Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran znów od czasu dołożenia nogi niewidoczny.
1
@Lewangoooolsky tak samo 4fabregas4 napędza gole lewego
1
@Hasszz ile to już lat będzie od czasu jak go odsunęli od komentowania i znów go przywrócili? Kilka lat minęło jak na Messiego nonstop krzyczał Maradona.
0
@Vurt madrycka taktyka, czyli wpierdol
1
Zabrakło lewego, żeby sęk dostawił
1
Wreszcie dobił płetwą.
2
Śledzik co ty robisz.
3
Rafinii zaraz nogę urwą.
0
Brrrrrrr madrycka drukareczka.
0
@A4ron swój materac zostawiłem na brzegu
0
Materacowi nie odbiło się od ręki w polu karnym?
4
W takim miejscu LEwy już dobijałby sękiem.
1
Madrycioki już na telewizorkach przygotowani do drukowania
0
@MateuszDoniec też bym nie wyszedł na boisko po takim skandalu z lożami vip :))))
*daje plusa, żeby nie było
0
@partymaker Ja stwierdzam fakty, a że kogoś bolą fakty to inna sprawa.
Jak cię tam boli to musisz sprawdzić czy nie masz hemoroidów.
0
Niech nam ktoś załatwi miejsce na te klubowe mistrzostwa świata i nawet niech tam jedzie trzeci skład, byle by coś kasy dostać. Za samo uczesnictwo drużyny z europy dostaja 12-38mln w zależności od klubu. Dla nas to pewnie by była ta najwyższa stawka.
0
Na zdjęciu "Deco miało wyjść inaczej, a wyszło jak zawsze".
Spokojnie. Zaraz lapcio zmieni w umowie loże vip na 1 lampę w łazience, która jest zainstalowana i będzie git.
2
Czemu ostatnio nie było tytułu "Czy najlepszy strzelec La Ligi zostanie zastąpiony przez Ferrana?" XD
1
@mekston
" ludzie niby oglądają piłkę ale jej nie rozumieją"
Piszesz to na la bambie, na której stwierdzili, że nam zmiennicy Rafinii i Jamala nie są potrzebni, bo to są gracze na lata xD
Oni nie rozumieją takiego prostego pojęcia jak zmiennik, żeby główny gracz odpoczął, a ty chcesz, żeby zrozumieli granie Lewego i jego statystyki xD
Lewy ma 20x króla strzelców ze wszystkich rozgrywek, ale dla nich to ciągle mało xD
Taki ronaldo ma 21 (w tym 2 z koziej ligi)
1
@mekston @Zip @AlexDark00
Trudne losowanko
https://www.imgur.com/wuUOz20.png
0
@MateuszDoniec Mati przecież wiemy, że jesteś na tym portalu największym zwolennikiem Ferrana.
0
@Filipem crack to on ma na dole pleców ;)
10
Nic nie ma o tym, że w końcówce meczu blade i jamal mogli mieć asystę gdyby podali Lewemu i nie zachowywali się jak samolubne dzieciaki.
Za to jest wytknięcie lewemu niestrzelenie gola w 8 minucie.
0
Ale ten ferran jest pchany przez antyLewandowskich xD
Wyrzucajcie więcej ferrana kibic wytrzyma xD
0
Nie rozumiem bicia konika do niego, przecież on jeszcze nic nie pokazał, a robią z niego drugiego mekambe czy haalanda.
0
@Losiex Sami katalończycy? Możesz mi wymienić tych wszystkich katalończyków?
2
@[Oli] Prawda, amen.
0
Ja coś czuję, że Jamal to max do 25 będzie w u nas. Fermin, Gavi, Pedri, Cubarsi myślę, że sami nie odejdą, a Jamal tak. Takie moje przeczucie.
3
@daniel32778 zabawne jest to, że nawet medryckie śmietanki potrafią docenić lewego w komentarzach, a u nas jest po nim jazda xD
3
@BISHBASHBOSH Na co ma redakcja reagować, jak sama tworzy paszkwile pod jedną narrację. Lewy zły i trzeba się go pozbyć.