22

Jamalek to będzie większy ananas niż Nejmar.
Nie zdziwię się, że alimentów to on trochę popłaci w życiu.

1

On piłkę nogą kopie, a nie ręką odbija. Cubarsi biegał z pozszywaną twarzą, to on może pobiegać z ręką.

0

Jak sprowadzimy Nico i rafinia zejdzie na środek, to w środku już mamy takie tłumy, że kogoś trzeba się pozbyć.

0

@maszkey czemu ma nie pisać? O lewym do arabów można a o ferminie nie?

17

Za tyle to ja bym już go pakował. Możliwe, ze to był jednorazowy sezon, w którym wystrzelił. Nikt tego nie wie, bo to dopiero pierwszy jego taki sezon w wieku 28 lat.

0

Trzeba sprzedać męciwodę i jak najszybciej ogłosić Gracka i Wojtusia.
Grubcio i deko po same kule w tym oknie, żeby kolejny sezon przejechać się po madryciokach

0

@mkl87 No tak sie robi transfery, rozkłada się kwotę na X lat.

2

Dawajcie przedłużenie z wojtusiem, on gra za groszę, a szantażystę na trybuny.

2

@MILOSZ_F22 Różnica jest taka, że za jednego masz tu i teraz wpłacić kasę, a drugiego będziesz miał na raty na 5 lat.

3

Lato to ma rekord na 100-tkę, na pewno wie co mówi.


0

@messi33 w tym roku było jeszcze gorzej i daliśmy radę. Nawet jak uszaty zostanie to będzie lepszy niż uszaty z zeszłego sezonu, bo już ma minuty w nogach

9

Konar sam płonie na myśl o takiej wyjściowej 11 w przyszłym sezonie.

0

@pt9 liczbowo fawelarz się bronił, ale powinni dać mu spokój i wziąć go w wakacje i powinien mieć te 2 miesiące przygotowań. Wtedy mógłby próbować wejść jako zmiennik, ale nie jako ktoś kto miał bobusia na emeryture wysłać.
Wuefista zniszczył mu kariere, bo chciał go tu i teraz, bo mu bobuś przeszkadzał.

1

@ShawnC psycha siadła, a jeszcze żona go dobiła xD

0

@Azazel_Pazuzu matka co 2 tygodnie nowego tate przyprowadza i trzeba się przeprowadzać xD

2

@Jakchcesz pisowski zakolak. Niczym nie różni się od szczujni peowskiej.
O mazurku nawet nie ma co mówić, to zwykły sprzedawczyk.

4

Nasz tygrysek z fawel szaleje na brazylijskich kartofliskach ze średnią 6.8 w 20 meczach 3 gole.

1

To będzie siedział na trybunach.
Najpierw z reprezetnacji pogonił go połamany nojer, a teraz sam siebie pogoni xD

2


Ten suarez, który ledwo biega xD

1

@Stinger_ tak xD

5

Europol powinien dostać od kogoś hypercara, bo w lmp2 się marnuje. Przecież to teraz najlepsza ekipa.

5

@BorzyKrzys posrało ich xDDDDD tak jak kiedyś puścili reklamy w czasie skoków i komentator ich wyjaśnił xD

0

@TylerDurden89 ansu do tej pory nie potrafił pójść na wypozyczenie a co dopiero rezygnacja z czesci wynagrodzenia. To jest pijawka

2

@Sheva77 jeżeli uważasz, że inter miami mógłby pokonać chelsea tak jak legia to nawet nie mamy o czym rozmawiać, bo chyba żadnego meczu nie widziałeś tej drużyny.

0

@TylerDurden89 Czyli musieliby mu wypłacić całą pensje do końca kontraktu.

0

@Litman Jak rozwiązać jak piłkarz nie chce.

0

To są ligi gorsze od ekstraklasy. Gdyby Messi i Ronaldo grali w ekstraklasie to by nawet połowy bramek nie strzelili co w tych pseudo ligach.
Widzę, ze stadionu też nie zapełnili choć bilety rozdawali za darmo.

1

@Marek_z_Marek nawet nie podobno, a na pewno ma!

0

@Krzyszt8f_xd ile mial tych sezonow przez 10 lat? 2-3?

4

@Vurt podobno sąsiedzi fatiego wydzwaniaja na policje, bo imprezuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?