0

@Kyonego nie porównuj portugalii do brazylii. Do tego on ma 6 goli w lidze mistrzów w tym sezonie.

3

Hahahha! Mats jak statua xD nawet się nie wyciąga.

1

@Bogan widziałeś jak ferran do startu tego sezonu grał? My byśmy byli wstanie go oddać za 15mln każdemu.

1

Sprzedać rekina, sprzedać nieistniejące loże vip i kupić Gyökeres.

1

@Armandi Brak zaangażowania? Widziałeś Wojtusia jak siedział na ławie to był pilny na treningach i odprawach, a jak ręcznik wyrzucili na ławę to na odprawach siedział z boku obrażony.

1

Oni nie mogą zamówić sobie repliki takiego pucharu na właśnie takie eventy, żeby go nie uszkodzić?
W F1 normalne jest, że zespoły zamawiają kopie pucharów do gabloty, jeżeli mają tak podpisany kontrakt, że kierowca bierze puchar do domu.
Chyba tylko za GP Monako nie robią replik.

0

@JBgomeS pół sekund to on miał w 2021. Jak ktoś ogląda dłużej f1 niż od czasów DTS to wie. Już nie wspominając co robi w tym sezonie jeżdząc taczką.

0

@JBgomeS czego nie rozumiesz? Maks robi największą różnice ze stawki i to każdy powtarza. Nie bez powodu Toto był gotowy wypieprzyć swoje dziecko (gekona), żeby zakontraktować Maksa.

4

@Arden rozkradną ten biedny bajern jak rozkradli ajax

0

@JBgomeS widzieliśmy już to pierwszych sezonach hybrydowych kiedy to mercedes skręcał silnik, żeby go nie zdyskwalifikowali, choć i tak byli przynajmniej pół sekundy z przodu.
Jak lulu dostał bolid nie szybszy niż 0.5s od wszystkich to jakoś nic nie wygrywa już nie wspominając o bottasie.

2

Byle by mistrzostwo dla Piastriego dziś. Noris jest jak real, nikt go nie lubi oprócz brytoli.

2

Gdyby Maksymilian jeździł papajką maszyną to by był przynajmniej pół sekundy z przodu.

0

@Cule1797

Wygląda, że ktokolwiek kto się złapał na barce B już jest uważany za wychowanka.

0

Lulu i kle kle zezłomowani przez syna swojego ojca w taczce z groove.
Mama mia *włoskie odgłosy mlaskania*

1

@Cule1797 Jakim cudem Roland Makdonald ma status wychowanka jak on przyszedł od razu do Barcy B wieku 20lat.

3

No chyba 10 i Bobuś. Już tam niemcu z hiszpanem za dużo nie knujcie.

1

Gdyby Ter Stegen nie był kapitanem to już z penią byliby wystawieni na sprzedaż.
Niestety, ale Mats to jest krętacz i sobie wychodzi jedynkę w zespole i pozbędzie się Wojtusia, bo on się boi rywalizacji.
Najlepiej jakby pogonić tą dwójkę do arabów za 20mln i kupić bramkarza.

3

Żeby na stare lata Xabi nie zrobił mu psikusa, bo też mogą skończyć z niczym.
Dziad zapomiał jak stworzyli już raz galaktyczny zespół i nic z tego nie było. PSG też próbował i bez gwiazd im lepiej idzie niż z indywidualistami.

0

@Pedryrodryges wystarczy, że pozbędą się piłki plażowej i pół zespołu wymienią jak będą chcieli.

0

Real świętuje FIFA Intercontinental Cup Winner.
https://x.com/Barcelonismos/status/1923358596013670810

1

Real rzuci się w tym roku na zakupy, bo niczego nie wygrali. Kasę mają a jeszcze dostaną coś z KMŚ i nie wiadomo co z winicjuszem.

3

9 dla lewegocod złych hiszpańskich brukowców, które od drugiego sezonu chcą się go pozbyć.

28

Asencio to by świętował w akademiku

0

@David_Martin shadowbany pewnie, też tak mam

0

Komentarz usunięty

1

Z jednej strony chciałbym żeby Wojtuś został, a z drugiej jakby odpadły to zostałby zapisany jako ten, który przyszedł na rok wybronił wszystko w Hiszpanii i dotarł do półfinału LM.
Tam w juventusie to im muszą kukle swędzieć.

34

Espanyol zazdrości, bo jeszcze nie mogą swietowac spadku

2

Potrójna hiszpańska korona, a śmietanki z pucharem Tymbarku xD

3

Wojtuś top dziś.

0

Oczywiście karne, czerwone jak bobusia już nie ma na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?