8

Lewy czaruje mając drugi skład, a śledzik dziś oprócz dostawienia sęka nic nie pokazał. To jest ta różnica, która widzi Pan Niemiec a nie widzą hejterzy.

2

Lewy dziś jako 10. Zabrali mu asystę.

1

@Encore ludzie hejtują lewego i walą konika do aubomejonga. Zdania takich ludzi nie można brać na poważnie.

5

Hahaha
Lewy znów zamknął mordę hejterom.
DO NORY!
Haha najlepsza 9 wszechczasów.

1

Ferran 6.9 z golem na sofascore. Najgorszy na boisku. Tragedia.

0

Ferran najgorszy na boisku mimo strzelonego gola. On tutaj nie pasuje. Od 11 minuty niewidoczny.

0

@clyde ale bedzie miał płacone jeszcze do czerwca 2027

0

@Miszcz Textu FCB wpisdu to nie potrafimy go się pozbyć od 3 lat xD

1

Nie od dziś wiadomo, że Gavi zamiast głowy ma cegłówkę.

0

Wpuszczają chłopaka, który za rok nie będzie tu grał, ale Fatiemu to nie dadzą pograć.

0

@Encore jak winicjusz,.który godzinę przed ZP miał ją w rękach

2

W przyszłym roku wraca Oriol, ale Flick zrobi z niego maszynę

1

Wypuście Krakena Fatiego.

0

Macie problem do krypto madrycioka, ale flick mógł od razu wystawić fermina, który nic nie gra w tym sezonie a Olmo mógł odpocząć.

0

@BialyKolorDoDupy bo to pewnie szklanki z duralexu, a olmo to taka kryształowa. Źle postawisz i pęka.

0

@matirix20 bo jamal to ostatnio częściej irytuje niż coś daje

0

Rekin znów nie dostawił płetwy.

2

W drugiej połowie powinien Fati wejść, za coś mu płacą.

1

Hahah.
Winicjusz, Jamal, Olmo, Mekambe, Ronaldo już nie trafiali.
Nie bez powodu Pan Piłkarz to najlepszy wykonawca karnych w historii.

1

Robercikowi karny odebrali. Kolejny raz.

0

Oho i setki nie dobił, ciekawe czy to będzie odnotowane w podsumowaniu.

0

@danijacek Zrobił robotę przy dwóch golach, ale i tak go j3bali pseudo redaktorzy xD

0

Płodka jak zwykle dobiła sękiem. Taki grajek na spadkowiczów.

1

Tragedia, że Fermina nie wpuszcza. Niedługo dzieciak pójdzie na sprzedaż, bo to jest kolejny grajek, który gra tylko ogony.

0

@Recha_0684 Zwykły bezbek.

0

Jajka zgubił jak Roland Makdonald po czerwonej w LM.
Trzeba było powiedzieć, że to typowa piłkarska złość i trzeba wychodzić z bojowym nastawieniem na każdy mecz, a nie z podkulonym ogonem. Wygrali lepsi gratulacje i elo.

0

Mam nadzieję, że będzie lądować prywatnym samolotem na murawie w przerwie meczu.

6

Dobrze, że mamy Fatiego, bo jak Rafini psycha siądzie to wejdzie nasza genialna 10 na najważniejsze mecze w roku.

2

Fati to zgniłe jajo. Nigdzie nie odejdzie, bo nikt oprócz arabów mu tyle nie zapłaci, a jak nie będzie grał u arabów to go pogonią batem jak Nejmara.

2

@tomasthc Grać to za dużo powiedziane, coś tam człapał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?