Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kyonego nie porównuj portugalii do brazylii. Do tego on ma 6 goli w lidze mistrzów w tym sezonie.
3
Hahahha! Mats jak statua xD nawet się nie wyciąga.
1
@Bogan widziałeś jak ferran do startu tego sezonu grał? My byśmy byli wstanie go oddać za 15mln każdemu.
1
Sprzedać rekina, sprzedać nieistniejące loże vip i kupić Gyökeres.
1
@Armandi Brak zaangażowania? Widziałeś Wojtusia jak siedział na ławie to był pilny na treningach i odprawach, a jak ręcznik wyrzucili na ławę to na odprawach siedział z boku obrażony.
1
Oni nie mogą zamówić sobie repliki takiego pucharu na właśnie takie eventy, żeby go nie uszkodzić?
W F1 normalne jest, że zespoły zamawiają kopie pucharów do gabloty, jeżeli mają tak podpisany kontrakt, że kierowca bierze puchar do domu.
Chyba tylko za GP Monako nie robią replik.
0
@JBgomeS pół sekund to on miał w 2021. Jak ktoś ogląda dłużej f1 niż od czasów DTS to wie. Już nie wspominając co robi w tym sezonie jeżdząc taczką.
0
@JBgomeS czego nie rozumiesz? Maks robi największą różnice ze stawki i to każdy powtarza. Nie bez powodu Toto był gotowy wypieprzyć swoje dziecko (gekona), żeby zakontraktować Maksa.
4
@Arden rozkradną ten biedny bajern jak rozkradli ajax
0
@JBgomeS widzieliśmy już to pierwszych sezonach hybrydowych kiedy to mercedes skręcał silnik, żeby go nie zdyskwalifikowali, choć i tak byli przynajmniej pół sekundy z przodu.
Jak lulu dostał bolid nie szybszy niż 0.5s od wszystkich to jakoś nic nie wygrywa już nie wspominając o bottasie.
2
Byle by mistrzostwo dla Piastriego dziś. Noris jest jak real, nikt go nie lubi oprócz brytoli.
2
Gdyby Maksymilian jeździł papajką maszyną to by był przynajmniej pół sekundy z przodu.
0
@Cule1797
0
Lulu i kle kle zezłomowani przez syna swojego ojca w taczce z groove.
Mama mia *włoskie odgłosy mlaskania*
1
@Cule1797 Jakim cudem Roland Makdonald ma status wychowanka jak on przyszedł od razu do Barcy B wieku 20lat.
3
No chyba 10 i Bobuś. Już tam niemcu z hiszpanem za dużo nie knujcie.
1
Gdyby Ter Stegen nie był kapitanem to już z penią byliby wystawieni na sprzedaż.
Niestety, ale Mats to jest krętacz i sobie wychodzi jedynkę w zespole i pozbędzie się Wojtusia, bo on się boi rywalizacji.
Najlepiej jakby pogonić tą dwójkę do arabów za 20mln i kupić bramkarza.
3
Żeby na stare lata Xabi nie zrobił mu psikusa, bo też mogą skończyć z niczym.
Dziad zapomiał jak stworzyli już raz galaktyczny zespół i nic z tego nie było. PSG też próbował i bez gwiazd im lepiej idzie niż z indywidualistami.
0
@Pedryrodryges wystarczy, że pozbędą się piłki plażowej i pół zespołu wymienią jak będą chcieli.
0
Real świętuje FIFA Intercontinental Cup Winner.
https://x.com/Barcelonismos/status/1923358596013670810
1
Real rzuci się w tym roku na zakupy, bo niczego nie wygrali. Kasę mają a jeszcze dostaną coś z KMŚ i nie wiadomo co z winicjuszem.
3
9 dla lewegocod złych hiszpańskich brukowców, które od drugiego sezonu chcą się go pozbyć.
28
Asencio to by świętował w akademiku
0
@David_Martin shadowbany pewnie, też tak mam
0
Komentarz usunięty
1
Z jednej strony chciałbym żeby Wojtuś został, a z drugiej jakby odpadły to zostałby zapisany jako ten, który przyszedł na rok wybronił wszystko w Hiszpanii i dotarł do półfinału LM.
Tam w juventusie to im muszą kukle swędzieć.
34
Espanyol zazdrości, bo jeszcze nie mogą swietowac spadku
2
Potrójna hiszpańska korona, a śmietanki z pucharem Tymbarku xD
3
Wojtuś top dziś.
0
Oczywiście karne, czerwone jak bobusia już nie ma na boisku