0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale nie napisali czy jest przymus wykupu.

0

Poczekaj na oficjalny komunikat Barcelony.

0

Fajnie, że jest wierny klubowi, tylko czy będzie pierwszym wyborem Pimienty. Jest Inaki Pena oraz Lazar Carević, więc musi powalczyć.

1

Jaką kadrę chcielibyście w tym sezonie? To moja:

ter Stegen, Cillessen;
Alba, Digne, Lenglet, Umtiti, Piqué, Mina/Vermaelen, Semedo, Roberto;
Rakitić, Aleñá, Arthur, Busquets, Samper, Coutinho, Denis;
Dembélé, Suárez, Messi, Paco, Munir.

0

Sprzedać i to jak najszybciej.

0

Wiadomo już kiedy będzie losowanie grup Ligi Mistrzów?

44

Jeśli odejdzie za 50 milionów to będę szczęśliwy, przyszedł, zrobił swoje i odszedł, jeszcze na tym zyskaliśmy.

0

Może i tak, ale ja w Pavonie widzę potencjał. Ma 22 lata, statyski nie najgorsze, a jak nie wyjdzie to można go sprzedać.

0

Pavon w zeszłym sezonie ligi argentyńskiej strzelił 6 bramek i zaliczył 13 asyst w 26 spotkaniach. I strasznie głupie gadanie z tym Mundialem. Dembélé też nic nie pokazał.

0

Nie słyszałeś o nim, bo Barcelona zaklepała go już dawno, więc nikt inny nie może go kupić.

0

100.

1

Ja dowiem się dopiero za 2 dni czy mnie przyjęli do technikum. Gratulacje! :)

10

Dokładnie tak jest, no ale co zrobisz jak odrzucił propozycję przedłużenia? Nic nie zrobisz, chciał odejść to odszedł.

6

Mam nadzieję, że Cardona zostanie sprzedany. Ma już 23 lata, a w zespole są młodsi Mujica, Guillemenot czy też Marques z juvenilu.

1

To Grosicki jest na boisku?

0

Son chyba odbył skróconą służbę wojskową.

0

Co to ta kąpiel?

2

Polecacie jakiś dobry antyperspirant? ;)

0

Oglądałem, ale ma już 23 lata. Najmłodszy nie jest, w pierwszej drużynie pewnie nie zaistnieje, a w trzeciej lidze grać nie będzie. Albo zostanie wypożyczony albo sprzedany. Wątpię żeby został, szczególnie, że od 4 miesięcy nie gra.

0

Powinien odejść.

2

O ty Argentyńczyku.

14

Tak samo jak Nelson Semedo.

2

Transfer Griezmanna:

przed decyzją: Ale fajnie! Przyda nam się taki klasowy zawodnik!

po decyzji: I tak go nie chciałem, kabareciarz, niech se wygrywa te lige europy.

Ludzie ogarnijcie się :D

0

Okej, dzięki.

0

Czy dostanie się do technikum zależy tylko od przedmiotów punktowanych i egzaminów, czy patrzą tez na inne oceny?

0

W połowie września :)

1

"Nołnejm" za 52 mln funtów? :)

0

Oceniasz go po jednym spotkaniu? W tym sezonie w lidze argentyńskiej strzelił 7 bramek i zaliczył 17 asyst w 31 spotkaniach.
Jeśli cena nie będzie zbyt wysoka to ja bym go brał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?