2

Jedni obrońcy w polu karnym chowają ręce za plecy, a inni nimi machają i jest git xD

0

Dawaj lewego niemcy albo reparacje za 2 wojnę światową

1

Druga setka zmarnowana.

0

@kamiVeB za to pierwszy w wypłacie.

0

@Starrk 3 to miał w 10 minut. On go nonstop ignoruje i na siłę strzela albo szuka rafinii.

1

Jamal i Rafinia jak mogą podać do kogoś to i tak siebie na siłę szukają. Szkoda, że tak lewego nie szukają.

1

Siwy dziad zamiast wpuścić Ardę to wpuszcza emeryta xD

0

Nikt tak w tym sezonie tak szeroko nie rozkładał nóg jak real przed Wielką Barceloną.

0

Guler mógł u nas grać w podstawie to woli siedzieć na ławie i mieć brązowe spodenki xD

0

HAHAH Biali już mają brązowe spodenki xDDD

1

Tam nie ma kontaktu xD Ciekawe czy mapet dostanie za symulkę żółtą kartkę.

0

Skoro lewy z interem nie strzelił setki z głowy to co to było? xDDDD

2

Jeżeli Lewemu się od sęka odbija to od czego odbija się uszatemu? On jest sztywny jak denat.

6

Środowiskiem dla ferrana jest wejscie w 80 minucie na zmęczonego przeciwnika.

0

Cubarsi, co ty robisz

1

Uszaty ty ma nogi z drewna XD Jak on śmiesznie, w ogóle nie ma kocich ruchów jak na piłkarza przystało.

0

@Klaudiaa8 nie pisz tak, nie wolno tak o jamalku

0

Jamal chyba nejmara tam odwalił. Tam go nikt nie dotyka.

0

Nie było tam spalonego? Co oni tak czekali jak pachołki?

0

@addept gdzie masz takie informacje? Wyrównują się ich pensje czy też stadion, którzy trzeba otworzyć? Tam na te mecze nikt nie przychodzi, a bilet kosztuje paczkę chipsów.

1

Drukowanie?


0

Wojtuś to chyba lubi wprdalać się zawodnikom w nogi. Już mógł go odprowadzić i czekać do końca.

0

Ja na miejscu męskiej seksji piłki nożnej przestałbym sponsorować ten kobiecy cyrk.
Przecież tam jest Barcelona, długo nikt, potem ze 3 zespoły, a na końcu mistrzostwa podwórkowe dzieci do lat 12.

0

Widzę, że mój komentarz z 50 plusami został skasowany, bo Digi Donga nazwałem "stoi jak pachoł".
Pachoł to taki wielki pachołek, który stoi na ulicy i się nie rusza, czyli tak jak Digi Dong jak trzeba wracać do obrony.

1

Nie chcą Olmo kupić? W koziej lidze sobie poradzi, tam jest taka intensywność meczy, że nawet nie będzie miał okazji się połamać.

0

Nie rozumiem tego, że Lewego wpuscił na 30 minut, a teraz mówi, że nie jest gotowy do gry.

0

@Carlosss ale ma pensje większa niż pierwszy skład.

1

@Litman Digi Dong ostatnio próbuje nieudolnie kopiować pedriego. Robi te kółeczka jak pedri, tylko mu piłkę zabierają, a potem stoi jak pachoł i się patrzy.

50

Komentarz usunięty

0

Według redaktorów pewnego białego portalu real madryt TV jest najbardziej rzetelną i obiektywną telewizją produkującą materiały o sędziach.
Nie wiem czemu takie oburzenie w komentarzach ;)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?