O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kompletny idiotyzm ze strony Valdesa i jego agenta, że podali tą informację w połowie sezonu. Trzeba było się z tym wstrzymać co do końca sezonu. Zarząd już wie, ale niepotrzebnie sztab trenerski i piłkarze, gdyż nie wiadomo jak to wpłynie na atmosferę w drużynie. Nie dość, że Tito ma teraz i tak zmartwienia, to ten jeszcze wyskoczył. Oj Victor, Victor.

0


Fan Club Barca Polska

Nienajlepsze wiadomości z obozu Blaugrany. Nieoficjalnie Pep nie będzie przedłużał kontraktu. Czekamy na kolejne wiadomości.

0

Witam.

Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?

0

Witam.

Mam pytanie. Na Facebook pisze, że jest to już trzecia edycja koszulek od FCRarca.com. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądały poprzednie 2 koszulki?

Dzięki. Pozdrawiam.

0

http://www.youtube.com/user/canalgoltelevision?feature=mhum#p/a/u/0/gQykXcCaPzY

Andres i niedźwiedź :-) SUPER!!!!!

Zobacz wszystkie

0


Fan Club Barca Polska

Nienajlepsze wiadomości z obozu Blaugrany. Nieoficjalnie Pep nie będzie przedłużał kontraktu. Czekamy na kolejne wiadomości.

0

Wiem, że to już jest nieaktualne i nie na temat, ale czy ktoś widział Ronaldinho w meczu z Nową Zelandią. Boję się to przyznać, ale MAGIA R10 (R80) chyba wraca. SZKODA, ŻE JUŻ NIE JEST Z NAMI :( Mam nadzieję, że przyjedzie kiedyś z Milane i klupnie nam z 3 brameczki. A wtedy zarząd się rozpłacze, że zrobili największy błąd w historii klubu, jak to powiedział Maradona. Choć wątpie, czy do tego czasu obecny zarząd się urzyma. Visca el Barca! Visca el Roni!

0

No to "Viva la Vida" i bawimy się :-)

0

Witam!

Mam pytanie. Czy jutrzejsza absencja Robbena jest pewna?

0

Witam.

Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?