0

Hahahah Jaka sprzedajna szuja

1

Mordo, ale fart xD

1

Lewy by to odbił korzeniem

1

Biseks gnębi rafinię.

0

Co ten olmo robi. Zamiast podawać to ten się kręci jak PEdri. Gdybyśmy teraz stracili to byłaby kaplica

3

Olmo oszukałeś 500mln fanów barcelony na 60mln€

0

W przerwie Gavi za olmo.

0

Łysy na usługach śmietanek

5

Lewy by to dobił korzeniem, a śledzik stoi niewiadomo gdzie.

0

Chłop miał 4 wokół siebie i zamiast od razu podać to ten się obraca jak PEdri.

1

Czemu on nawet nie biegł po stracie, tylko stał jak kołek?

Powinien dostał przekopę w szatni.

0

Za wypłatę Rolanda Makdonalda można kupić 1.25 Iinigo Martineza.

0

@mariosss20 Rzeczywiście jest. To czemu trasfermarkt pokazuje 8/8 we wszystkich rozgrywkach.

0

Kiedy lewy nie strzelił karnego? Na transfermarkt ma 8/8.

18

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż dzisiejsza wygrana i wygrana w niedzielę.
Dziś idziemy po finał, a w niedziele po ligę i nagrodę panini dla Bobusia.

0

Wejdzie na ostatnie 20-25 minut, chyba że wcześniej ferran będzie grał totalny piach.
Mam nadzieję, że LEwy wejdzie na końcówkę, tylko po to, żeby strzelić sobie bramkę i być w 100% gotowy na zlanie śmietanek w niedzielę.

1

@LambiPL Najbardziej rzetelne źródło informacji z białej strony

3

@LambiPL lepiej znać zdanie dwóch stron niż być zamkniętym we własnej bańce informacyjnej.

2

@PJ777 też bym chciał. Nasi ich zaprosili pół roku temu na debatę i tamci od tamtego czasu mają brązowe spodenki.

0

Słucham śmietankowego podcastu i jest temat płaczu sędziów przed finałem.
Oczywiście biali redaktorze mówią, że realmadryttv wypuszcza najbardziej rzetelne filmiki, nie robi nic złego i potem 10 minut o Negreirze XD

0

Niezła 9, która miała wysłać na emeryturę Bobusia.
Czekać 13 męczy na gola w lidze farmerów. Takie perełki to tylko deco potrafi znaleźć.

2

@MirusAmisz To jest wpadanie ze skrajności w skrajność. Tak jak z tymi herbami na podłodze i trzeba ich przez nie przeskakiwać, bo przecież nie wypada po herbie łazić. To jaki debil te herby maluje na podłodze? Jeszcze w miejscu w którym musisz przejśc na stadion.

0

Mógł od razu przedłużyć kontrakt jak się grupcio z deco napalili, teraz by siedział na dupie jak fati.

5

@BlackJack66 pisze o wzorze koszulki

2

Borzydliwe. Będzie w top 5 najbrzyszych koszulek ever.

46

Wychowany na kotlecie i bigosie, a nie na jakiś hiszpańskich kebabach to regeneruje się dwa razy szybciej.
Olmo powinien dożylnie dostawać bigos a na każdy posiłek kotleta z ziemniaczkami.

1

Ale taki grosicki na lewej by tańczył.

1

Równie dobrze można było wpuścić Pogoń Szczeciń zamiast nas.

1

Fati musi się ładnie dziś pokazać panom arabom, żeby dali 10 rasowych ogierów za naszego piłkarza.

0

Balerina zapomiała, że dziś jest na bramce a nie na lekcjach baletu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?