Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Lewy czaruje mając drugi skład, a śledzik dziś oprócz dostawienia sęka nic nie pokazał. To jest ta różnica, która widzi Pan Niemiec a nie widzą hejterzy.
2
Lewy dziś jako 10. Zabrali mu asystę.
1
@Encore ludzie hejtują lewego i walą konika do aubomejonga. Zdania takich ludzi nie można brać na poważnie.
5
Hahaha
Lewy znów zamknął mordę hejterom.
DO NORY!
Haha najlepsza 9 wszechczasów.
1
Ferran 6.9 z golem na sofascore. Najgorszy na boisku. Tragedia.
0
Ferran najgorszy na boisku mimo strzelonego gola. On tutaj nie pasuje. Od 11 minuty niewidoczny.
0
@clyde ale bedzie miał płacone jeszcze do czerwca 2027
0
@Miszcz Textu FCB wpisdu to nie potrafimy go się pozbyć od 3 lat xD
1
Nie od dziś wiadomo, że Gavi zamiast głowy ma cegłówkę.
0
Wpuszczają chłopaka, który za rok nie będzie tu grał, ale Fatiemu to nie dadzą pograć.
0
@Encore jak winicjusz,.który godzinę przed ZP miał ją w rękach
2
W przyszłym roku wraca Oriol, ale Flick zrobi z niego maszynę
1
Wypuście Krakena Fatiego.
0
Macie problem do krypto madrycioka, ale flick mógł od razu wystawić fermina, który nic nie gra w tym sezonie a Olmo mógł odpocząć.
0
@BialyKolorDoDupy bo to pewnie szklanki z duralexu, a olmo to taka kryształowa. Źle postawisz i pęka.
0
@matirix20 bo jamal to ostatnio częściej irytuje niż coś daje
0
Rekin znów nie dostawił płetwy.
2
W drugiej połowie powinien Fati wejść, za coś mu płacą.
1
Hahah.
Winicjusz, Jamal, Olmo, Mekambe, Ronaldo już nie trafiali.
Nie bez powodu Pan Piłkarz to najlepszy wykonawca karnych w historii.
1
Robercikowi karny odebrali. Kolejny raz.
0
Oho i setki nie dobił, ciekawe czy to będzie odnotowane w podsumowaniu.
0
@danijacek Zrobił robotę przy dwóch golach, ale i tak go j3bali pseudo redaktorzy xD
0
Płodka jak zwykle dobiła sękiem. Taki grajek na spadkowiczów.
1
Tragedia, że Fermina nie wpuszcza. Niedługo dzieciak pójdzie na sprzedaż, bo to jest kolejny grajek, który gra tylko ogony.
0
@Recha_0684 Zwykły bezbek.
0
Jajka zgubił jak Roland Makdonald po czerwonej w LM.
Trzeba było powiedzieć, że to typowa piłkarska złość i trzeba wychodzić z bojowym nastawieniem na każdy mecz, a nie z podkulonym ogonem. Wygrali lepsi gratulacje i elo.
0
Mam nadzieję, że będzie lądować prywatnym samolotem na murawie w przerwie meczu.
6
Dobrze, że mamy Fatiego, bo jak Rafini psycha siądzie to wejdzie nasza genialna 10 na najważniejsze mecze w roku.
2
Fati to zgniłe jajo. Nigdzie nie odejdzie, bo nikt oprócz arabów mu tyle nie zapłaci, a jak nie będzie grał u arabów to go pogonią batem jak Nejmara.
2
@tomasthc Grać to za dużo powiedziane, coś tam człapał.