O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2320
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 10

Komentarze

8

@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .

0

@Gaucho Nie skomentuje już tego. Miłego dnia Panie ekspercie

0

@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.

0

Ja bym chciał zobaczyć Santiego Cazorle w Barcie. Mógłby grać na fałszywej 9 i odciążyć Leo Messi

0

@Striker A bo mięśnie nie są wcale narażone na kontuzje. Z waszego toku rozumowania wynika że tylko są kontuzje od szybkiego biegania.

Zobacz wszystkie

8

@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .

1

Witam La Ramble. Mam pytanie odnośnie Dembele. Jak to jest że ja trenując sztuki walki, uderzając kość w kość wynoszę tylko siniaki i stłuczenia. Dodam że moja dieta nie jest w 100 % zdrowa a Ousmane mając do dyspozycji fizjoterapeutów dietetyków przebiegnie 5 metrów i już kontuzja??? Pozdrawiam

0

@Striker A bo mięśnie nie są wcale narażone na kontuzje. Z waszego toku rozumowania wynika że tylko są kontuzje od szybkiego biegania.

0

Ja bym chciał zobaczyć Santiego Cazorle w Barcie. Mógłby grać na fałszywej 9 i odciążyć Leo Messi

0

@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?