- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
1
Witam La Ramble. Mam pytanie odnośnie Dembele. Jak to jest że ja trenując sztuki walki, uderzając kość w kość wynoszę tylko siniaki i stłuczenia. Dodam że moja dieta nie jest w 100 % zdrowa a Ousmane mając do dyspozycji fizjoterapeutów dietetyków przebiegnie 5 metrów i już kontuzja??? Pozdrawiam
2
@Saenchai Bo tyś jest heros, a Dembele zwykły człek.
6
@Saenchai zapewniam Cię, że nie masz takiego startu jak Dembele i Twoje włókna mięśniowe nie są zwyczajnie na to narażone. Dembele ma niesamowity start, wręcz nieludzki, a na to potrzeba jakiegoś złotego środka żeby te mięśnie to wszystko wytrzymywały.
6
@Saenchai a to Dembele ma kontuzje kości czy mięśni? Ktoś ci chyba na treningu ostatnio w głowe przyłożył
0
@Striker A bo mięśnie nie są wcale narażone na kontuzje. Z waszego toku rozumowania wynika że tylko są kontuzje od szybkiego biegania.
0
@Saenchai Sam tak napisałeś, ja sie tylko odnoszę. Porównujesz siebie do Dembele co już pokazuje że nie masz najmniejszego pojęcia o pracy mięśni
0
@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.
0
@Saenchai biegać to można na bieżni, jeśli o grę w piłkę nożną chodzi, to rozmawiamy tutaj o zupełnie innej specyfice. Starty, zatrzymania, zwroty, dryblingi, wybicia z rytmu, no ale jak dla Ciebie to tylko bieganie :)
0
@Gaucho Nie skomentuje już tego. Miłego dnia Panie ekspercie