Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak będzie podpisanie Gracjana i podpisanie Wojtusia to Ter Statua dostanie 2 mokre szmaty na mordę xD
Pakuj walizy Ter rorysto i kierunek arabusy.
1
@korn234 zdajesz sobie sprawę, że lewy za to pieniędzy jakiś nie ma, tylko poświęca swój czas na grę. Najwidoczniej nie widzi sensu tracić czasu na granie z takim trenerem i taka drużyna.
4
@Marusek właśnie od tamtego czasu borki i inne sieją ferment. To Borek kiedyś miał wejście do reprezentacji. Po prostu on nie chciał się zadawać z tymi zapitymi mordami, którzy nawaleni grali w siatkopilkęni kopyta łamali
7
Ci pseudo reprezentacji to grają w klubach 0-1000 minut w sezonie.
Lewy gra prawie od deski do deski w wieku 37 lat w najbardziej ruchliwej drużynie w Europie.
Porównywać Ronaldo, którego kilka lat temu odsuwali od reprezentacji, bo nic nie dawał i jest toksyczny. Teraz gra w lidze w której się chodzi a nie biega.
Jak 37 letni emeryt musi ciągnąć tę reprezentację to raczej zbyt dobrze nie świadczy o reprezentacji.
Poza tym już od lat była nagonka na lewego, że bez niego lepiej grają to czemu teraz płaczą?
To jest typowe sianie fermentu przez borków i innych pseudo dziennikarzy.
20
Bobuś ma jaja. Krótka piłka.
Niech ciągnął reprezentacje połamańce, albo wielcy piłkarze z 4 lig europejskich.
0
Ronaldo nawet się nie cieszy jak kolega strzela.
2
@barcelonaLM ręcznik xD jeden wart drugiego
30
To teraz spojrzyjcie na chłodno
Wojtuś, który miał kilka miesięcy przerwy od piłki. Przyszedł za głodową pensje, która mu pokrywa wynajem domu. Nie robi burdy w mediach i czeka w spokoju na swój debiut. Pierwsze mecze są jakie są, ale pokazuje jaja i szatnia go lubi. W jakimś stopni pomaga do hiszpańskiego trypletu.
Ter rorysta po powrocie z prawie rocznej kontuzji chce od razu wskoczyć do pół finału ligi mistrzów. Trzeba by było wyrejestrować Wojtusia, żeby mógł zagrać - co by się stało, gdyby po 15 minutach statua znów się połamał?. Od razu po powrocie robi syf w mediach i jest toksyczny. Zarabia chore pieniądze niewspółmierne do tego co pokazuje.
Nikt normalny nie chciałby takiej toksycznej osoby w swoim środowisku.
Żegnamy, płakać nie będziemy.
0
@MoralnyKarzel chłop zamiast odejść i zadzownić na policję jak coś naprawdę się działo to wolał znów wrócić i dostać kose.
Gdyby policja zobaczyła kto to zgłasza ro raz dwa by przyjechali i inaczej na to spojrzeli. Pewnie był tym, który zaczał burdy.
1
@Andi18 całą jego i rolanda makdonalda.
0
Przewlekle chory na atencje.
Stary jamala to został ugodzony nożem po tym jak się pokłócił z jakimiś typami wyszedł z baru i jeszcze do nich wrócił i dopiero mu kose strzedali. Sam się o to prosił.
4
Nie bez powodu nazyany jest Ter Rorystą. Pewnie gorsze występy Wojtusia też miały coś z tym wspólnego, pewnie wchodził mu do głowy albo szlugi podkradał.
Mam nadzieję, że zniknie jak najszybciej z szatni.
Nie bez powodu połamany stary Neuer pogonił cię z reprezentacyjnej bramki.
0
@[Oli] ćwiąkała jeszcze w zeszłym sezonie mówił, że lewy powinien wybrac kadę albo klub. Lewy wybrał i maluszek kwiczy
0
Lewy zły, bo nie chce chlać i po pijaku grać w siatkonogę.
Napisałbym banda kogo, ale dostanę bana.
0
"Iñaki Peña ma jedną z najwyższych pensji wśród bramkarzy LaLigi. Jeśli ma odejść, klub musi go wypożyczyć i płacić część jego zarobków."
Ciekawe co by były gdyby szwagry z nim negocjowali umowę tak jak chcieli to robić po tym jak odpadł ter statua xD
1
Halo?
15. Cristiano Ronaldo
Co oni ćpają? Przecież on u tych arabów przegrał wszystko, a w reprezentacji nic nie gra.
0
@torondirn zalewski to jest zajęty peklowaniem dziewczyn
15
Lewy nigdy nie był materiałem na kapitana. On nigdy nie trzymał się jakoś tych patałachów z reprezentacji, bo wiedział, że ich zachowanie może pociągnąć go w dół. Ile to razy było, że lewy nie chce z nimi chlać i uważają go za odludka.
W tej reprezentacji teraz to jakoś nie widzę nikogo kto mógłby zostać kapitanem, Zielu to też słaby materiał. Ta reprezentacja to w ogóle jest jakaś wykastrowana, bez zawodników z charyzmą.
0
Trzeba znaleźć jakiś stary biały tshirt i flamaster z tyłu napisać Krystyna 7.
Gdyby niemcy po dupie dostali i jeszcze statua kilka razy kolanko zaliczył to byłby udany wieczór.
0
@BorzyKrzys ciekawe co ma większy przebieg ona czy rajdówka klekle
0
@Encore Idealna sytuacja do Ter rorysty. Krystyna nie trafia w bramkę to statua nie będzie miał okazji do kapitulacji
2
@Metempsychosis charakter ma dobry, umiejętności powinny dojechać. Samym wsadzaniem głowy między nogi przeciwnika nic nie ugra.
9
Może by się tak zmobilizowali i poszli do jakieś szkoły wieczorowej dla arbitrów?
7
A to jeszcze 3 mecze temu nie był wielkim wizjonerem, który stworzył potwora? xD
Chłop 3 razy zesrał się przed kiblem i ucieka do arabów xD
28
Marnuje swoją karierę. Flick batem by go ustawił, że biegałby i podawał jak w zegarku.
4
Komentarz usunięty
2
Ter rorysta zrobi to co Fati, będzie siedział na dupie i pobierał bajońską wypłatę. Nikt mu tyle nie zagwarantuje ile mu daje barca.
15
Żegnamy Ter rorystę i witamy Pana bramkarza. Mam nadzieję, że wojtuś i gracek się dogadają.
6
Wczoraj na niego głos oddałem. Wygrał mój kandydat.
0
Ja to bym tego haalanda widział u nas, ale on wybrał petrodolary. Choć nie wiadomo czy by taki haaland u nas chodził jak skrzydła nie podają i grają na siebie.