Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha chłop mu koszulkę zdjął i 0 reakcji varu.
Żółci drukarze.
0
Ta główka śledzika xD
2
Zbrodniarze boiskowi. Czerwone powinny sie posypać.
1
Biali kryminaliści polują na nogi piłkarzy.
0
Za wolny Rafinia, Ferran nie wie co się dzieje. Lewy by sęk dołożył.
2
Zastraszeni sędziowie nie dadzą karnego.
0
Szpaku to myli połowę piłkarzy.
0
To podanie rafiniii. Lewego za takie coś by ukrzyżowali
1
Jezu dajcie temu szpakowi odejsc na emeryture.
4
Jamal dziś wygląda jak sebek z blokowiska pierwszego dnia wakacji, któremu matka pomalowala włosy na żółto.
0
@Kapitan9 Hajs będziemy miec z rozgrywek, ale to też nie takie liczby, żeby sobie pozwolic na obrońcę skrzydłowego i jeszcze chcą alvareza xD
1
Uszaty ufam tobie.
0
Wcześniej chwytem było sprowadzenie Messiego, teraz Alvareza.
Ciekawe realnie ile kasy będziemy mieć po tym sezonie w banku, bo jak na razie to nic nie mamy xD
5
Mam nadzieję, że chłopaki dziś będą grać jak po niebieskiej pigułce, bo ostatnie mecze pokazały, że mają miękkie kluchy i impotencje w ataku.
Dziś musi być upokorzenie śmietanek na murawie. Oni niech sobie walczą gazetami i srealTV, a my ich po prostu zlejmy na murawie.
4
Wiedzą, że mogą się skompromitować na boisku. Dostać srogi wpieprz od dzieciaków i emeryta na bramce.
Rozkład jazdy, jazda ze śmietankami.
1
Na Finał Ligi Mistrzów będzie zdrowy.
0
@addept Prawda. Zawsze robi to samo, dlatego już mało kto się na to nabiera tak jak się nabierali na poczatku sezonu.
6
@Xonar przestańcie go usprawiedliwiać wiekiem. Jak jest za młody to może wrócić do barca atletic. Gra w głównym zespole to albo głowa dojeżdża, ale siada na ławie. To nie są mecze o pietruszkę w których chce sobie zrobić kompilacje na tiktoka.
Wystarczyło mieć dla niego zmiennika i głowa raz dwa by mu ochłonęła i potrafiłby podawać do kolegów.
18
Wczorajszy mecz pokazał jak wygląda impotencja w ataku bez lewego. Lewy ma najlepszy stosunek strzłów na bramke do goli w top5 lig.
Takie newsy to są o kant dupy, bo już widzę jak Flick chodzi do jakiś pseudo dziennikarzy hiszpańskich i im opowiada o czym myśli. To są dyrdymały stworzone dla klików przez tych patałachów.
3
Strzelali ślepakami impotenci. Tutaj nie ma czym się zachwycać, tylko płakać nad mizernością wykończenia bez lewego.
2
@martool2 bo la bambiarze nie widzieli nigdy prawdziwej 9-tki i im się zwoje w mózgu przepalają.
5
Brak spróchniałego drewna i nikomu od sęka się nie odbiło.
Ferran przypomniał tym wszystkim narzekaczom dlaczego nie wychodzi jako podstawowy zawodnik.
0
@partymaker grają pod statystyki jak za wuefisty
1
Samolubna dwójka z przodu. Złote balony im się marzą.
0
Juz la bambiarze sobie przypomieli czemu śledzik nie gra od 1 minuty?
1
Gdyby wpadł ten gol to może by się obudzili.
Niech wpuszcza Pau Victora
0
To taki bajern po odejściu lewego, który przez rok grał bez 9. Impotencja w ataku
0
@Gibbon_FCB bardzo dobrze. Wolę taki komentarz niż darcie ryja co 15 sekund. W Anglii to w ogóle głosu nie podnoszą jak komentują.
10
Podobno lewy tylko dokłada nogę, teraz przydałby się taki, któremu by się od sęka odbiło.
2
Jakby to napisał Kamil Gała. Impotencja w ataku.