SOUND_NINJA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jarocin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
[edit]
0
[edit]
0
prawda jest taka że to chelsea powinna być w finale. Pokazali, ze meczu nie wygrywa sie mega posiadaniem piłki xP
mysle ze z Man U Barca nie wygra...
Manchester jest zbyt dobrze poukładanym zespołem, a jezeli taki Hiddink tak rozpracował wielką Barcelonę, to tym bardziej Alex sobie poradzi. poza tym słynne kontry diabłów :P
mam nadzieje ze w finale bedzie jakis normalny sedzia i nie bedzie tak drukował - chodzi tu o czerwień która była ewidentnie z dupy i brak tych karnych :P
0
szkoda kasy na tego chłopaczka, takie jest moje zdanie.
0
zniszczcie Niemców :)
0
nie ma to jak koleś z czepkiem na głowie xD
0
no człowieku, zobacz to xP jak na taki klub, to jest śmieszny ten koleś. wiadomo cośtam broni ale w reprezentacji nigdy nie pogra :D no i musisz to zobaczyć, tak jak dobre podstawienie całki wymiernej :D hehe
0
Casillas... Reina... i daleko daleko w tyle jest VV xD
zamiast niego Barcelonka mogłaby mieć miliard lepszych bramkarzy i to tańszych w utrzymaniu... ale nie duma duma duma xD musza mieć wychowanka. Niby Barcelona a robi to co Real :D
0
nauczcie sie pisowni i troszke poszanowania dla nicków ludzi, pozatym ja sie nie uwazam za kibica barcy, za krótko jestem z tym klubem, by sie nazwac jego kibicem :)
wiec.....
AUPA ATLETI :D
0
e tam dla mnie henryK to wafel, nogdy go nie lubiłem i nie polubie- fakt dobry jest ale jest godny potępienia w diabelskiej czeluści xD hehe
no a co do szwabów... śmiac mi sie chce, wczesniej grali ze Sprtingiem, chłopakami, którzy w lidze Hiszpanskiej byliby na miejscu spadkowym, pozatym poziom lig - niemiecka a hiszpańska - śmiech na sali - jak taki hoffenheim moze być tak wysoko xD to tylko świadczy o lidze xD nie mam szacunku bo Bayernu, wogole nie moze być o tym mowy, trzeba ich nauczyć grania w piłke i wierze, że Barca tego dokona :) powodzenia panowie :)
0
lol xD
0
brawo brawo i jeszcze raz brawo :D
moje atleti i błędy zarówno w obronie jak i ataku Barcelony zadecydowały o tym wyniku :D mysle ze Eto'o powinien zostac ukamienowany za to pieprzenie sytuacji :D
a Kun razem z Diego pokazali klase :D
pierwsza bramka Diego rządzi :D pozdro dla kibiców dumy katalonii :)
w Madrycie powstaje nowy król :D
0
Leo_Messi 123 obniżasz poziom intelektualny kibiców Barcelony...
a tak naprawde kto z was jest prawdziwym kibolem Barcy? ja nie jestem kibicem Barcy, nie moge sie tak nazwac, ale szanuje ten klub i jego piłkarzy xP zresztą moja wypowiedz jest nie na temat i ta dyskusje też - new mówi o popularności Barcelony, z czego mozecie sie cieszyć xD
0
a gdzie taki np Celtic z Borubarem, który bije kolegów :D