Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedni obrońcy w polu karnym chowają ręce za plecy, a inni nimi machają i jest git xD
0
Dawaj lewego niemcy albo reparacje za 2 wojnę światową
1
Druga setka zmarnowana.
0
@kamiVeB za to pierwszy w wypłacie.
0
@Starrk 3 to miał w 10 minut. On go nonstop ignoruje i na siłę strzela albo szuka rafinii.
1
Jamal i Rafinia jak mogą podać do kogoś to i tak siebie na siłę szukają. Szkoda, że tak lewego nie szukają.
1
Siwy dziad zamiast wpuścić Ardę to wpuszcza emeryta xD
0
Nikt tak w tym sezonie tak szeroko nie rozkładał nóg jak real przed Wielką Barceloną.
0
Guler mógł u nas grać w podstawie to woli siedzieć na ławie i mieć brązowe spodenki xD
0
HAHAH Biali już mają brązowe spodenki xDDD
1
Tam nie ma kontaktu xD Ciekawe czy mapet dostanie za symulkę żółtą kartkę.
0
Skoro lewy z interem nie strzelił setki z głowy to co to było? xDDDD
2
Jeżeli Lewemu się od sęka odbija to od czego odbija się uszatemu? On jest sztywny jak denat.
6
Środowiskiem dla ferrana jest wejscie w 80 minucie na zmęczonego przeciwnika.
0
Cubarsi, co ty robisz
1
Uszaty ty ma nogi z drewna XD Jak on śmiesznie, w ogóle nie ma kocich ruchów jak na piłkarza przystało.
0
@Klaudiaa8 nie pisz tak, nie wolno tak o jamalku
0
Jamal chyba nejmara tam odwalił. Tam go nikt nie dotyka.
0
Nie było tam spalonego? Co oni tak czekali jak pachołki?
0
@addept gdzie masz takie informacje? Wyrównują się ich pensje czy też stadion, którzy trzeba otworzyć? Tam na te mecze nikt nie przychodzi, a bilet kosztuje paczkę chipsów.
1
Drukowanie?
0
Wojtuś to chyba lubi wprdalać się zawodnikom w nogi. Już mógł go odprowadzić i czekać do końca.
0
Ja na miejscu męskiej seksji piłki nożnej przestałbym sponsorować ten kobiecy cyrk.
Przecież tam jest Barcelona, długo nikt, potem ze 3 zespoły, a na końcu mistrzostwa podwórkowe dzieci do lat 12.
0
Widzę, że mój komentarz z 50 plusami został skasowany, bo Digi Donga nazwałem "stoi jak pachoł".
Pachoł to taki wielki pachołek, który stoi na ulicy i się nie rusza, czyli tak jak Digi Dong jak trzeba wracać do obrony.
1
Nie chcą Olmo kupić? W koziej lidze sobie poradzi, tam jest taka intensywność meczy, że nawet nie będzie miał okazji się połamać.
0
Nie rozumiem tego, że Lewego wpuscił na 30 minut, a teraz mówi, że nie jest gotowy do gry.
0
@Carlosss ale ma pensje większa niż pierwszy skład.
1
@Litman Digi Dong ostatnio próbuje nieudolnie kopiować pedriego. Robi te kółeczka jak pedri, tylko mu piłkę zabierają, a potem stoi jak pachoł i się patrzy.
50
Komentarz usunięty
0
Według redaktorów pewnego białego portalu real madryt TV jest najbardziej rzetelną i obiektywną telewizją produkującą materiały o sędziach.
Nie wiem czemu takie oburzenie w komentarzach ;)))))