Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahah Jaka sprzedajna szuja
1
Mordo, ale fart xD
1
Lewy by to odbił korzeniem
1
Biseks gnębi rafinię.
0
Co ten olmo robi. Zamiast podawać to ten się kręci jak PEdri. Gdybyśmy teraz stracili to byłaby kaplica
3
Olmo oszukałeś 500mln fanów barcelony na 60mln€
0
W przerwie Gavi za olmo.
0
Łysy na usługach śmietanek
5
Lewy by to dobił korzeniem, a śledzik stoi niewiadomo gdzie.
0
Chłop miał 4 wokół siebie i zamiast od razu podać to ten się obraca jak PEdri.
1
Czemu on nawet nie biegł po stracie, tylko stał jak kołek?
Powinien dostał przekopę w szatni.
0
Za wypłatę Rolanda Makdonalda można kupić 1.25 Iinigo Martineza.
0
@mariosss20 Rzeczywiście jest. To czemu trasfermarkt pokazuje 8/8 we wszystkich rozgrywkach.
0
Kiedy lewy nie strzelił karnego? Na transfermarkt ma 8/8.
18
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż dzisiejsza wygrana i wygrana w niedzielę.
Dziś idziemy po finał, a w niedziele po ligę i nagrodę panini dla Bobusia.
0
Wejdzie na ostatnie 20-25 minut, chyba że wcześniej ferran będzie grał totalny piach.
Mam nadzieję, że LEwy wejdzie na końcówkę, tylko po to, żeby strzelić sobie bramkę i być w 100% gotowy na zlanie śmietanek w niedzielę.
1
@LambiPL Najbardziej rzetelne źródło informacji z białej strony
3
@LambiPL lepiej znać zdanie dwóch stron niż być zamkniętym we własnej bańce informacyjnej.
2
@PJ777 też bym chciał. Nasi ich zaprosili pół roku temu na debatę i tamci od tamtego czasu mają brązowe spodenki.
0
Słucham śmietankowego podcastu i jest temat płaczu sędziów przed finałem.
Oczywiście biali redaktorze mówią, że realmadryttv wypuszcza najbardziej rzetelne filmiki, nie robi nic złego i potem 10 minut o Negreirze XD
0
Niezła 9, która miała wysłać na emeryturę Bobusia.
Czekać 13 męczy na gola w lidze farmerów. Takie perełki to tylko deco potrafi znaleźć.
2
@MirusAmisz To jest wpadanie ze skrajności w skrajność. Tak jak z tymi herbami na podłodze i trzeba ich przez nie przeskakiwać, bo przecież nie wypada po herbie łazić. To jaki debil te herby maluje na podłodze? Jeszcze w miejscu w którym musisz przejśc na stadion.
0
Mógł od razu przedłużyć kontrakt jak się grupcio z deco napalili, teraz by siedział na dupie jak fati.
5
@BlackJack66 pisze o wzorze koszulki
2
Borzydliwe. Będzie w top 5 najbrzyszych koszulek ever.
46
Wychowany na kotlecie i bigosie, a nie na jakiś hiszpańskich kebabach to regeneruje się dwa razy szybciej.
Olmo powinien dożylnie dostawać bigos a na każdy posiłek kotleta z ziemniaczkami.
1
Ale taki grosicki na lewej by tańczył.
1
Równie dobrze można było wpuścić Pogoń Szczeciń zamiast nas.
1
Fati musi się ładnie dziś pokazać panom arabom, żeby dali 10 rasowych ogierów za naszego piłkarza.
0
Balerina zapomiała, że dziś jest na bramce a nie na lekcjach baletu.