Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakby to napisał Kamil Gała. Impotencja w ataku.
0
My bawimy się kapiszonami, a nasi przeciwnicy bawią się w rosyjska ruletkę. Kiedyś trafia.
8
La bambla zapomniała czemu ferran jest zmiennikiem a nie podstawowym napastnikiem. On się nadaje na grę na zmęczonego przeciwnika.
2
Będą tak strzelać i strzelać, aż wreszcie dostaną kontrę i będzie gol, ale dla naszych przeciwników.
Brakuje fachowca, który to wykończy.
0
Oby atak Fati - Pau - Ferran. Bez żadnego spruchniałego drewna, które ledwo co się rusza. Same młode byki pełne wigoru.
0
@Tuc Też bym odwiedził tureckich magików gdyby mi nagle wodociągi nie kazali wymienić przyłącza do kanalizacji za 30k. Złodziejski kraj
10
Żeby zaraz jakiegoś złamania palca nie wymyślili Wojtusiowi, żeby ten mógł poklęczeć na murawie i oczy pozamykać.
0
@faded Ja też z trawą i włosami. Podwójny ból.
9
Boję się o tego Olmo, że zagra 2-3 mecze i znów będzie leżał połamany. Olmo to bym trzymał na Real i inter, niech fermin lub Gavi pobiega.
4
@Sulimo Bogacze jedzą sernik z rodzynkami i pizze z ananasem, bo po prostu nas na to stać. Plebs niech je sam ser z kubła i sam ser z keczupem na pizzy.
0
Nadrabiam wczorajszy dzień.
Nie bez powodu dr Helmut czy tam Brytnej powiedzieli rok temu, że równie dobrze Max mógłby ścigać się z psem, bo na takim poziomie jak norris.
Noris to taki Klekle, ani z jednego ani z drugiego nigdy nie będzie mistrza świata. Większym zagrożeniem dla Maksymiliana jest chłodnogłowy Oskarek i to na niego powinien stawiać hamburgerowy Zak.
1
Praktycznie wszyscy z pierwszego zespołu złapali jakiś uraz. Pech lewego jest taki, że złapał go pod koniec sezonu.
4
Oglądałem z powtórki mecz. Obrona i digi dong powinni na kolanach dziś wracać do domu. To co dziś grali to kryminał. Oni kilka razy Szczęsnego na minę wpieprzyli. Digi dong tracił piłkę i truchtał do obrony, dzięki niemu jedna bramką stracona.
2
Posrałbym się ze śmiechu gdyby połamał sobie nogę xD
2
Courtois ma 33 lata a wygląda na 43. Wojtuś i Robercik są starsi a wyglądają o wiele młodziej.
1
@TAN Wiesz ja też jestem zainteresowany ferrari, tylko mam pusty portfel jak barcelona.
2
@Qaz123 Nikt normalny go nie ceni. Jedzie na wózeczku z napisem "zrobiony w barcelonie" i czeka aż ktoś głupi się na niego nabierze.
2
@ka3fcb coś czuję, że Klopp mógłby się pozbyć winicjusza. Dobra kasa z arabii i za tę kasę jeszcze pół składu wymieni.
Same plusy, pozbywasz się toksycznej postaci i jeszcze dostajesz nowych grajków.
4
Ja bym dał za wygrany Puchar Króla każdemu po 3 baty, a za przegrany 10. Od razu by mieli motywacje do grania.
3
@krzy_mlyn Messi wie, wielcy redakturzy i specjaliści na la bambie nie wiedzaxD
4
Oceniłem Ferrana wyżej niż redakcja. Świąteczne cuda.
1
"dalej będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem w kadrze, blokując pozyskanie klasowego następcy"
Przekaz leci pełną parą. Wszyscy co najgorsze to Bobuś.
Problemem nie jest Robert, tylko sprowadzenie połamanego Olmo i utrzymywanie Fatiego.
5
Czyli mamy technologię do sprawdzania kontrowersyjnych sytuacji na boisku, ale tego mamy nie wykorzystywać? Chyba z wujem na głowy się pozamieniali.
Najlepiej to w ogóle zrezygnowac z sędziów i się dogadywać tak jak my się dogadywaliśmy na podwórku. Jak by się nie mogli dogadać to szybka bitka 3v3 na środku boiska.
1
Kiwior dziś nakrył czapką rzułwia, płaczka i czekoladowego anglika.
4
Co ten drewniak. Tyle razy mu się od sęka piłka odbiła.
5
Znów popełniają ten sam błąd. Sprowadzili sobie gwiazdki, które nie potrafią grać ze sobą.
Galaktyczny wprdol dostają w tym sezonie.
2
Bandyta jak ściera pepe
0
co za biała ściera
0
@Culer9002 to jego 2 pierwsze gole z rzutów wolnych w karierze.
29 goli i 33 asysty w 373 meczach nie róbmy z niego krystiano ronaldo czy messiego, którzy mają takich bramek 60+
2
Gdyby lewy się nie bronił to by dostał wczoraj karnego