1

@Rysiu My graliśmy padake na 1:0, do tego ciągnęły nas umiejętności indywidualne piłkarzy. Prawie wpierdl dostaliśmy od 4 ligowca.

3

Nikt nie da więcej za niego niż 5-8mln, aż tyle, bo ma naklejkę la massia.
Jamal w jednym roku zrobił więcej minut niż Fati w całej dorosłej karierze.
Jedyny sezon, który można zaliczyć, że coś grał to 22/23 1800 minut w 51 meczach.
W pierwszym sezonie dorosłej piłki grał po 45-60 minut kilka meczy, a potem się połamał. Jak wrócił to grał ogony po 10-15 minut, albo nie grał w ogóle.
Jak na 22 latka to on w tej dorosłej piłce to za dużo nie pograł. To jest gracz na bundeslige 2, żeby sobie tam pograł postrzelał gole i przede wszystkim zobaczyć czy znów się nie połamie.
Takiego zawodnika to najlepiej sprzedać za tyle ile dają i uwolnić się od jego pensji.

2

Zrobił błąd przychodząc do Barcy. Po tej arabii, w której i tak niczego się nie nauczy powinien przyjść trenować Barce B, albo jakiegoś średniaka z drugiej bundesligi.
Teraz zamiast siedzieć w domu obrażony powinien pójść jako asystent do jakiegoś dobrego trenera, jeżeli jeszcze chce być trenerem.

0

Modric na tle grajków ligi hamburgerowej to wygląda jak nastolatek.

0

@Lewangoooolsky Jak Jamalem bardziej zainteresuje się Nejmar i hustle hard to skończy tak samo

0

Myszka Miki i kaczor donald powinni komentować żeńską ligę mistrzów. Komentarz byłby lepszy niż spektakl na boisku.

5

Szkoda, że ferrari nie wpisało takiego punktu do umowy Kubicy. Może by mu wybyli mały włoski rajd z głowy.

6

Mógł ten sezon gdzieś pograć i wywalczyć sobie miejsce zmiennika Rafinii to on wolał cały rok przebimbać na ławie.
Żegnam

0

@mkl87 oby definitywny

2

Żona Victora Roque to jednak lubi takie klimaty skoro jej się nie podobała hiszpania i uciekła do Brazylii.

2

Nie wiem co oni sobie w tej brazyli myślą, ale to Carletto to chyba odwrotność brazylijskiego stylu gry w piłkę. On im będzie grał marsz pogrzebowy, a oni będą chcieli tańczyć sambę. To się dobrze nie skończy.

0

18 melonów w ostatnim roku to uczciwa cena, tylko co będzie jak będziemy chcieli dalej to przedłużać. Co będzie jak się połamie jak Fati? Najlepiej zawodnikom dawać niską podstawę, ale duże bonusy, wtedy nie kończymy ze środkowym obrońcą zarabiającym 15mln i siedzącym na ławce.

2

@Derean Gdydy grał to samo, tylko nazywałby się Franciszek Tanajno to by kosztował max 20.

3

Mierny, ale wierny.

0

Endrick to chyba dostał hemoroidów od tego siedzenia na ławie.

0

@Stinger_ Jak prześledzisz wcześniejsze wpisy jego powrotu to zobaczysz ile komentarzy było pozytywnych. Chorzy kibice.

2

Przecież tego grubaska to chcieli tutaj jacyś chorzy fanatycy Barcy 2015, którzy dalej żyją w tamtych czasach. Nikt normalny by go tutaj za darmo nie wpuścił.

15

Złoty balon dla Pedriego. Problem w tym, że głosują tam osoby, które nie oglądają meczy i głosują na najgłośniejsze nazwiska.
To jest konkurs Miss, a nie konkurs na najlepszego piłkarza.

1

Jak w wieku 18 lat dadzą mu 25 melonów to co będzie za 5 lat.

1

@Kyonego rok temu nie był problem z Nico, tylko z pieniędzmi.
Olmo kupiliśmy na raty, a za Nico trzeba było tu i teraz dać 60 baniek, a my nawet nie mieliśmy, żeby thiego zatrudnić do sztabu trenerskiego.

0

@Czarny_ck Statua miesza i nic nie wnosi do zespołu.
Fati siedzi na ławie i bierze 14 mln
Digi Dong obudził się w połowie sezonu jak odpadł nam Casado.
Roland Makdonald bierze 15mln i zawala nam mecze, do tego nie potrafił się przyznać do błędu rok temu.
Ferran odpalił dopiero w tym roku, a jeszcze do zeszłych wakacji nikt by go nie kupił za 20mln. My za niego daliśmy 55mln.

0

Bułka na 1, Wojtuś na 2.

0

Komentarz usunięty

10

Roland Makdonald powinien tak przejść za dwie ligi mistrzów, które nam odebrał.

9

Wymieniamy emerytów na emerytów zamiast zainwestować w jakiegoś 25latka i mieć go na 10 lat, a nie na 3.

0

Nie no deko i lapcio to chyba z falusami się na głowy pozamieniali.

0

@LeoMessiiBarcaPepa domowa to obrzydliwe badziewie. Ta kolaboracja z kobe jest średnia, reszta też obrzydliwa. W tym roku domowa i czarna sztos. Lepiej teraz się zaopatrzyć w domową z 10tka Jamala niż w przyszłym sezonie.

12

0

Przecież Wojtuś wie, że to złe i ciągle to powtarza. Ciekawe czy krytykował maradonne, że wciąga kreski na mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?