0

Oczywiście karne, czerwone jak bobusia już nie ma na boisku

3

@Comentateiro może garbił się

0

Ciekawe czy nam dziś zraszacze włączą po meczu

0

@Mokofacza pokaż jaką ty zrobisz minę jak ktoś ci przywali pieścią w brzuch

0

Bandyta zamiast zapytać o zupkę chińską to bije jamalka

1

On to chyba specjalnie robi, żeby nigdzie nie pójść i jak Fati ciągnąć wypłatę xD

1

15mln się już zmęczyło bieganiem?

0

U nas to tylko Wojtuś i Pedri grają.

11

Digi Dong jak linie złamał o kilometr xD

3

@adamek20151 rekin by tak nie przyjął

1

@Karmenol o rafinii i jamalku nie wolno

0

Co ten rafinia wyprawia. Brazylijski mózg mu się włącza.

0

Mógł podawać. He he

6

Lewy powinien strzelać ile się da i nie patrzeć na innych, bo inni nie patrzą na niego.

1

Robert ufam Tobie.

0

@Messiasz2 Nigdy nie grali, to nagle też nie będą.

1

Ja się z marką zgadzam. Cubarsi powinien odpocząć, bo ostatnio mu się przytrafiają błędy. Niech już zagra niszczyciel marzeń i niech zarobi na swoją pensje.

5

@Gaucho Najlepsze opcje rozchodzą się na początku. Wszczególności ci którzy odchodzą "za darmo".

4

Widzę, że Ferran lubi oglądać TVN i ma ciekawego sąsiada w szpitalu.
https://i.imgur.com/l3fPGbz.png

2

@Azi czyli sezon z głowy

6

Tak to jest jak ktoś Lewego próbuje zatrzymać przed zdobyciem 21-go tytuły króla strzelców.
Teraz Bobuś potańczy z piłeczką i dostanie złotego balona.

0

@gumaz Jak będzie operacja to chwilę go nie będzie. Robercik pyka trofeum panini.

13

2

Fajnie fajnie, ale my autor rozważa scenariusz, w którym nas stać za kupno bramkarza.
Skończymy z Wojtusiem jako dwójka, który będzie bronić Pucharu Króla i ze statuą jako 1.

1

Jezu on ma 22 lata, a wygląda na 30. Czym ten real szprycuje tych biednych graczy, że tak szybko się starzeją.

0

Mati wrzucił 5 bieg na pompce i pompuuje Ferrana xD
Wszyscy powinni się modlić, żeby Ferran utrzymał taki poziom w przyszłym sezonie, bo jak będzie grał jak przez wszystkie sezony do tej pory to Lewy będzie grał do 40-stki w ataku.

0

@Goralkov nic nie będzie przy pomocy kolegów, bo koledzy nawet w klasyku nie podawali Erykowi, który był na lepszej pozycji. Sam Eryk to powiedział i Kunde potwierdził.

1

@Emerald Lewy leżeniem nie zaszedł tak delko i nie mając ambicji.

1

@Rarenzio jak nie rozumiesz po co to równie dobrze możesz oglądac ekstraklase. Po co się wysilać i iść do przodu jak można żyć całe życie na poziomie ekstraklasy.

1

@HORUS niestety tutaj grają indywiualiści o złotego balona, a nie drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?