Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłopaki z barcelony to muszą mieć kocie ruchy, a uszaty to biega jakby miał nienasmarowane kolana.
11
Uszaty to jest takie drewno, że on równie dobrze mógłby robić za tyczkę do flagi rzutu rożnego
6
Hahah oglądałem powtórkę bramki, ciekawe co na to hiszpańskie szmiry z gazet XD
1
Pogoń szczecin czeka. Czas zdobyć trofeum, Xavi to twoje przeznaczenie.
1
@gaq klasa wyżej xD chyba w zamykaniu oczu jak przeciwnik strzela xD
7
Chodził, chodził i sobie wychodził.
Jeszcze wpuści go na klasyk i go nam przegra. Jeszcze nam ligę przegra, niemiecka balerina.
0
Te wczorajsze "leaki" wyglądały lepiej niż to.
6
Balerina wypłakała swoje.
Szczęsny powinien dostać taki mecz żeby się odkuć, ale Niemiec da pograć Niemcowi.
3
Specjalista już wydał wyrok. Po co słuchać jakiś sędziów i ich analizy.
0
@BORO_12 dzięki temu strzelił jednego gola. Nikogo przy nim nie było, a on stał przed polem karnym jak słup. Nikt nie zwracał na niego uwagi xD
35
Poszło zlecenie na pompowanie baletnicy.
Wojtek nie miał nic do gadania przy 2 z 3 bramek. Obrona oprócz Cubarsiego nie istniała. Roland MakdonaldI uszaty nawet podskoczyć do lecącej piłki nie potrafią.
2
Brak Lewego i nikt nie potrafi główką strzelić ani wybić główką przy rożnych przeciwnika.
Uszaty ani Roland Makdonald nie potrafią skoczyć przy bronieniu własnej bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
0
@Sulimo To chyba jakiś kuzyn Rudigera
https://www.instagram.com/danielregha/p/DJE3WXysG-8/
23
Krystynie odwaliło dziś po przegranej z Kawasaki
0
Chłop najlepszego stopera nam zdejmuje. Chyba za dużo piwka wypił w przerwie meczu.
2
Flick powinien obrońców nauczyć "kto nie skacze ten z madrytu", bo oni skakać nie potrafią.
0
Nasza obrona nie potrafi skakać.
0
Roland Makdonald to chyba gra z pełnymi gaciami.
0
Gdzie ci polacy co niby grają w interze?
1
Jezu cubarsi mógł to strzelac
1
Właśnie nie mamy lewej i prawej strony obrony. Nasza sytuacja w obronie lepiej nie wygląda od śmietanek.
0
Śmietanki już maja brązowe spodenki oglądając ten mecz xD
0
@Alexkill717 on jest dobry na zmęczonego przeciwnika
0
Kolejny mecz z rzędu z impotencją w ataku. Mamy okazje, ale ich nie kończymy bramką.
1
Uszatego trzeba spieniężyć po tym sezonie.
0
Śledzik niewidoczny. W oboronie ani w ataku.
0
@Matheu12 od 3 miesięcy
0
Uszaty ma 186cm i kurła nie wyskoczył do tego.