0

Kompletny idiotyzm ze strony Valdesa i jego agenta, że podali tą informację w połowie sezonu. Trzeba było się z tym wstrzymać co do końca sezonu. Zarząd już wie, ale niepotrzebnie sztab trenerski i piłkarze, gdyż nie wiadomo jak to wpłynie na atmosferę w drużynie. Nie dość, że Tito ma teraz i tak zmartwienia, to ten jeszcze wyskoczył. Oj Victor, Victor.

0


Fan Club Barca Polska

Nienajlepsze wiadomości z obozu Blaugrany. Nieoficjalnie Pep nie będzie przedłużał kontraktu. Czekamy na kolejne wiadomości.

0

Witam.

Mam pytanie. W poprzednim sezonie, z tego co kojarzę, kolejność w grupie nie miała wpływu w losowaniu 1/16 Ligi MIstrzów. Liczył się tylko awans. Dobrze myślę, czy źle?

0

Witam.

Mam pytanie. Na Facebook pisze, że jest to już trzecia edycja koszulek od FCRarca.com. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądały poprzednie 2 koszulki?

Dzięki. Pozdrawiam.

0

http://www.youtube.com/user/canalgoltelevision?feature=mhum#p/a/u/0/gQykXcCaPzY

Andres i niedźwiedź :-) SUPER!!!!!

0

Witam!

Na stronie Realu napisałem tak:

Jestem kibicem FC Barcelony. Jakieś 3 miesiące temu zalogowałem się na na tej stronie, ponieważ chciałem kulturalnie podyskutować, ale gdy zobaczyłem poziom rozmów na stronach Realu jak i Barcelony pomiędzy kibicami przeciwnych drużyn, to zrezygnowałem. Tym razem muszę napisać komentarz. Rozumię, że zachowanie klubu z Kataloni jest niestosowne. Już dawno powinni być w Pampelunie i byłby spokój. Nie rozumię jednak tego, po co o tym piszecie. A może rozumię. Redaktorzy tej strony są widocznie tak zdesperowani tym, że niedawno Barcelona wygrała 5:0, że widocznie uznali, że jakoś wysmarować ją trzeba. Radzę, żeby każdy zajął się swoim klubem. Przecież mecz waszej drużyny się odbędzie. Polecam zajrzeć na stronę http://losblancos.pl/, czy tam jest taka wiadomość. Szacum dla redaktorów powyższej strony.

Od razu dali mi bana, ponieważ, nie chcą przyznać, że mam rację. Żałosne. Jak dużo w ludziach jest jadu.

Pozdrawiam.

0

Ja stoję murem za Guardiolą. I nic oraz nikt tego nie zmieni. Dopiero 2 lata jest trenerem. Osiągnął z Barceloną tyle, że po sezonach 2006/2007, 2007/2008 niewielu z nas wierzyło w takie sukcesy drużyny z Kataloni. Facet wie co robi, pokazał to w ciągu tych 2 lat (np. rezygnacja z Ronaldinho, Deco, to także dzięki niemu Messi jest tam gdzie jest). A to, że przez jego błędy tranfserowe zeszczuplał budżet Barcelony, nikt nie jest doskonały. Człowiek uczy się na błędach i mam nadzieję, że Pep też już się czegoś nauczył. Kadra za wąska? Nie wiem, nie jestem trenerem Barcelony. Przyjdzie nam to ocenić po sezonie. W poprzednich sezonach też dało się słyszeć, że mamy za wąską kadrę, a wyszło jak wyszło :) Też wierzę w canterę (dzisiejszy mecz z Celtą Vigo), która jest w stanie zrobić wszystko dla Barcelony. Bądźmy przy Guardioli, tak jak Klub ponieważ ani się obejżymy, a 39 letni wychowanek Barcelony odejdzie widząc, że kibice mu nie ufają. NIE POZWÓL SOBIE PEP W KASZE DMUCHAĆ!!!!! Visca el Barca!!!!! Visca el Pep!!!!!

0

Widać jaka więź łączy naszych piłkarzy z Pepem :-) Szkoda, że mamy niektórych kibiców tak debilnych, że wchodzą na stronę Realu i prowokują kibiców przeciwnka. Mogliby pomyśleć jak oni by się czuli gdyby to Real zdobył 6 trofeów w roku. ŻAL!

0

No to "Viva la Vida" i bawimy się :-)

0

GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST 6 TROFEUM I PIĘKNE ŚWIĘTA :-)

0

A już ściągnąłem koszulkę :-) Z powrotem nakładam :-)

0

Witam!

Minęły 4 dni, a mi już brakuje atmosfery związanej z FC Barceloną. Atmosfery, która była przekazywana poprzez cudowną grę naszych piłkarzy, ekspresję w wykonaniu "Pepa" Guardioli podczas meczów, wypełniony po brzegi Camp Nou, widok słonecznej, pięknej, cieszącej się Barcelony witającej swoich bohaterów. Atmosfery, do której przyczynił się Coldplay i ich "Viva la Vida". Choć to głupie, ale czuję się, jakbym się rozstał ze swoją dziewczyną, którą będę mógł zobaczyć dopiero 21 lipca. I szczerze mogę wyznać BĘDĘ TĘSKNIŁ. 'Cholo' Sotil powiedział niedawno, że Barca to moja druga żona. Ja powiem, Barca to moja druga dziewczyna. W przypadku FC Barcelony mam jednak, pewność, że nigdy mnie nie zdradzi (chodzi mi przede wszystkim o piękną filozofię gry, która mimo wszystko w niektórych sezonach nie zawsze przynosiła sukcesy) i zawsze będzie to MES QUE UN CLUB. "Wspomnienia , to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, pamiętane do końca życia". Z minionego sezonu każdy z nas będzie miał ogrom wspaniałych wspomnień. Wspomnienia, które w połączeniu z "Viva la Vida" dają magię. No to odpalam!!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH CULES, KTÓRYMI TEŻ TARGAJĄ TAKIE SAME EMOCJE JAK MNĄ! DO 21 LIPCA!!!!!

P.S. Z dziewczyną też się zobaczę ok.21 lipca (mieszka w Niemczech) i też mam pewność, że nigdy mnie nie zdradzi :-)

Visca el Barca! Visca Katalonia!

0

Witam!

Minęły 4 dni, a mi już brakuje atmosfery związanej z FC Barceloną. Atmosfery, która była przekazywana poprzez cudowną grę naszych piłkarzy, ekspresję w wykonaniu Pepa Guardioli podczas meczów, wypełniony po brzegi Camp Nou, widok słonecznej, pięknej, cieszącej się Barcelony witającej swoich bohaterów. Atmosfery, do której przyczynił się Coldplay i ich Viva la Vida. Choć to głupie, ale czuję się, jakbym się rozstał ze swoją dziewczyną, którą będę mógł zobaczyć dopiero 21 lipca. I szczerze mogę wyznać BĘDĘ TĘSKNIŁ. Cholo Sotil powiedział niedawno, że Barca to moja druga żona. Ja powiem, Barca to moja druga dziewczyna. W przypadku FC Barcelony mam jednak, pewność, że nigdy mnie nie zdradzi (chodzi mi przed wszystkim o piękną filozofię gry, która mimo wszystko w niektórych sezonach nie zawsze przynosiła sukcesy) i zawsze będzie to MES QUE UN CLUB. Wspomnienia , to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, pamiętane do końca życia. Z minionego sezonu każdy z nas będzie miał ogrom wspaniałych wspomnień. Wspomnienia, które w połączeniu z Viva la Vida dają magię. No to odpalam!!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH CULES, KTÓRYMI TEŻ TARGAJĄ TAKIE SAME EMOCJE JAK MNĄ! DO 21 LIPCA!!!!!

P.S. Z dziewczyną też się zobaczę ok.21 lipca (mieszka w Niemczech) i też mam pewność, że nigdy mnie nie zdradzi J

0

Zachowanie Pepe = gra Realu. BEZNADZIEJA! A poza tym jeden wielki fart przez cały sezon. Nie zasługują absolutnie na mistrzostwo z taką grą. Przez najbliższe lata nie osiągną poziomu gry Naszej Barcelony :-) POZDRAWIAM!

0

Gdyby ktoś mógł mi podać link z tą wiadomością, to byłbym wdzięczny.

0

Witam!

Mam pytanie. Czy jutrzejsza absencja Robbena jest pewna?

0

Od dłuższego czasu byłem za tym transferem, tymbardziej, że właśnie, jeżeli przyjdzie Fabregas to Iniesta będzie mógł już na stałe zająć lewą stronę (wtedy skład byłby pełny). Jest wychowankiem klubu, jego idolem jest Guardiola, zna większość zawodników, wniesie dużo dobrej, młodej krwi. JESTEM ZA!

0

Przydałby się zmiennik za Xaviego lub Inieste, który potrafi rozegrać, przytrzymać piłkę, zwolnić tempo gry, zwiększyć tempo gry i dokładnie dograć. Myślę, że Guardiola powinien się mocno zastanowić nad zakupem Cesca Fabregasa, który napewno świetnie rozumie styl gry Barcy. Henry + parę groszy za Cesca i będzie gites. Przydałby się jeszcze ktoś na lewe skrzydło (jest Iniesta, ale według mnie on jest od rozgrywania), kto jest w stanie ominąć paru rywali (jakoś nie widzę tam Hleba, albo Henry). Może ten Douglas Costa?

0

Jeszcze sekundkę :) A co do Eto, to dobrze, że zostaje, bo byłby to kolejny błąd, jeżeli i on zostałby sprzedany. Sam Messi Barcy nie pociągnie. JUŻ SIĘ ZAMYKAM :)

0

Obiecuję, że już nigdy nie napiszę nic o Ronaldinho na stronie Barcy, ale jeżeli wróci stary Roni, to już nie obiecuję :) Żartuję. Nie chcę się z nikim kłócić. Nie chodzi mi o strzelone bramki, i że strzelił je Nowej Zelandi, z którą każdy by chyba wygrał. Popatrzcie sobie na jego dynamikę (to już nie ten sam tłuściutki pączek), jak się poruszał, robił zwody, dryblingi jeden na jeden,których nie widziałem od dwóch lat. Ja nie mówię, że Ronaldinho wrócił, ale, nie chcę myśleć co będą czuć fani Barcy, jak się okaże, że mam rację. OK, już się nie odzywam, ale nie chciałbym ... a nieważne. DOBRANOC!

0

Wiem, że to już jest nieaktualne i nie na temat, ale czy ktoś widział Ronaldinho w meczu z Nową Zelandią. Boję się to przyznać, ale MAGIA R10 (R80) chyba wraca. SZKODA, ŻE JUŻ NIE JEST Z NAMI :( Mam nadzieję, że przyjedzie kiedyś z Milane i klupnie nam z 3 brameczki. A wtedy zarząd się rozpłacze, że zrobili największy błąd w historii klubu, jak to powiedział Maradona. Choć wątpie, czy do tego czasu obecny zarząd się urzyma. Visca el Barca! Visca el Roni!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?