Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski gacie pełne aż zaraz zjadą do kolan
2
odbiło się od płetwy
1
@Proxi brak bobusia
0
Czemu oni tego od razu nie wykopali tylko się patrzyli jak sroka w gnat xD
7
Niko jak tam? Fajnie się strzela gole? Hehe
A mogłeś siedzieć u nas na trybunach i czekać na 10 dźwignię i próby zarejestrowania xD
11
Żeby znów nie skończył z pełnymi gaciami jak na nocnikowym stadionie.
0
@waletpl np do smaego końca robił na złość z raportem medycznym
https://www.fcbarca.com/128446-oficjalnie-ter-stegen-podpisal-raport-medyczny-i-odzyskal-role-kapitana.html
11
Mam nadzieję, że Wojtuś tym razem będzie chciał grać i da jasno do zrozumienia, że puchar króla gra on.
Było tyle okazji do pozbycia się tego toksyka na dobre, a oni mu robią dobrze.
3
Przez 2 lata do nas wzdychał, że chce wrócić. Jak ma okazję to niech pokaże na ile jest wstanie zjeść z pensji. Arabia chce pokryć połowe tego co dostaje, czyli 7mln ma zapewnione. My mu damy 1 czy 2 i niech sie cieszy.
1
Ciekawe czy ta milość na zdjęciach i to, że chciał tutaj wrócić przełoży się na mniejsze wymagania finansowe.
Jeżeli odrzuci inter i juventus, i przyjdzie do nas za miskę ryżu to będzie to zdobędzie wielki szacunek.
W zeszłym roku jak był zdrowy to grał każdy mecz prawie 90 minut.
1
Kuśka go szczypie po sylwestrowych zabawach. Raz dwa i mu przejdzie.
19
Czekam aż stary zacznie jakąś viagrę reklamować.
"Pompuj do oporu, aż wyskoczy i tobie taki jamal"
0
@Flyingbetoniarka może to jakaś p0lka?
1
Pamiętałem, że grał w różowych włosach. Myslałem, że on zagrał kilka oficjalnych meczów.
0
@Soetie zobacz sobie wyniki ankiet wśród socios tam też jamalek nie jest na 1 miejscu. Ba! Jest na 3, za Rafinia i Pedrim.
Rozumiem, że w hiszpanii to też sami fanatycy rafinii i pedriego.
1
@Adam065 to dziecko laporty to na pewno jest nietykalny
3
Ładnie atakował, nie wracał. Taki starszy Balde.
1
Przecież bez żółwia to oni sa największymi impotentami w la lidze xD
Chyba, że zaraz perez zacznie im dawać po 3 karne na mecz, których Winicjusz nie strzeli xD
2
Problemem jest to, że nawet na ogórków Flick wystawia jamala na 90 minut, albo gdy ma "kontuzje" też gra 90 minut. Mieliśmy już wygrany mecz, a on dalej trzyma tego jamala na boisku.
On powinien zostać, tylko powinien być rotowany jak Lewy z Ferranem, rafinia z jajogłowym.
0
@Norkusik jak się boisz już jesteś niewolnikiem jak to mówią. Zaraz meczyk i nie chce wyłapać znów 7 dni pobytu w choroszczy. Wolę z la bambiarzami komentować meczyk na bieżąco
3
Napisałbym co ma zrobić, ale dostałbym bana.
1
Szalom Roland Makdonald. Brachot we-ichulim!
29
Niezła 9, która miała tylko 21/22 dobry sezon.
Nawet na wykresie ma gorsze statystyki niż 37 letni lewandowski xD
33% na zamienienie strzalu w gol xD Jak chcemy mieć impotentów w ataku to najlepszy wybór.
6
Tego fatiego to mógłby przesunąć trochę za boczną linie, bo tam jest jego miejsce.
5
Dosłownie 2 pierwsze sezony pograł na półgwizdka xD
Nikt normalny na nim ani na rolandzie makdonaldzie nie będzie budował obrony, bo nawet ich nie można wystawić jako pachołków, bo leżą w domu na L4.
0
Po ankietach widać kto jest kibicem a kto jest tylko kibicem ze względu na miejsce zamieszkania.
2
Oddać za darmo i niech go utrzymują na łąwce.
8
Za darmo to i ocet słodki
0
@MessiForeverTheBest to jakaś ksywa tej baby, ktora prowadzi socjalki? ;) Ją to trzeba pierwszą pogonić.
4
Ankieta powinna być wielokortnego wyboru. Tutaj to 4 powinno polecieć tak od buta.
Ter Statua, Fati, Roland Makdonald, Kristensen, Olmo Digi Dong.