O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5369
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jesteśmy z tobą

0

Morze być ale tylko dopóki Villa nie wróci . bo jak Forlan będzie grał to DAVID VILLA sie zmarni i nic z niego nie bedzie

0

a gdzie smuda ?

0

dla hiszpani jest wiekszy problem

0

jak by mu sie skonczy kontrakt to żeby kupili Wojtka Szczęsnego

Zobacz wszystkie

0

na bank kibic realu

0

BRAMKARZ OSASUMY ma troche racji bo niema iniesty ale zdecydowoanie jestem za barcom do końca mego ................

0

Coś się zaczyna dziać ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!............

0

JA O TOBIE NIGDY NIE ZAPOMNE JESTEM TWOIM FANEM JAK MY WSZYSCY

0

HAHA ALE ŚMIESZNE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?