Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Jamalek to będzie większy ananas niż Nejmar.
Nie zdziwię się, że alimentów to on trochę popłaci w życiu.
1
On piłkę nogą kopie, a nie ręką odbija. Cubarsi biegał z pozszywaną twarzą, to on może pobiegać z ręką.
0
Jak sprowadzimy Nico i rafinia zejdzie na środek, to w środku już mamy takie tłumy, że kogoś trzeba się pozbyć.
0
@maszkey czemu ma nie pisać? O lewym do arabów można a o ferminie nie?
17
Za tyle to ja bym już go pakował. Możliwe, ze to był jednorazowy sezon, w którym wystrzelił. Nikt tego nie wie, bo to dopiero pierwszy jego taki sezon w wieku 28 lat.
0
Trzeba sprzedać męciwodę i jak najszybciej ogłosić Gracka i Wojtusia.
Grubcio i deko po same kule w tym oknie, żeby kolejny sezon przejechać się po madryciokach
0
@mkl87 No tak sie robi transfery, rozkłada się kwotę na X lat.
2
Dawajcie przedłużenie z wojtusiem, on gra za groszę, a szantażystę na trybuny.
2
@MILOSZ_F22 Różnica jest taka, że za jednego masz tu i teraz wpłacić kasę, a drugiego będziesz miał na raty na 5 lat.
3
Lato to ma rekord na 100-tkę, na pewno wie co mówi.
0
@messi33 w tym roku było jeszcze gorzej i daliśmy radę. Nawet jak uszaty zostanie to będzie lepszy niż uszaty z zeszłego sezonu, bo już ma minuty w nogach
9
Konar sam płonie na myśl o takiej wyjściowej 11 w przyszłym sezonie.
0
@pt9 liczbowo fawelarz się bronił, ale powinni dać mu spokój i wziąć go w wakacje i powinien mieć te 2 miesiące przygotowań. Wtedy mógłby próbować wejść jako zmiennik, ale nie jako ktoś kto miał bobusia na emeryture wysłać.
Wuefista zniszczył mu kariere, bo chciał go tu i teraz, bo mu bobuś przeszkadzał.
1
@ShawnC psycha siadła, a jeszcze żona go dobiła xD
0
@Azazel_Pazuzu matka co 2 tygodnie nowego tate przyprowadza i trzeba się przeprowadzać xD
2
@Jakchcesz pisowski zakolak. Niczym nie różni się od szczujni peowskiej.
O mazurku nawet nie ma co mówić, to zwykły sprzedawczyk.
4
Nasz tygrysek z fawel szaleje na brazylijskich kartofliskach ze średnią 6.8 w 20 meczach 3 gole.
1
To będzie siedział na trybunach.
Najpierw z reprezetnacji pogonił go połamany nojer, a teraz sam siebie pogoni xD
2
Ten suarez, który ledwo biega xD
1
@Stinger_ tak xD
5
Europol powinien dostać od kogoś hypercara, bo w lmp2 się marnuje. Przecież to teraz najlepsza ekipa.
5
@BorzyKrzys posrało ich xDDDDD tak jak kiedyś puścili reklamy w czasie skoków i komentator ich wyjaśnił xD
0
@TylerDurden89 ansu do tej pory nie potrafił pójść na wypozyczenie a co dopiero rezygnacja z czesci wynagrodzenia. To jest pijawka
2
@Sheva77 jeżeli uważasz, że inter miami mógłby pokonać chelsea tak jak legia to nawet nie mamy o czym rozmawiać, bo chyba żadnego meczu nie widziałeś tej drużyny.
0
@TylerDurden89 Czyli musieliby mu wypłacić całą pensje do końca kontraktu.
0
@Litman Jak rozwiązać jak piłkarz nie chce.
0
To są ligi gorsze od ekstraklasy. Gdyby Messi i Ronaldo grali w ekstraklasie to by nawet połowy bramek nie strzelili co w tych pseudo ligach.
Widzę, ze stadionu też nie zapełnili choć bilety rozdawali za darmo.
1
@Marek_z_Marek nawet nie podobno, a na pewno ma!
0
@Krzyszt8f_xd ile mial tych sezonow przez 10 lat? 2-3?
4
@Vurt podobno sąsiedzi fatiego wydzwaniaja na policje, bo imprezuje