8

@KrychaFCB No co telewizja rezimowa. Rezim się zmienił, ale program telewizyjny taki sam. Pisiory wrócą za kilka lat i będzie to samo, ale w drugą stronę. Nikt tego szamba nie zlikwiduje, bo się im to nie opłaca.

0

Właśnie oglądam mecz 1 ligi Płock vs ŁKS. 1 liga jest o 2 klasy wyżej niż ten MLS dla oldboyów. Może technicznie to nie są jacyś wirtuozi, ale przynajmniej biegają i nie stoją jak pachołki.

1

@Iniesta19820815 czemu? zagrali lepszy mecz niż śmietanki

0

Mu nie odskoczyła piłka, tylko sobie wystawił za obrońcę. Ci komentatorzy są upośledzeni.

3

Wojtuś to już instynktowanie wali lagę na Robercika. Jest pod presją, ale laga idealna.

0

@Eklerek Trochę szybciej się ruszają niż pachołki w MLS. Powinni zrobić jakiś puchar mistrzów lig emerytów.

2

@michal26 Ludzie nie wiedzą, że on tymi łapami macha z jakiegoś powodu. Tam nie ma machania łapami, że jest wkurzony na wszystko, ale on cały czas palcem pokazuje pustą przestrzeń. Po prostu te gnojki grają samolubnie. Jak ktoś ogląda mecz na sofascore albo z zamkniętymi oczami to tego nie dostrzega.

14

Dziadek Muller znów pokazuje klasę i jest najlepszy w zespole.
To była prawdziwa maszyna Tomasz Młynarz i Robercik.
Takich wiecznych zawodników to się na bazarze nie kupuje.

0

Jak on te kamienie wydalił tak szybko?
Sam rodziłem kamień i to jest taki bół jak cholera, i to trwało 2 tygodnie.

6

@KamQiX a ten niestrzelony na spalonym? Kryminał

3

Pierwszy raz moja ocena Roberta zgadza się z oceną redakcji.
Rafinia o 1 oczko za wysoko.

1

@sokot zawieszony, a nie wyrzucony. Jak wróci to odpali najmocniejsze działa.

1

@Cule1797 Salaha można byłoby też wsadzać za plecy Robercika, może wreszcie ktoś by potrafił podawać. Olmo to ma epizody grania w piłkę, jak się go nie naprawi jak pedriego to lepiej jak najszybciej sprzedać.

0

@CrowD Czyli jak ostatnio Jamal i Rafinia musieli odpocząć i nie było kim grać to było git?
XD kolejny co myśli, że nie potrzebujemy jakościowej rotacji xD

2

@Cule1797 ciągle wyższy niż MLS.

1

Ta druga bramka to jakiś nieśmieszny żart. 3 zawodników się przewróciło w tym jeden o powietrze w pole karnym. Ten bramkarz to w ogóle poziom Matsa.

1

Grosicki kilka dni temu asyste zaliczył i pogoń wygrała 4:0 z GKS.
Po prostu G.O.A.T

0

Lewy nie biega odcinek 97
https://www.twitter.com/Pxxdwskiii/status/1910358660175311143

0

Gdyby zrobił spalonego dostałby 7.0 w ocenach i jutro by wszyscy o tym zapomieli.

2

@europejczyk on już się poddał. Gdyby chciał walczyć o powrót to by poszedł na wypożyczenie. Woli od roku siedzieć na dupie i nie grać.

7

Lewemu brakuje 6 goli do zostania drugim najlepszym strzelcem LM w barwach Barcelony. Jak dobrze pójdzie to jeszcze to pyknie w tym roku. 0.76 gola na mecz, drugi najlepszy wynik po Messim.
37 letni flop ;))))

1

Gdyby nie kradzież gola Cubarsiemu to lewy i rafinia mieliby tyle samo goli. Pompowanie złotego balonika.

1

Zachowanie jak Krystyny Ronaldo, który dobił piłkę Naniemu.

7

Najwidoczniej messi10 i 4fabregas znając Roberta lepiej niż Flick. Przecież lewy się potyka o nogi i nie strzela do pustej.

27

Skończony emeryt, drewniak, dobijający na pustą, któremu odbija się nonstop piłka od sęka.
Hejterzy ustawcie się w szeregu, żeby Robercik któregoś nie musiał dwa razy wyjaśniać.

23

Idzie po króla strzelców LM i La Ligi.

2

Obniżona ocena rafinii za chamskie okradzenie Cubarsiego z gola, jeszcze mógł zrobić spalonego.

0

Lewy pewnie za ten mecz dostanie 6.5, 7 dopiero jak zacznie całować herb.

3

Lewy znów pogonił hejterów do nory xD

0

@Bilon87 oni nie rozumieją. Nie oczekuj od ludzi tutaj, żeby kiedykolwiek grali w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?