16

Ale dudka musi piec xD Wojtuś wraca i odwala takie rzeczy, a on poszedł do tego realu, żeby atmosfere w szatni robić xD

0

Ansu to ten medal z czekolady ma czy co?

1

@DragonxNF zamknięty w klatce, terrorysta

1

Ten pozorant co się przebrał w strój bramkarza?

0

@Roobo To nie puchar, to talerz xD

1

Wojtuś wraca i już 2 puchary w gablocie, a ile tam Hary Kane ma? xD

1

@capoN prawda. Przywieźli dzikusów i robią burdel.
Nasze czekoladki to z twarzy takie miłe chłopaki, a tamci to jak kryminaliści wyglądają.

1

Drugi puchar wygrany ze śmietankami. 2x upokorzenie.
Do nory madryckiej raz dwa!

0

@KierownikLucas rasista też rzucał tam 2 nakrętki polecały

7

Pokażcie stadion, w dupie mamy opinie ekspertów z warszawy. Eksperci to są na la bambli.

0

Wszystkie klasyki wygrane. Małpy moga wracać do klatek, bo tam jest ich miejsce.

0

Biali terroryści.

1

Helena mam zawał. Uspokójcie sie kurła.

0

Chłop co zrobił xD na atak nie można liczyć to defensywa strzela

6

Co ten Rafinia dziś robi. To jest kryminał.

3

Jak mats wejdzie na karne to będzie splunięcie na herb.
Przecież ten człowiek nie grał w piłkę od 8 miesięcy.

10

Mieliśmy tyle możliwości strzelenia gola. Niestety impotencja w ataku.
Boje się tych karnych. Mają dobrego bramkarza i doświadczonych piłkarzy. Naszym może faja zmięknąć przy karnych

0

W pierwszej połowie cubarsiemi koszulkę ściągnęli i też nie odgwizdał karnego a cubarsi dobijał.

0

Hahaha jak drukuje.

0

Jamal nie gwiazdorz, bo nam puchar przegrasz

0

Śledzik co zrobił xD chyba wziął niebieska pigułkę.

2

Te zmiany powinny być 20 minut temu

0

Śledzik, Żółtek i Rafinia to dziś dramat.
Impotenci w ataku. Dalej wzywajcie lewego to zostaniecie ze śledzikiem.

1

Wypuścić robercika. Połamany Robert lepszy niż prime ferran

0

Super puchar Hiszpanii jest ważniejszy od pucharu Hiszpanii, przecież ma przedrostek super. Czyli już lepszy puchar zdobyliśmy.

4

Rafinia to najwyżej zasługuje na piłkę plażowa a nie złota.

0

Rafinia już 3 setkę marnuje.
Tutaj brakuje lewego, który by to wykończył.

1

GAVI musi wejść ubić śmietankę.

4

Czemu on do Jamala nie podał?

0

Ale siwemu dziadowi się łapy trzęsą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?