0

@Czyhrynski gacie pełne aż zaraz zjadą do kolan

2

odbiło się od płetwy

1

@Proxi brak bobusia

0

Czemu oni tego od razu nie wykopali tylko się patrzyli jak sroka w gnat xD

7

Niko jak tam? Fajnie się strzela gole? Hehe
A mogłeś siedzieć u nas na trybunach i czekać na 10 dźwignię i próby zarejestrowania xD

11

Żeby znów nie skończył z pełnymi gaciami jak na nocnikowym stadionie.

0

11

Mam nadzieję, że Wojtuś tym razem będzie chciał grać i da jasno do zrozumienia, że puchar króla gra on.
Było tyle okazji do pozbycia się tego toksyka na dobre, a oni mu robią dobrze.

3

Przez 2 lata do nas wzdychał, że chce wrócić. Jak ma okazję to niech pokaże na ile jest wstanie zjeść z pensji. Arabia chce pokryć połowe tego co dostaje, czyli 7mln ma zapewnione. My mu damy 1 czy 2 i niech sie cieszy.

1

Ciekawe czy ta milość na zdjęciach i to, że chciał tutaj wrócić przełoży się na mniejsze wymagania finansowe.
Jeżeli odrzuci inter i juventus, i przyjdzie do nas za miskę ryżu to będzie to zdobędzie wielki szacunek.
W zeszłym roku jak był zdrowy to grał każdy mecz prawie 90 minut.

1

Kuśka go szczypie po sylwestrowych zabawach. Raz dwa i mu przejdzie.

19

Czekam aż stary zacznie jakąś viagrę reklamować.
"Pompuj do oporu, aż wyskoczy i tobie taki jamal"

0

@Flyingbetoniarka może to jakaś p0lka?

1

Pamiętałem, że grał w różowych włosach. Myslałem, że on zagrał kilka oficjalnych meczów.

0

@Soetie zobacz sobie wyniki ankiet wśród socios tam też jamalek nie jest na 1 miejscu. Ba! Jest na 3, za Rafinia i Pedrim.
Rozumiem, że w hiszpanii to też sami fanatycy rafinii i pedriego.

1

@Adam065 to dziecko laporty to na pewno jest nietykalny

3

Ładnie atakował, nie wracał. Taki starszy Balde.

1

Przecież bez żółwia to oni sa największymi impotentami w la lidze xD
Chyba, że zaraz perez zacznie im dawać po 3 karne na mecz, których Winicjusz nie strzeli xD

2

Problemem jest to, że nawet na ogórków Flick wystawia jamala na 90 minut, albo gdy ma "kontuzje" też gra 90 minut. Mieliśmy już wygrany mecz, a on dalej trzyma tego jamala na boisku.
On powinien zostać, tylko powinien być rotowany jak Lewy z Ferranem, rafinia z jajogłowym.

0

@Norkusik jak się boisz już jesteś niewolnikiem jak to mówią. Zaraz meczyk i nie chce wyłapać znów 7 dni pobytu w choroszczy. Wolę z la bambiarzami komentować meczyk na bieżąco

3

Napisałbym co ma zrobić, ale dostałbym bana.

1

Szalom Roland Makdonald. Brachot we-ichulim!

29

Niezła 9, która miała tylko 21/22 dobry sezon.
Nawet na wykresie ma gorsze statystyki niż 37 letni lewandowski xD
33% na zamienienie strzalu w gol xD Jak chcemy mieć impotentów w ataku to najlepszy wybór.

6

Tego fatiego to mógłby przesunąć trochę za boczną linie, bo tam jest jego miejsce.

5

Dosłownie 2 pierwsze sezony pograł na półgwizdka xD
Nikt normalny na nim ani na rolandzie makdonaldzie nie będzie budował obrony, bo nawet ich nie można wystawić jako pachołków, bo leżą w domu na L4.

0

Po ankietach widać kto jest kibicem a kto jest tylko kibicem ze względu na miejsce zamieszkania.

2

Oddać za darmo i niech go utrzymują na łąwce.

8

Za darmo to i ocet słodki

0

@MessiForeverTheBest to jakaś ksywa tej baby, ktora prowadzi socjalki? ;) Ją to trzeba pierwszą pogonić.

4

Ankieta powinna być wielokortnego wyboru. Tutaj to 4 powinno polecieć tak od buta.
Ter Statua, Fati, Roland Makdonald, Kristensen, Olmo Digi Dong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?