. Ale to by śmigało.
https://i.imgur.com/55WufNv.png
0
Klasyk będzie drukowany. Będzie BRRRRRRRRRRR w wozie VAR.
Karteczki kartusie będą lecieć do piłkarzy Barcelony.
0
W wakacje był mecz oldboyów Barca vs Real i tam dziadki grały szybciej i lepiej xD
34
Obrzydliwe jest jak oni drukują te mecze i nawet się z tym nie kryją. Tam powinna wejść prokuratura.
2
@MrJanKo drukują żółte madrycioki.
Miękki karny xD
0
Haha żółci drukarze na siłę chcą wcisnąć wygrana madryciokom, ale ci go nie chcą xD
0
Podobno lewy marnuje sytuację.
https://www.twitter.com/LaLigaEN/status/1905582921282392538
0
On potrzebuje okładu z kapusty. Okład z kapusty zawsze działa. Pedri po okładach jest zdrowy jak koń, biega jak młody źrebak.
6
Nic dziwnego, wszyscy boją się krakena. Nie mogę się doczekać jak wróci do nas za rok i Flick go kilka razy batem prześwięci, przeciez to będzie maszyna.