Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny wprdol w nocniku. Tak się cieszyli na powrót na własny "stadion".
Xabi zostań! Xabi Zostań!
0
Oho liga pereza xD terorysta już powinien być w szatni.
4
Winicjusz XD Jak nie rainbow kick to przewrotka. Rasowy brazylijczyk
1
Bobiego to by mogli trochę odchudzić, bo biega jak beczka
2
Wchodzi boby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tak było. Trzeba przegonić diabłów z boiska.
5
Endrick już był gotowy do gry, a znów będzie musiał poczekać na prawdziwe granie w tym sezonie.
Lewy podrpał się po nosie to Endrick powinien podrapać się po dupie.
Reszta jak zwykle minimalny wymiar kary.
Boiskowi przestępcy.
3
Siwy degenerat to już dawno się skończył. Ja im życzę, żeby jak najszybciej trafił na bernabeu i raz dwa zaczną skomleć o powrót Xabiego.
2
6. Piłkarze, którzy mają bandaż na ręce nagle zaczynają grać.
Robertowi ciągle go nie założyli i jest średnio.
9
Pasuje mu taki strój i pejsy
1
Dopiero teraz mecz włączyłem, serio my taka padake gramy czy co?
7
Wymienić Lewego, który strzela i nie ma problemu siedzieć na ławie na impotenta bramkowego.
14
Azylant footballowy. Do czerwca 2031 będziemy go utrzymywać.
Do czerwca 2028 utrzymujemy Fatiego i Ter Statue XD
Pensje Lewego, który gra cały czas to przy tym mały pikuś.
1
Niech poprosi o transfer do słabszej ligii, ale tam nie dostanie kokosów takich jak tutaj. Dla własnego spokoju mógłby pójść gdzieś grać nawet za 1/10 tego i się cieszyć grą. Niech idzie do inter miami, tam raczej presji żadnej nie ma.
1
@PauloPaz To jest prawda. Taki Roland Makdonald może jutro rozwiązać umowę z Barceloną i do końca życia jemu wystarczy. To nie jest kowalski, który żyje od pierwszego do pierwszego w g0wnianym kraju, w którym mężczyżni na potęge strzelają samobóje.
25
Takie maskotki to bym kupił
0
Klopp nie przyjdzie. Tam jest za duży burdel w szatni, a mu już się nie chce użerać z gwiazdkami. Pewnie szybciej by do nas przyszedł gdybyśmy nie mieli dziur w skarpetach.
0
Liga Yolandy.
Tutaj po prostu kasa jest podawana w białych rękawiczkach. Może nawet na wspólne konto Jolanty i Karlosa.
1
Najśmieszniejszym momentem wczorajszego meczu była czerwona kartka dla Endricka, który nie gra w piłkę od maja XD
Nasz trygysek z faweli to coś pograł jeszcze w tej lidze, a czarny boby to tylko w nosie grzebie xD
3
@MaziFCB szkoda, że go w łeb nie trafił. Byłaby zadyma gdyby dostał czerwoną xD
2
"Xabi Alonso po meczu nie wszedł do szatni ani na sekundę. Nie było przemowy ani niczego innego, żadnego kontaktu Xabiego z zawodnikami po meczu. Xabi nie wszedł do szatni."
Co to za trener, który po porażce nie idzie do swoich piłkarzy? Ale u madrycioków musi być kwas.
Żółw przechodzi, robi wszystko co może i nic nie wygrywa. PSG wygrywa wszystko.
Winicjusz vs Xabi, tego krzykacza jeszcze popierają inne osoby z zespołu.
Białasy się sypią, dla nas to prezent na święta.
12
Bardzo dobry mecz na poziomie realu xabiego.
Na kolejny klasyk wychodzimy pierwszym składem, a nie szpitalem i znów im pokażemy gdzie ich miejsce. Będzie bicie madrycioków.
0
@Robert_Kubica oj tak, a adblok szaleje na tej stronie od kilku miesiacy
2
@heniusss 180m, drugie 180m nie lepsze xD
Zabawne jest to, ze bellingham i winicjusz są wyżej wycenani od Pedriego xD
1
@KamQiX teraz ma same pały i żółwia
0
Na następnym klasyku camp nou powinien krzyczeć xabi zostań xD
5
Real stworzył galacticos 2.0.
Same gwiazdy za miliardy, które nic nie wygrywają i dostaja w dupę od czopków.
2
każdy madryciok dziś
https://i.imgur.com/SG4VUsJ.jpeg
0
@michal26 jak nie ma ćwiąkały to już nie ma tam normalnego komentatora