Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ale dudka musi piec xD Wojtuś wraca i odwala takie rzeczy, a on poszedł do tego realu, żeby atmosfere w szatni robić xD
0
Ansu to ten medal z czekolady ma czy co?
1
@DragonxNF zamknięty w klatce, terrorysta
1
Ten pozorant co się przebrał w strój bramkarza?
0
@Roobo To nie puchar, to talerz xD
1
Wojtuś wraca i już 2 puchary w gablocie, a ile tam Hary Kane ma? xD
1
@capoN prawda. Przywieźli dzikusów i robią burdel.
Nasze czekoladki to z twarzy takie miłe chłopaki, a tamci to jak kryminaliści wyglądają.
1
Drugi puchar wygrany ze śmietankami. 2x upokorzenie.
Do nory madryckiej raz dwa!
0
@KierownikLucas rasista też rzucał tam 2 nakrętki polecały
7
Pokażcie stadion, w dupie mamy opinie ekspertów z warszawy. Eksperci to są na la bambli.
0
Wszystkie klasyki wygrane. Małpy moga wracać do klatek, bo tam jest ich miejsce.
0
Biali terroryści.
1
Helena mam zawał. Uspokójcie sie kurła.
0
Chłop co zrobił xD na atak nie można liczyć to defensywa strzela
6
Co ten Rafinia dziś robi. To jest kryminał.
3
Jak mats wejdzie na karne to będzie splunięcie na herb.
Przecież ten człowiek nie grał w piłkę od 8 miesięcy.
10
Mieliśmy tyle możliwości strzelenia gola. Niestety impotencja w ataku.
Boje się tych karnych. Mają dobrego bramkarza i doświadczonych piłkarzy. Naszym może faja zmięknąć przy karnych
0
W pierwszej połowie cubarsiemi koszulkę ściągnęli i też nie odgwizdał karnego a cubarsi dobijał.
0
Hahaha jak drukuje.
0
Jamal nie gwiazdorz, bo nam puchar przegrasz
0
Śledzik co zrobił xD chyba wziął niebieska pigułkę.
2
Te zmiany powinny być 20 minut temu
0
Śledzik, Żółtek i Rafinia to dziś dramat.
Impotenci w ataku. Dalej wzywajcie lewego to zostaniecie ze śledzikiem.
1
Wypuścić robercika. Połamany Robert lepszy niż prime ferran
0
Super puchar Hiszpanii jest ważniejszy od pucharu Hiszpanii, przecież ma przedrostek super. Czyli już lepszy puchar zdobyliśmy.
4
Rafinia to najwyżej zasługuje na piłkę plażowa a nie złota.
0
Rafinia już 3 setkę marnuje.
Tutaj brakuje lewego, który by to wykończył.
1
GAVI musi wejść ubić śmietankę.
4
Czemu on do Jamala nie podał?
0
Ale siwemu dziadowi się łapy trzęsą xD