Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kunde powie, że chce zarabiać minimum tyle co Roland makdonald i zaczyna znów to co już mieliśmy. Danie takiej kasy połamańcowi było jednym z najgłupszych ruchów ostatnich lat obok sprowadzenia olmo i roque.
6
Jamal zatrudnił mini majka i od razu jakąś afera. Dajcie chłopakowi uczciwie zarobić.
0
Co w tym złego? Czemu karła sobie nie można zatrudnić?
Grid Grils zostały wywalone przez brzydkie feministki, a karły pewnie przez jakiś wyroślaków 2m+.
Szkoda, że Frycla nie aresztowali, bo zbijał kase na mini fajku tyle lat.
8
Palmer złoty balon. Afrykańczycy oglądają finał i wszyscy ci pseudo dziennikarze z chadu czy nigeru zagłosują na palmera
7
France Football odwołuje tegoroczną złotą piłkę. Francuz nie wygra jak w 2020 to gala nie może się odbyć.
7
Za rok vini będzie pracował 100x bardziej
0
Na treningach nasi też trafiają. Ich gracze są na poziomie naszych manekinów treningowych.
21
To jest właśnie beton. Gra ten, bo go lubią i ma opaskę a nie ten, który gra lepiej. Takim ekspertom podziękujemy.
0
@Lewy952468xx Digi Dong w 203/24 pauzował 260 dni, a Bernal 308 dni. To z tej trójki jednak Casdo najzdrowszy.
21
@bartulek98 Wszyscy normalni sportowcy mają. Kubica robił nagrywki z Miśkiem Koterskim. Kij w dupie to mają, tylko pseudogwiazdki i pseudoredaktorzy pokroju kopytka.
0
To ja już wole 24h jeżdżenia w kółko kubicy na lemans niż taki pseudomecz kończący się w mniej niż godzine. Ona w tym całym tenisie to ma teraz jedną konkurentkę i nikogo więcej.
0
Ja bym go nie oddawał. Lepiej pozbyć się szklanego Digi Donga, który poszcza fochy niż swojego, który gra za pół darmo i jeszcze z 15 lat grania na poziomie.
2
Od przybytku głowa nie boli. Problemem jest u nas to, że ten przybytek gra na pół gwizdka i jeszcze jest cały czas kontuzjowany.
0
@sciahoo topowy poziom jadu w szatni
8
Czekam aż grubcio z samym kim dzong unem zrobi deal na reklame "północna korea, najlepsza korea".
11
Ale jak to tak bez przecieków i robienia szopki?
0
@ProMILs ja ten bardziej opływowy/areadynamiczny
0
@PIWOSZ89 suarez bardziej opływowy
6
Lewego sam Michał Anioł rzeźbi
11
Białe spodenki już brunatne, he he he
6
Woda na młyn madryciaków. Jak coś jest to pokażcie co i wydajcie wyrok. Jak nic nie ma to siema i niech madrycioki zamknął mordę.
5
W przyszłym sezonie madrycioki powinni grać w biało-czarnych pasiakach.
1
XDDDDDD szybciej sobie nogi odgryzie niż pójdzie grać do jakichkolwiek madrycioków.
0
Będą filmiki jaka Pajor jest zła? Drewniak, który nie strzela goli? Będzie zmiana selekcjonera i jakieś konsewkencje?
Ta nasza bramkarka to ma takie umiejętności jak ojciec mojego kolegi, który stał na bramce 20 lat temu jak graliśmy mecze osiedlowe, tylko on wtedy miał 45 lat i tyrał na budowie.
0
@LinekMichal chore kwoty jak na rezerwowego, który prawie nic nie grał. Do tego przecież mu chcieli przedłużyć kontrakt i mu dać podwyżkę, ale nagle się zreflektowali.
0
@paulbruno Ćwiąkała czy któryś tam mówił, że ręcznik jest w top 50 najlepiej zarobiających piłkarzy w lidze.
5
Powinniśmy mieć układ i do tej Androy wysłać wszystkich rokujących, których się da i niech tam grają.
4
Ale się wkopali z tą bajońską wypłatą, będzie ciumciał cyca z kasą do 2031. Kolejny gorący ziemiak, którego się nie pozbędziemy. Nie uczą się na błędach.
0
@Pustelnik według Flicka, Grubcia i Deko też jest dwóch, Gracjan i Wojtuś.
1
@th@les Opaskę i numer można odebrać, a jego wysłać na trybuny.