Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna ta okładka mundo deportivo. Dwuznaczny Ferran z Olmo, a na dole banda golasów w wannie.
0
Typowy fan materacy w tym sezonie.
https://www.twitter.com/MiszelJF/status/1907571270465572879
4
@Gomess fermin za jamala. Jamal musi odpocząć.
2
Rafinia i Lewy najbardziej docięci. No homo
https://www.twitter.com/_BarcaInfo/status/1907553913793908952
9
Prawda jest taka, że Wojtuś zakończył karierę jednego ręcznika i zaraz zakończy karierę drugiego.
0
Mecz ze śmietankami może być łatwiejszy niż z materacami. Rządowi mieli odpalić po nowym roku, a oni ciągle kopią się po głowie grając z Real Sociedad o awans. To nie był mecz o pietruszkę.
1
Życzymy lepszego kontraktu bez kagańca minutowego!
29
Dzieciak nam kiedyś przegra ważny mecz tym samolubstwem. Ktoś mu i Rafinii nawalił do głowy złotego balona i teraz się im odkleja.
5
Wymęczone. Za dużo meczy w takim krótkim czasie i to widać w drugiej połowie.
1
Co to było balde?
0
@Tarnowitz grają o złotą piłkę a nie o wynik dla drużyny.
Jak wuefista był trenerem i nic nie szło to dokładnie było to samo. Granie pod własne wyniki, a ile wynik drużyny. Wtedy Radomia i Jamal nic nie podawali
2
Ten dzieciak przegra nam kiedyś jakiś puchar tym samolubstwem.
0
Takie piłki ręcznik wybijał xD
0
Nie bez powodu śledzik nie gra w podstawie, bo on znika po 20 minutach.
0
Ferran znów od czasu dołożenia nogi niewidoczny.
1
@Lewangoooolsky tak samo 4fabregas4 napędza gole lewego
1
@Hasszz ile to już lat będzie od czasu jak go odsunęli od komentowania i znów go przywrócili? Kilka lat minęło jak na Messiego nonstop krzyczał Maradona.
0
@Vurt madrycka taktyka, czyli wpierdol
1
Zabrakło lewego, żeby sęk dostawił
1
Wreszcie dobił płetwą.
2
Śledzik co ty robisz.
3
Rafinii zaraz nogę urwą.
0
Brrrrrrr madrycka drukareczka.
0
@A4ron swój materac zostawiłem na brzegu
0
Materacowi nie odbiło się od ręki w polu karnym?
4
W takim miejscu LEwy już dobijałby sękiem.
1
Madrycioki już na telewizorkach przygotowani do drukowania
0
@MateuszDoniec też bym nie wyszedł na boisko po takim skandalu z lożami vip :))))
*daje plusa, żeby nie było
0
@partymaker Ja stwierdzam fakty, a że kogoś bolą fakty to inna sprawa.
Jak cię tam boli to musisz sprawdzić czy nie masz hemoroidów.
0
Niech nam ktoś załatwi miejsce na te klubowe mistrzostwa świata i nawet niech tam jedzie trzeci skład, byle by coś kasy dostać. Za samo uczesnictwo drużyny z europy dostaja 12-38mln w zależności od klubu. Dla nas to pewnie by była ta najwyższa stawka.