Kompletny idiotyzm ze strony Valdesa i jego agenta, że podali tą informację w połowie sezonu. Trzeba było się z tym wstrzymać co do końca sezonu. Zarząd już wie, ale niepotrzebnie sztab trenerski i piłkarze, gdyż nie wiadomo jak to wpłynie na atmosferę w drużynie. Nie dość, że Tito ma teraz i tak zmartwienia, to ten jeszcze wyskoczył. Oj Victor, Victor.
Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?
Wiem, że to już jest nieaktualne i nie na temat, ale czy ktoś widział Ronaldinho w meczu z Nową Zelandią. Boję się to przyznać, ale MAGIA R10 (R80) chyba wraca. SZKODA, ŻE JUŻ NIE JEST Z NAMI :( Mam nadzieję, że przyjedzie kiedyś z Milane i klupnie nam z 3 brameczki. A wtedy zarząd się rozpłacze, że zrobili największy błąd w historii klubu, jak to powiedział Maradona. Choć wątpie, czy do tego czasu obecny zarząd się urzyma. Visca el Barca! Visca el Roni!
Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?
Komentarze
0
Kompletny idiotyzm ze strony Valdesa i jego agenta, że podali tą informację w połowie sezonu. Trzeba było się z tym wstrzymać co do końca sezonu. Zarząd już wie, ale niepotrzebnie sztab trenerski i piłkarze, gdyż nie wiadomo jak to wpłynie na atmosferę w drużynie. Nie dość, że Tito ma teraz i tak zmartwienia, to ten jeszcze wyskoczył. Oj Victor, Victor.
0
Fan Club Barca Polska
Nienajlepsze wiadomości z obozu Blaugrany. Nieoficjalnie Pep nie będzie przedłużał kontraktu. Czekamy na kolejne wiadomości.
0
Witam.
Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?
0
Witam.
Mam pytanie. Na Facebook pisze, że jest to już trzecia edycja koszulek od FCRarca.com. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądały poprzednie 2 koszulki?
Dzięki. Pozdrawiam.
0
http://www.youtube.com/user/canalgoltelevision?feature=mhum#p/a/u/0/gQykXcCaPzY
Andres i niedźwiedź :-) SUPER!!!!!
0
Fan Club Barca Polska
Nienajlepsze wiadomości z obozu Blaugrany. Nieoficjalnie Pep nie będzie przedłużał kontraktu. Czekamy na kolejne wiadomości.
0
Wiem, że to już jest nieaktualne i nie na temat, ale czy ktoś widział Ronaldinho w meczu z Nową Zelandią. Boję się to przyznać, ale MAGIA R10 (R80) chyba wraca. SZKODA, ŻE JUŻ NIE JEST Z NAMI :( Mam nadzieję, że przyjedzie kiedyś z Milane i klupnie nam z 3 brameczki. A wtedy zarząd się rozpłacze, że zrobili największy błąd w historii klubu, jak to powiedział Maradona. Choć wątpie, czy do tego czasu obecny zarząd się urzyma. Visca el Barca! Visca el Roni!
0
No to "Viva la Vida" i bawimy się :-)
0
Witam!
Mam pytanie. Czy jutrzejsza absencja Robbena jest pewna?
0
Witam.
Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?