0

Ferran znów od czasu dołożenia nogi niewidoczny.

1

@Lewangoooolsky tak samo 4fabregas4 napędza gole lewego

1

@Hasszz ile to już lat będzie od czasu jak go odsunęli od komentowania i znów go przywrócili? Kilka lat minęło jak na Messiego nonstop krzyczał Maradona.

0

@Vurt madrycka taktyka, czyli wpierdol

1

Zabrakło lewego, żeby sęk dostawił

1

Wreszcie dobił płetwą.

2

Śledzik co ty robisz.

3

Rafinii zaraz nogę urwą.

0

Brrrrrrr madrycka drukareczka.

0

@A4ron swój materac zostawiłem na brzegu

0

Materacowi nie odbiło się od ręki w polu karnym?

4

W takim miejscu LEwy już dobijałby sękiem.

1

Madrycioki już na telewizorkach przygotowani do drukowania

0

@MateuszDoniec też bym nie wyszedł na boisko po takim skandalu z lożami vip :))))
*daje plusa, żeby nie było

0

@partymaker Ja stwierdzam fakty, a że kogoś bolą fakty to inna sprawa.
Jak cię tam boli to musisz sprawdzić czy nie masz hemoroidów.

0

Niech nam ktoś załatwi miejsce na te klubowe mistrzostwa świata i nawet niech tam jedzie trzeci skład, byle by coś kasy dostać. Za samo uczesnictwo drużyny z europy dostaja 12-38mln w zależności od klubu. Dla nas to pewnie by była ta najwyższa stawka.

0

Na zdjęciu "Deco miało wyjść inaczej, a wyszło jak zawsze".
Spokojnie. Zaraz lapcio zmieni w umowie loże vip na 1 lampę w łazience, która jest zainstalowana i będzie git.

2

Czemu ostatnio nie było tytułu "Czy najlepszy strzelec La Ligi zostanie zastąpiony przez Ferrana?" XD

1

@mekston
" ludzie niby oglądają piłkę ale jej nie rozumieją"
Piszesz to na la bambie, na której stwierdzili, że nam zmiennicy Rafinii i Jamala nie są potrzebni, bo to są gracze na lata xD
Oni nie rozumieją takiego prostego pojęcia jak zmiennik, żeby główny gracz odpoczął, a ty chcesz, żeby zrozumieli granie Lewego i jego statystyki xD
Lewy ma 20x króla strzelców ze wszystkich rozgrywek, ale dla nich to ciągle mało xD
Taki ronaldo ma 21 (w tym 2 z koziej ligi)

1

0

@MateuszDoniec Mati przecież wiemy, że jesteś na tym portalu największym zwolennikiem Ferrana.

0

@Filipem crack to on ma na dole pleców ;)

10

Nic nie ma o tym, że w końcówce meczu blade i jamal mogli mieć asystę gdyby podali Lewemu i nie zachowywali się jak samolubne dzieciaki.
Za to jest wytknięcie lewemu niestrzelenie gola w 8 minucie.

0

Ale ten ferran jest pchany przez antyLewandowskich xD
Wyrzucajcie więcej ferrana kibic wytrzyma xD

0

Nie rozumiem bicia konika do niego, przecież on jeszcze nic nie pokazał, a robią z niego drugiego mekambe czy haalanda.

0

@Losiex Sami katalończycy? Możesz mi wymienić tych wszystkich katalończyków?

2

@[Oli] Prawda, amen.

0

Ja coś czuję, że Jamal to max do 25 będzie w u nas. Fermin, Gavi, Pedri, Cubarsi myślę, że sami nie odejdą, a Jamal tak. Takie moje przeczucie.

3

@daniel32778 zabawne jest to, że nawet medryckie śmietanki potrafią docenić lewego w komentarzach, a u nas jest po nim jazda xD

3

@BISHBASHBOSH Na co ma redakcja reagować, jak sama tworzy paszkwile pod jedną narrację. Lewy zły i trzeba się go pozbyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?