0

[edit]

0

[edit]

0

prawda jest taka że to chelsea powinna być w finale. Pokazali, ze meczu nie wygrywa sie mega posiadaniem piłki xP

mysle ze z Man U Barca nie wygra...

Manchester jest zbyt dobrze poukładanym zespołem, a jezeli taki Hiddink tak rozpracował wielką Barcelonę, to tym bardziej Alex sobie poradzi. poza tym słynne kontry diabłów :P

mam nadzieje ze w finale bedzie jakis normalny sedzia i nie bedzie tak drukował - chodzi tu o czerwień która była ewidentnie z dupy i brak tych karnych :P

0

szkoda kasy na tego chłopaczka, takie jest moje zdanie.

0

zniszczcie Niemców :)

0

nie ma to jak koleś z czepkiem na głowie xD

0

no człowieku, zobacz to xP jak na taki klub, to jest śmieszny ten koleś. wiadomo cośtam broni ale w reprezentacji nigdy nie pogra :D no i musisz to zobaczyć, tak jak dobre podstawienie całki wymiernej :D hehe

0

Casillas... Reina... i daleko daleko w tyle jest VV xD

zamiast niego Barcelonka mogłaby mieć miliard lepszych bramkarzy i to tańszych w utrzymaniu... ale nie duma duma duma xD musza mieć wychowanka. Niby Barcelona a robi to co Real :D

0

nauczcie sie pisowni i troszke poszanowania dla nicków ludzi, pozatym ja sie nie uwazam za kibica barcy, za krótko jestem z tym klubem, by sie nazwac jego kibicem :)

wiec.....

AUPA ATLETI :D

0

e tam dla mnie henryK to wafel, nogdy go nie lubiłem i nie polubie- fakt dobry jest ale jest godny potępienia w diabelskiej czeluści xD hehe

no a co do szwabów... śmiac mi sie chce, wczesniej grali ze Sprtingiem, chłopakami, którzy w lidze Hiszpanskiej byliby na miejscu spadkowym, pozatym poziom lig - niemiecka a hiszpańska - śmiech na sali - jak taki hoffenheim moze być tak wysoko xD to tylko świadczy o lidze xD nie mam szacunku bo Bayernu, wogole nie moze być o tym mowy, trzeba ich nauczyć grania w piłke i wierze, że Barca tego dokona :) powodzenia panowie :)

0

lol xD

0

brawo brawo i jeszcze raz brawo :D

moje atleti i błędy zarówno w obronie jak i ataku Barcelony zadecydowały o tym wyniku :D mysle ze Eto'o powinien zostac ukamienowany za to pieprzenie sytuacji :D

a Kun razem z Diego pokazali klase :D

pierwsza bramka Diego rządzi :D pozdro dla kibiców dumy katalonii :)

w Madrycie powstaje nowy król :D

0

Leo_Messi 123 obniżasz poziom intelektualny kibiców Barcelony...

a tak naprawde kto z was jest prawdziwym kibolem Barcy? ja nie jestem kibicem Barcy, nie moge sie tak nazwac, ale szanuje ten klub i jego piłkarzy xP zresztą moja wypowiedz jest nie na temat i ta dyskusje też - new mówi o popularności Barcelony, z czego mozecie sie cieszyć xD

0

a gdzie taki np Celtic z Borubarem, który bije kolegów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?