0

@CriminalFCB trzeba było komuś nogę urwać. Wszystko byle by przeczekać te 1.5 minuty. Położyć się na boisku i udawać zawroty głowy.

0

@Szmulek wielki kapitana który nie potrafił przyznać się do błędu.

0

Gdyby Gracia strzelił na pusta, a nie w bramkarza.

1

@Vurt tylko idioci mogą go obwiniać. Jedną bramkę mógł wyciągnąć w poprzednim meczu i nic więcej.

0

Cud że my mieliśmy szansę dostać się do finału grając bez lewego i bez prawego i lewego obrońcy.

0

@norbi77 i Szczęsny miał przy jednej coś do gadania. Takich mamy obrońców.

0

Trzeba było wcześniej lewego wpuścić. Przez te kilka minut miał więcej okazji niż ferran.

0

Musimy wybiegać karne.

0

Wystarczyło to lekko musnąć i by nie wpadło. Brawo.

0

@jimmyltd Za ferrana równie dobrze mógłby wejsc mats

1

Robochłop Lewandowski!

0

Dawaj lewego na te kilka minut niemiecki ciemiężycielu

1

Niech wpuści nawet Matsa za tego ferrana, bo on bardziej przeszkadza niż pomaga.

0

Rafinia to od 4 miesięcy szuka złotej piłki.

1

Ferran i Rafinia to dziś tragedia. Problem w tym, że nie mają żadnego zmiennika.

1

@VeVoS chłop dziś nic nie gra. on i ferran

0

Lewy się w ogóle rozgrzewał czy siedzi na ławie?

0

Ja bym wpuscił gaviego.

1

Grajcie uszatym, on cały czas jest na wolnym polu.

0

2 polaków przeciwko nam. Zieliński i ten łysy drukarz

0

Dawajcie Bobiego. Ferran nic nie gra.

0

Podawajcie szybciej do uszatego

3

Endrick zrobił karnego 3m przed polem karnym xD

0

Dawajcie Bobusia. Ferran bawi się w manekina.

0

Co ten śledzik o własne nogi się przewraca.
Wreszcie la bambiarze zrozumieli, dlaczego śledzik nie jest starterem?

0

Mogło być 3:2.
AUUUUUUUU Dawajcie.
Vamos Polska

1

Uszaty Ufam Tobie

0

Potężny Eryczek

1

Gramy niechlujny syf. Tak to my możemy z realem wygrać a nie z interem.

0

Hahahah Jaka sprzedajna szuja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?