Sajatan
Dołączył/a: październik 2011
Kacice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesteśmy z tobą
0
Morze być ale tylko dopóki Villa nie wróci . bo jak Forlan będzie grał to DAVID VILLA sie zmarni i nic z niego nie bedzie
0
a gdzie smuda ?
0
dla hiszpani jest wiekszy problem
0
jak by mu sie skonczy kontrakt to żeby kupili Wojtka Szczęsnego
0
Coś się zaczyna dziać ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!............
0
BRAMKARZ OSASUMY ma troche racji bo niema iniesty ale zdecydowoanie jestem za barcom do końca mego ................
0
Więcej niz klub brawo
0
HAHA ALE ŚMIESZNE
0
JA O TOBIE NIGDY NIE ZAPOMNE JESTEM TWOIM FANEM JAK MY WSZYSCY
0
na bank kibic realu
0
PO PIERWSZE OZIL JESTEŚ SŁABY A PO DRUGIE BARCELONA MA DURZO DOBRYCH PIŁKARZY NP:MESSI VILLA CESC FABREGAS ,I CAŁA DRUŻYNA . I JESTEŚMY NAJLEPRZYMI RYWALAMI REALU WIĘC NALEŻ WAM SIĘ TAKI WYNIK OD FC BARCELONY llka POPIERAM
0
WESOŁYCH ŚWIĄT
0
fabregas powiien miwć 8
0
DOBRZ ŻE WYGRALIŚCIE TO BYŁO WARZNE ZWYCIEŃSTWO ALE BES PRZESADY . TO JESZCZE NIE KONIEC > Niezgadzam sie za Bingoo
0
Ja jestem takiego zdania jak Neymar by podpisał kontrakt z klubem Fc Barcelona to napewno Neymar by sie nie rozwinoł więc uważam że powinien przejść do klubu : ligi albo włoskej albo niemieckiej.BORUSSIA DORTMUND,NAPOLI
0
i dlate go GUARDIOLA nieliczy zawsze o zwycieństwach tylko o zawodnikach brawo GUARDIOLA!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
Boże, trzymaj , się VILLA !!!!!!!!! CZEKAMY NA CIEBIE . WIERZYMY W CIEBIE VILLA ZE WRÓCISZ DO ZDROWIA I SZCZELISZ GOOLA W LIDZE MISTRZÓW.
0
wygrałismy 4-0 powedzenia na operacji czekamy na ciebie powodzenia VILLA !!!!
0
pięknie dani w jego stylu
0
należy ci się fabregas brawa dla ciebie i dła twojej drużyny
0
nikt takie go wyniku niepodejrzewał ale piekne brawa dla cesca dla alexisa i dla messiego i dla villi brawa
0
To jest bardzo warzny mecz więc walczcie dla kibiców i dla wszystkich tórzy są za BARCELONOM VISCA EL BARCA
0
hcem zeby było ja wtamtym roku 0-5 villa 1 messi 2 fabregas 1 i alexis 1
0
czy bedzie potórka z tamtego roku się okarze 0-5 barca wygra na 99,9%
0
jestem za piter99,
0
0
noi pieknie ze sie tak stało
0
barca wygra na 100 %