Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście karne, czerwone jak bobusia już nie ma na boisku
3
@Comentateiro może garbił się
0
Ciekawe czy nam dziś zraszacze włączą po meczu
0
@Mokofacza pokaż jaką ty zrobisz minę jak ktoś ci przywali pieścią w brzuch
0
Bandyta zamiast zapytać o zupkę chińską to bije jamalka
1
On to chyba specjalnie robi, żeby nigdzie nie pójść i jak Fati ciągnąć wypłatę xD
1
15mln się już zmęczyło bieganiem?
0
U nas to tylko Wojtuś i Pedri grają.
11
Digi Dong jak linie złamał o kilometr xD
3
@adamek20151 rekin by tak nie przyjął
1
@Karmenol o rafinii i jamalku nie wolno
0
Co ten rafinia wyprawia. Brazylijski mózg mu się włącza.
0
Mógł podawać. He he
6
Lewy powinien strzelać ile się da i nie patrzeć na innych, bo inni nie patrzą na niego.
1
Robert ufam Tobie.
0
@Messiasz2 Nigdy nie grali, to nagle też nie będą.
1
Ja się z marką zgadzam. Cubarsi powinien odpocząć, bo ostatnio mu się przytrafiają błędy. Niech już zagra niszczyciel marzeń i niech zarobi na swoją pensje.
5
@Gaucho Najlepsze opcje rozchodzą się na początku. Wszczególności ci którzy odchodzą "za darmo".
4
Widzę, że Ferran lubi oglądać TVN i ma ciekawego sąsiada w szpitalu.
https://i.imgur.com/l3fPGbz.png
2
@Azi czyli sezon z głowy
6
Tak to jest jak ktoś Lewego próbuje zatrzymać przed zdobyciem 21-go tytuły króla strzelców.
Teraz Bobuś potańczy z piłeczką i dostanie złotego balona.
0
@gumaz Jak będzie operacja to chwilę go nie będzie. Robercik pyka trofeum panini.
13
2
Fajnie fajnie, ale my autor rozważa scenariusz, w którym nas stać za kupno bramkarza.
Skończymy z Wojtusiem jako dwójka, który będzie bronić Pucharu Króla i ze statuą jako 1.
1
Jezu on ma 22 lata, a wygląda na 30. Czym ten real szprycuje tych biednych graczy, że tak szybko się starzeją.
0
Mati wrzucił 5 bieg na pompce i pompuuje Ferrana xD
Wszyscy powinni się modlić, żeby Ferran utrzymał taki poziom w przyszłym sezonie, bo jak będzie grał jak przez wszystkie sezony do tej pory to Lewy będzie grał do 40-stki w ataku.
0
@Goralkov nic nie będzie przy pomocy kolegów, bo koledzy nawet w klasyku nie podawali Erykowi, który był na lepszej pozycji. Sam Eryk to powiedział i Kunde potwierdził.
1
@Emerald Lewy leżeniem nie zaszedł tak delko i nie mając ambicji.
1
@Rarenzio jak nie rozumiesz po co to równie dobrze możesz oglądac ekstraklase. Po co się wysilać i iść do przodu jak można żyć całe życie na poziomie ekstraklasy.
1
@HORUS niestety tutaj grają indywiualiści o złotego balona, a nie drużyna.