0

Rafinia to się do dobitki cenymetrowej nadaje.

1

Śmietanki chwalą 37 letniego Lewego za pressing i gonią zwoje gwiazdki. Na la bambie odwrotnie xD

0

Lewy za takie dobicie byłby ukrzyżowany. Jak się okaże, że zrobił spalonego to już w ogóle.

1

Wystarczyło do pedriego zagrać.

9

Znów jakiś grajek 2 ligii chwali Lewandowskiego. Chłop się nie zna, poczytałby la bamble tam siedzą sami specjaliści.

1

Siwy dziad po nocach siedzi i prosi jakieś dzieci, żeby mu linka wyslały do meczyku, a potem cyk i donos na milicje.

1

Chłop co zrobił.

0

Broni prawie tak dobrze jak Mats

0

@MesQueUnClub_87 Skoro uważasz, że będziesz miał kolory oledowe, a co dopiero czerń w słoneczny dzien to powodzenia. Niektórym wiele do szczęścia nie potrzeba.

0

@MesQueUnClub_87 ceny telewizorów są tak niskie, że projektora się nie opłaca używać do codziennego oglądania TV.
Żeby to miało sens musisz dać 4k+ za projektor, te tanie nie mają takiej jakości, sa ciemne i głośne jak odrzutowiec.
Do tego musisz doliczyć ekran, którego koszt to min. 1000zł.
Projektory się opłacają jak masz swój man's cave i kase. Wtedy rzucasz taki projektor na cała ścianę i oglądasz z kumplami mecz czy coś.
Sam przez to przechodziłem.

1

Komentarz usunięty

0

@Joe_Barbaro A v R 80/20
B v I 60/40

20

Nejmar to niech lepiej nie staje na tej piłce, bo oprócz połamanych nóg to jeszcze sobie zęby wybije.

0

Oni tam grają w zwolnionym tempie. Gdyby tam grał Grosicki to latał między tymi piłkarzami jak na terningu między pachołkami.

0

@Criss18Barca południowi żydzi będą teraz płakać, że w lato zima przeszła i nie mogą sprzedawać lodów.

12

Nic o niewykorzystanych szansach, o samolubstwie zawodników i braku gry jako drużyna.
O tematach taboo się nie mówi ;)))))

0

@ZygmuntTrzeciFaza Jaka podpucha? Przecież Romario nie dał mu kartki z tekstem, który ma przeczytać. To Rafinie poniosło i zamiast po meczu pogratulować i powiedzieć, że to zwykła piłkarska złość to podkulił ogon.

5

@KobeFR oczu nie zamknął a to już jest wyczyn w jego przypadku

16

Rafinii choruje na chorobę złotej piłki. Przegrzał mu się czajnik.

3

@Criss18Barca to teraz jeszcze statystyki ile dostał celnych podań, a ile tych podań było wtedy gdy się wracał w środek pola.

18

Najgorsze to samolubność niektórych zawodników.
Jak coś mają do siebie to niech sobie po mordach dadzą za śmietnikami, a na boisku mają grać jako drużyna i podawać do najlepiej wystawionego zawodnika, a nie dryblować i tracić piłkę.

0

@Lewangoooolsky 32 strażnicę piłki. Więcej tracił niż coś grał. Tak znajdą się ślepcy, którzy go będą bronić.

0

@Gaucho lewy zero, który nie dostawał podań, ale Jamal, który stracił setkę nonstop trafił piłke można rozgrzeszyć, bo młody. Jak taki młody go niech taka sekcja Barcy dla dzieci.

14

W ocenach i tak dziś Jamal dostanie min 6. Pewnie żadnych błędów mu nie wytknął, za to lewy dostanie całą litanie xD

1

Przegrali przez samolubstwo.
Nie grają drużyna, tylko gwizdy z tiktoka

2

6 dostali madrycioki, a grali 8 xD

0

@Lewangoooolsky gwiazdorstwo na poziomie nejmara, ale nie jego umiejętności.

0

@BorzyKrzys La bambla wydała decyzję, że nam zmiennicy nie potrzebni, bo młody to szybko się regeneruje xD

0

Odbiło się od młodego sęka.

3

Lewemu się nie dziwię, że co chwilę udaje samolot jak on cały czas jest nie kryty a ci nic nie podają. Przegrają na własne życzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?