prawda jest taka że to chelsea powinna być w finale. Pokazali, ze meczu nie wygrywa sie mega posiadaniem piłki xP
mysle ze z Man U Barca nie wygra...
Manchester jest zbyt dobrze poukładanym zespołem, a jezeli taki Hiddink tak rozpracował wielką Barcelonę, to tym bardziej Alex sobie poradzi. poza tym słynne kontry diabłów :P
mam nadzieje ze w finale bedzie jakis normalny sedzia i nie bedzie tak drukował - chodzi tu o czerwień która była ewidentnie z dupy i brak tych karnych :P
no człowieku, zobacz to xP jak na taki klub, to jest śmieszny ten koleś. wiadomo cośtam broni ale w reprezentacji nigdy nie pogra :D no i musisz to zobaczyć, tak jak dobre podstawienie całki wymiernej :D hehe
Komentarze
0
[edit]
0
[edit]
0
prawda jest taka że to chelsea powinna być w finale. Pokazali, ze meczu nie wygrywa sie mega posiadaniem piłki xP
mysle ze z Man U Barca nie wygra...
Manchester jest zbyt dobrze poukładanym zespołem, a jezeli taki Hiddink tak rozpracował wielką Barcelonę, to tym bardziej Alex sobie poradzi. poza tym słynne kontry diabłów :P
mam nadzieje ze w finale bedzie jakis normalny sedzia i nie bedzie tak drukował - chodzi tu o czerwień która była ewidentnie z dupy i brak tych karnych :P
0
szkoda kasy na tego chłopaczka, takie jest moje zdanie.
0
zniszczcie Niemców :)
0
no człowieku, zobacz to xP jak na taki klub, to jest śmieszny ten koleś. wiadomo cośtam broni ale w reprezentacji nigdy nie pogra :D no i musisz to zobaczyć, tak jak dobre podstawienie całki wymiernej :D hehe
0
nie ma to jak koleś z czepkiem na głowie xD
0
a gdzie taki np Celtic z Borubarem, który bije kolegów :D
0
[edit]
0
[edit]