Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CriminalFCB trzeba było komuś nogę urwać. Wszystko byle by przeczekać te 1.5 minuty. Położyć się na boisku i udawać zawroty głowy.
0
@Szmulek wielki kapitana który nie potrafił przyznać się do błędu.
0
Gdyby Gracia strzelił na pusta, a nie w bramkarza.
1
@Vurt tylko idioci mogą go obwiniać. Jedną bramkę mógł wyciągnąć w poprzednim meczu i nic więcej.
0
Cud że my mieliśmy szansę dostać się do finału grając bez lewego i bez prawego i lewego obrońcy.
0
@norbi77 i Szczęsny miał przy jednej coś do gadania. Takich mamy obrońców.
0
Trzeba było wcześniej lewego wpuścić. Przez te kilka minut miał więcej okazji niż ferran.
0
Musimy wybiegać karne.
0
Wystarczyło to lekko musnąć i by nie wpadło. Brawo.
0
@jimmyltd Za ferrana równie dobrze mógłby wejsc mats
1
Robochłop Lewandowski!
0
Dawaj lewego na te kilka minut niemiecki ciemiężycielu
1
Niech wpuści nawet Matsa za tego ferrana, bo on bardziej przeszkadza niż pomaga.
0
Rafinia to od 4 miesięcy szuka złotej piłki.
1
Ferran i Rafinia to dziś tragedia. Problem w tym, że nie mają żadnego zmiennika.
1
@VeVoS chłop dziś nic nie gra. on i ferran
0
Lewy się w ogóle rozgrzewał czy siedzi na ławie?
0
Ja bym wpuscił gaviego.
1
Grajcie uszatym, on cały czas jest na wolnym polu.
0
2 polaków przeciwko nam. Zieliński i ten łysy drukarz
0
Dawajcie Bobiego. Ferran nic nie gra.
0
Podawajcie szybciej do uszatego
3
Endrick zrobił karnego 3m przed polem karnym xD
0
Dawajcie Bobusia. Ferran bawi się w manekina.
0
Co ten śledzik o własne nogi się przewraca.
Wreszcie la bambiarze zrozumieli, dlaczego śledzik nie jest starterem?
0
Mogło być 3:2.
AUUUUUUUU Dawajcie.
Vamos Polska
1
Uszaty Ufam Tobie
0
Potężny Eryczek
1
Gramy niechlujny syf. Tak to my możemy z realem wygrać a nie z interem.
0
Hahahah Jaka sprzedajna szuja