4

Śmietanki dalej wzdychają do tego kapiszona.
https://www.twitter.com/Pxxdwskiii/status/1906428335351103912

0

@cules100pro pompowany jest rafinia w tym sezonie. Musi wreszcie brazylijczyk wygrać.

1

@szyper odbije odbije. Wmówili rafinii złotą piłkę i mu odbiło. Jamalowi to samo jak w zeszłym roku jak przestali podawać lewemu.

1

Te statystyki nie oddają niczego. Kto oglądał ten wie, że Jamal dziś słabo. Miał okazję do strzelenia gola, mógł podać lewemu, żeby strzelił tracił piłkę na własnej połowie, bo dryblował.

0

@El Plutoninho tutaj grają dzieci z głową we własnej dupie, wtedy grali piłkarze doświadczeni i grali zespołowo.

4

Tutaj nie będzie 100% drużyny dopóki grają w taki samolubny sposób. Flick powinien im to wybić z głowy. Kiedyś im się to odbije aż uleje.
W bajernie mieli wbite do głowy od początku, że klub jest większy niż pilkarze i grają do klubu, tam nie było takiego samolubnego grania.

0

@Lewangoooolsky on już w zeszłym sezonie to pokazywał, że nie podaje lewemu. W tym roku podaje tylko rafinii.

0

Oczywiście tyle osób i podał największemu samolubowi.

0

Dzieciaki są samolubne grają, tylko pod siebie.
Kiedyś to się źle skończy.

0

Blade powinien się ogarnąć nie jest napastnikiem niech podaje.

0

Wpuścić Fatiego!

0

BYCZE JAJA Pana Piłkarza. Ustawił sobie wszystkich i siateczka.

1

Smród gola w powietrzu. Niech się ogarnął.

0

Ostatnio mekambe, winicjusz, haaland, Jamal nie strzelili.

0

@mekston Flick jest konserwatywnym Niemcem ;)

1

Zapraszam hejetrów do powrotu do nory.
Pan Piłkarz znów was wyjaśnia.

2

Przez całą karierę lewego oglądałem bundesligę i tam nie było tylu skandali przez cały sezon ile w La lidze przez jedną kolejkę.
Drukują i się z tym nie kryją.

0

Dzieciak samolub. Nowe, nie znałem ;)

1

Żółci drukarze z Madrytu.

0

Endricka faulowali 3m przed polem karnym i podyktowali karny xD a tutaj liczą milimetry

0

@ViscaelBarca2007 Tomasz Młynarz były sensowniejszym transferem niż nejmar, który był tutaj forsowany xD

0

Można reaktywować to trio za darmo w przyszłym sezonie. Ale to by śmigało.
https://i.imgur.com/55WufNv.png

0

Klasyk będzie drukowany. Będzie BRRRRRRRRRRR w wozie VAR.
Karteczki kartusie będą lecieć do piłkarzy Barcelony.

0

W wakacje był mecz oldboyów Barca vs Real i tam dziadki grały szybciej i lepiej xD

34

Obrzydliwe jest jak oni drukują te mecze i nawet się z tym nie kryją. Tam powinna wejść prokuratura.

2

@MrJanKo drukują żółte madrycioki.
Miękki karny xD

0

Haha żółci drukarze na siłę chcą wcisnąć wygrana madryciokom, ale ci go nie chcą xD

0

Podobno lewy marnuje sytuację.
https://www.twitter.com/LaLigaEN/status/1905582921282392538

0

On potrzebuje okładu z kapusty. Okład z kapusty zawsze działa. Pedri po okładach jest zdrowy jak koń, biega jak młody źrebak.

6

Nic dziwnego, wszyscy boją się krakena. Nie mogę się doczekać jak wróci do nas za rok i Flick go kilka razy batem prześwięci, przeciez to będzie maszyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?