0

Dziwna ta okładka mundo deportivo. Dwuznaczny Ferran z Olmo, a na dole banda golasów w wannie.

0

Typowy fan materacy w tym sezonie.
https://www.twitter.com/MiszelJF/status/1907571270465572879

4

@Gomess fermin za jamala. Jamal musi odpocząć.

2

Rafinia i Lewy najbardziej docięci. No homo
https://www.twitter.com/_BarcaInfo/status/1907553913793908952

9

Prawda jest taka, że Wojtuś zakończył karierę jednego ręcznika i zaraz zakończy karierę drugiego.

0

Mecz ze śmietankami może być łatwiejszy niż z materacami. Rządowi mieli odpalić po nowym roku, a oni ciągle kopią się po głowie grając z Real Sociedad o awans. To nie był mecz o pietruszkę.

1

Życzymy lepszego kontraktu bez kagańca minutowego!

29

Dzieciak nam kiedyś przegra ważny mecz tym samolubstwem. Ktoś mu i Rafinii nawalił do głowy złotego balona i teraz się im odkleja.

5

Wymęczone. Za dużo meczy w takim krótkim czasie i to widać w drugiej połowie.

1

Co to było balde?

0

@Tarnowitz grają o złotą piłkę a nie o wynik dla drużyny.
Jak wuefista był trenerem i nic nie szło to dokładnie było to samo. Granie pod własne wyniki, a ile wynik drużyny. Wtedy Radomia i Jamal nic nie podawali

2

Ten dzieciak przegra nam kiedyś jakiś puchar tym samolubstwem.

0

Takie piłki ręcznik wybijał xD

0

Nie bez powodu śledzik nie gra w podstawie, bo on znika po 20 minutach.

0

Ferran znów od czasu dołożenia nogi niewidoczny.

1

@Lewangoooolsky tak samo 4fabregas4 napędza gole lewego

1

@Hasszz ile to już lat będzie od czasu jak go odsunęli od komentowania i znów go przywrócili? Kilka lat minęło jak na Messiego nonstop krzyczał Maradona.

0

@Vurt madrycka taktyka, czyli wpierdol

1

Zabrakło lewego, żeby sęk dostawił

1

Wreszcie dobił płetwą.

2

Śledzik co ty robisz.

3

Rafinii zaraz nogę urwą.

0

Brrrrrrr madrycka drukareczka.

0

@A4ron swój materac zostawiłem na brzegu

0

Materacowi nie odbiło się od ręki w polu karnym?

4

W takim miejscu LEwy już dobijałby sękiem.

1

Madrycioki już na telewizorkach przygotowani do drukowania

0

@MateuszDoniec też bym nie wyszedł na boisko po takim skandalu z lożami vip :))))
*daje plusa, żeby nie było

0

@partymaker Ja stwierdzam fakty, a że kogoś bolą fakty to inna sprawa.
Jak cię tam boli to musisz sprawdzić czy nie masz hemoroidów.

0

Niech nam ktoś załatwi miejsce na te klubowe mistrzostwa świata i nawet niech tam jedzie trzeci skład, byle by coś kasy dostać. Za samo uczesnictwo drużyny z europy dostaja 12-38mln w zależności od klubu. Dla nas to pewnie by była ta najwyższa stawka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?