0

musi być 15 znaków

14

Największym przeciwnikiem jamala może być hustle hard 304 i osoby z jego otoczenia.

0

Opaskę będzie miał tak długo jak będzie w klubie.
Mieli okazje mu ją odebrać, ale obsrali zbroje.
Nie wiem czy rafini dałbym opaskę pierwszego kapitana, bo on ma brazylijski móżdżek.
Pierwszego kapitana oddaliśmy do turbanów ;)

5

Najbardziej uprzywilejowani najgłośniej płaczą. We wszystkich dziedzinach tak jest.

1

W sensie do legii warszawa? Może popszun go sprowadzi.

13

Dobrze, że Lewy się trochę otwiera.
Kubica cały czas siedzi cicho a miałby więcej do opowiedzenia.
Najbardziej czekam na prawdziwą biografię Kubicy.

4

Nathan Aké wygląda jak melaninowy Haaland, a Laporta pożąda Haalanda. To może się udać.

0

@gohan77 to będzie tragedia. Zostawiają pachołków, a nie mieli siana, żeby dołożyć Inigo na 1+1. Chołp, który miał się rozpać a gra wszystko u turbanów.

0

@kejdzi Nie no, na lewego nas nie stać nawet z obniżoną pensją. Wszystko zależy czy pozbędziemy się ludzi, którzy zarabiają gigantyczne pieniądze a nie grają.
Czas zrobić cięcia i wreszcie wyjść na prostą.

1

Pozbyć się ławkowców.
Fatiego, Ter statury, kristensena, rolanda makdonalda, może digi donga.
Do tego schodzimy z pensji lewego, fatiego, statuy, kristensa, rolanda makdonalda i digidonga.
Może pozbyć sie Ferrana dopóki ktoś się nabierze na jego umiejętności.
Liczymy na coś na stać i kupujemy coś. Może sprowadzić tego Karla Etty Eyonga na 9, może coś wyjdzie.
Najważniejsze to pozbyć się ławkowców, bo tam jest kasa.

1

Wojtuś, Bobuś i Flick razem wyjeżdżają do arabów w pierwszym sezonie z g0wno drużyną wygrywają wszystko i odjeżdżają na wielblądach w czasie zachodu słońca i arabowie płaczą (z krystiano ronaldo na czele, bo on jeszcze nic nie wygrał).

7

100% prawda


1

Mógłby zagrać w siatkonogę z Glikiem.

0

Zauważcie, że on nie strzela żadnych spektakularnych goli jak kiedyś.
On po prostu wie gdzie ma być, żeby strzelić i już. Lewy teraz gra doświadczeniem.

1

@Dawidooooo Sam się bije w pierś, bo chciałem go sprzedać za paczkę cipsów jak większość z nas. Tylko wtedy to on grał mniej od kristensema i rolanda makdonalda.

5

Bedziemy ładnie bulić ławkowcom.
Niech jeszcze przedłużą kontrakt kristensenowi, którego ciągle coś boli.
Mam nadzieję, że Flick za rok się ewakuuje. Niech przyjdzie jakiś trener tzipa, którego szatnia sobie wytresuje.
Może haaaland w wieku 33 lat przyjdzie i znów zbawi Barcelona jak Lewandowski.

11

Rudy bajerant, wszyscy oni mają ból dupy, bo jeszcze by poszedł wykręcił dobre liczby jak na swój wiek i byłby uważany za najlepszego Polaka w lidze włoskiej.
Przegrywy bojące się o swój status najbardziej płaczą i wyją.

1

Fawelarski flop jak Roque, tylko roque jeszcze kręcił jakieś liczby w faweli, a bobby nawet tego nie miał.

30

Wreszcie coś co można kupić na gwiazdkę fanowi madrycioków


0

Różnica miedzy winicjuszem a jamalkiem jest taka, że ten drugi pokazuje coś na boisku xD

9

No i tak powinien uciszać krytyków, a nie wywiadach czy głupich postach na instagramie

1

Kolejny mecz 90 minut jamala, 0 runiego.
Jak ktoś będzie płakać, że lysy z reprecentacji tyra jamala to niech najpierw zobaczy co robi niemiec

0

Dobrze, że mamy mocną konkurencję na bramce i żaden bramkarz nie może spać spokojnie ;)

0

Podajcie bobusiowi jak jest na czystej

0

Wpuść Runiego niemiecki oprawco biednego szweda.
Mam nadzieję, że Runi się zwinie po tym sezonie, bo talent ma żeby grać.

1

Ale fart, że siatę założył żółtkowi.

0

Jak się tłukli xDDD

0

Dobra czemu go nie zdjęli, żeby dmuchać na zimne? Przeciez może wejść Runi.
Oni szukają kolejnych kontuzji czy co

0

Nie wpierd0lil się czysto w nogi to chyba vifona nie połamał.
Nie rozumiem czemu po takiej kontuzji zawodnika od razu nie wiozą do szpitala na badania, tylko czekaja do końca meczu.

0

Nasza obrona to ma wylew xD
To co się stało z nimi w ciągu przerwy wakacyjnej to jest tragedia. Nie ma jednego emeryta i wszystko się sypie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?