1

Chłopaki z barcelony to muszą mieć kocie ruchy, a uszaty to biega jakby miał nienasmarowane kolana.

11

Uszaty to jest takie drewno, że on równie dobrze mógłby robić za tyczkę do flagi rzutu rożnego

6

Hahah oglądałem powtórkę bramki, ciekawe co na to hiszpańskie szmiry z gazet XD

1

Pogoń szczecin czeka. Czas zdobyć trofeum, Xavi to twoje przeznaczenie.

1

@gaq klasa wyżej xD chyba w zamykaniu oczu jak przeciwnik strzela xD

7

Chodził, chodził i sobie wychodził.
Jeszcze wpuści go na klasyk i go nam przegra. Jeszcze nam ligę przegra, niemiecka balerina.

0

Te wczorajsze "leaki" wyglądały lepiej niż to.

6

Balerina wypłakała swoje.
Szczęsny powinien dostać taki mecz żeby się odkuć, ale Niemiec da pograć Niemcowi.

3

Specjalista już wydał wyrok. Po co słuchać jakiś sędziów i ich analizy.


0

@BORO_12 dzięki temu strzelił jednego gola. Nikogo przy nim nie było, a on stał przed polem karnym jak słup. Nikt nie zwracał na niego uwagi xD

35

Poszło zlecenie na pompowanie baletnicy.
Wojtek nie miał nic do gadania przy 2 z 3 bramek. Obrona oprócz Cubarsiego nie istniała. Roland MakdonaldI uszaty nawet podskoczyć do lecącej piłki nie potrafią.

2

Brak Lewego i nikt nie potrafi główką strzelić ani wybić główką przy rożnych przeciwnika.
Uszaty ani Roland Makdonald nie potrafią skoczyć przy bronieniu własnej bramki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

0

23

Krystynie odwaliło dziś po przegranej z Kawasaki


0

Chłop najlepszego stopera nam zdejmuje. Chyba za dużo piwka wypił w przerwie meczu.

2

Flick powinien obrońców nauczyć "kto nie skacze ten z madrytu", bo oni skakać nie potrafią.

0

Nasza obrona nie potrafi skakać.

0

Roland Makdonald to chyba gra z pełnymi gaciami.

0

Gdzie ci polacy co niby grają w interze?

1

Jezu cubarsi mógł to strzelac

1

Właśnie nie mamy lewej i prawej strony obrony. Nasza sytuacja w obronie lepiej nie wygląda od śmietanek.

0

Śmietanki już maja brązowe spodenki oglądając ten mecz xD

0

@Alexkill717 on jest dobry na zmęczonego przeciwnika

0

Kolejny mecz z rzędu z impotencją w ataku. Mamy okazje, ale ich nie kończymy bramką.

1

Uszatego trzeba spieniężyć po tym sezonie.

0

Śledzik niewidoczny. W oboronie ani w ataku.

0

@Matheu12 od 3 miesięcy

0

Uszaty ma 186cm i kurła nie wyskoczył do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?