0

jesteśmy z tobą

0

Morze być ale tylko dopóki Villa nie wróci . bo jak Forlan będzie grał to DAVID VILLA sie zmarni i nic z niego nie bedzie

0

a gdzie smuda ?

0

dla hiszpani jest wiekszy problem

0

jak by mu sie skonczy kontrakt to żeby kupili Wojtka Szczęsnego

0

Coś się zaczyna dziać ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!............

0

BRAMKARZ OSASUMY ma troche racji bo niema iniesty ale zdecydowoanie jestem za barcom do końca mego ................

0

Więcej niz klub brawo

0

HAHA ALE ŚMIESZNE

0

JA O TOBIE NIGDY NIE ZAPOMNE JESTEM TWOIM FANEM JAK MY WSZYSCY

0

na bank kibic realu

0

PO PIERWSZE OZIL JESTEŚ SŁABY A PO DRUGIE BARCELONA MA DURZO DOBRYCH PIŁKARZY NP:MESSI VILLA CESC FABREGAS ,I CAŁA DRUŻYNA . I JESTEŚMY NAJLEPRZYMI RYWALAMI REALU WIĘC NALEŻ WAM SIĘ TAKI WYNIK OD FC BARCELONY llka POPIERAM

0

WESOŁYCH ŚWIĄT

0

fabregas powiien miwć 8

0

DOBRZ ŻE WYGRALIŚCIE TO BYŁO WARZNE ZWYCIEŃSTWO ALE BES PRZESADY . TO JESZCZE NIE KONIEC > Niezgadzam sie za Bingoo

0

Ja jestem takiego zdania jak Neymar by podpisał kontrakt z klubem Fc Barcelona to napewno Neymar by sie nie rozwinoł więc uważam że powinien przejść do klubu : ligi albo włoskej albo niemieckiej.BORUSSIA DORTMUND,NAPOLI

0

i dlate go GUARDIOLA nieliczy zawsze o zwycieństwach tylko o zawodnikach brawo GUARDIOLA!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0

Boże, trzymaj , się VILLA !!!!!!!!! CZEKAMY NA CIEBIE . WIERZYMY W CIEBIE VILLA ZE WRÓCISZ DO ZDROWIA I SZCZELISZ GOOLA W LIDZE MISTRZÓW.

0

wygrałismy 4-0 powedzenia na operacji czekamy na ciebie powodzenia VILLA !!!!

0

pięknie dani w jego stylu

0

należy ci się fabregas brawa dla ciebie i dła twojej drużyny

0

nikt takie go wyniku niepodejrzewał ale piekne brawa dla cesca dla alexisa i dla messiego i dla villi brawa

0

To jest bardzo warzny mecz więc walczcie dla kibiców i dla wszystkich tórzy są za BARCELONOM VISCA EL BARCA

0

hcem zeby było ja wtamtym roku 0-5 villa 1 messi 2 fabregas 1 i alexis 1

0

czy bedzie potórka z tamtego roku się okarze 0-5 barca wygra na 99,9%

0

jestem za piter99,

0

0

noi pieknie ze sie tak stało

0

barca wygra na 100 %

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?