Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Guess Ja myślałem, że właśnie blisko 30stki. Tak samo myślałem, że Thibaut Courtois ma blisko 40, a ona ma 33 lata...
1
Ja bym go oddał, no chyba że go naprawią jak Pedriego. Nikt nie da pewności, że ktoś go naprawi i za rok będzie grał 3k minut. Tak mamy, tylko problemy i zamrożone 60mln.
3
Trzeba było się pozbyć najsłabszego ogniwa
27
Oni już grają piach to co dopiero będzie jak ich siwy dziad zacznie trenować xD
Oni potrzebują trenera z którym zakańcza sambę, a nie będą grać do marszu żałobnego.
8
@Kgorecki2500 bardzo dobrze. Chłop chłopu, żeby konia bił. Tak to tylko na perwersyjnym zachodzie.
8
To jedna z najlepszych scen wczorajszego meczu
2
Sędziowanie
Alejandro José Hernández Hernández nie wypaczył wyniku tego meczu, ale niektórzy kibice gospodarzy być może czują się trochę rozczarowani – dwie sytuacje z Tchouaménim (faul na Ferranie i ręka) mogły zakończyć się gorzej dla niego i Realu Madryt. Odgwizdanie ręki Fermína też nie było takie oczywiste, ponieważ Valverde miał już po tym zagraniu kontrolę nad piłką.
**Mimo wszystko po tym meczu o sędzim nie będzie mówić się zbyt dużo, a to zazwyczaj dobra wiadomość.**
Sędzia prawdopodobnie byłby w stanie się wybronić z każdej swojej decyzji.
Biali się tak odkleili, że są w innej galaktyce xD
7
Kocury z La Masii to są takie zwinne, od razu widać, że Uszatek nie jest od nas. Robercik jest mniej sztywny jak go plecy bolą.
5
@MesQueUnClub_87 Nigdy nie daje napiwków, bo to jest jego praca i pracodawca ma mu za nią zapłacić.
Jak ja wystawiam komuś fakturę to mi napiwku nie stawia za wykonaną pracę.
1
@Eklerek Tutaj jest problem z głupimi ludźmi, którzy to kupują.
Myślisz czemu teraz chipsy są po 9zł, kiedy ta sama paczka jeszcze 2 lata temu kosztowała 4zł?
Sprzedają tyle samo, albo trochę mniej, zyski mają większe. To samo z napojami gazowanymi, są 2-3 droższe niż wcześniej, a nie jest to żadna opłaca cukrowa.
2
Stracony rok dla niego. Wolałbym jego pompować niż Ferrana, ale on w ogóle nie dostawał minut.
11
Tutaj powinna wejść UEFA i zrobić jakieś śledztwo, bo to jest jawne drukowanie męczy i nawet się z tym nie kryją.
2
@HarveySpecter pewnie też po białym węgorzu jak maradonna
5
@maikeru Niestety, im się odpala tryb gwiazdeczek. W szczególności to widać od momentu kiedy zaczeli publikować rakingu złotego balona.
1
@Lionel_Messi10 mbapowane
2
@norbi77 ja lubię gaviego. Gdyby go wpuścić do szatni śmietanek i zgasić światło to by nie mieli kim grać przez pół roku.
6
Przemówili ludzkim głosem. To wigilia?
0
Ciekawe co oni tam myślą, że chcą na 2 lata? Rok Szczęsny + statua, a potem Szczęsny + ktoś nowy?
Szczęsny jako dwójka to może jeszcze pograć. Lepszy Szczęsny niż ręcznik.
1
Nasza obrona to nie są rosłe byki, tylko zwinne kurduple. Jak pod koniec sezonu już braknie sił to niestety zostają sami kurduple.
Potrzebujemy na środek rosłych byków.
8
Zabawne jest to, że mekambe poszedł do Realu wygrywać największe trofea,a PSG może zdobyć LM, a mekambe zostać bez niczego xD
15
Pamiętam jak Lewy szedł po rekord Gerda Mullera to wszyscy, nie ważne czy obcokrajowiec czy Niemiec, mu podawali piłkę nawet jak mieli czysta okazję do strzelenia gola.
Tak była wtedy totalna gra zespołowa, nikt nie grał na własne liczby. Oni chcieli zdobyć wszystko co się dało.
0
Czyli nie tylko real dziś miał brązowe spodenki
2
Dlatego powinniśmy mieć własne BarcaTV i nagłaśniać takie sytuacje. To jest liga ustawiona pod real, ale oni są za słabi
0
Hahahaha jak ktoś jeszcze powie, że oni nie drukują to jest cymbełem.
1
Sreal upokorzony mając taki atak, sędziów i tebasa.
Barca w tym roku równie dobrze mogła by grać przeciwko małpom.
5
Szczęsny bohaterem
1
Oni zamiast mu dać powtórkę z przybliżeniem to oni mu dają najdalsza kamerę.
0
W tym roku zmasakrowanie realu, tebasa i sędziów. Wszyscy przeciwko nam
2
Hahaha nasi też powinni machać rękami w polu karnym.
2
Jedni obrońcy w polu karnym chowają ręce za plecy, a inni nimi machają i jest git xD