SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale nie napisali czy jest przymus wykupu.
0
Poczekaj na oficjalny komunikat Barcelony.
0
Fajnie, że jest wierny klubowi, tylko czy będzie pierwszym wyborem Pimienty. Jest Inaki Pena oraz Lazar Carević, więc musi powalczyć.
1
Jaką kadrę chcielibyście w tym sezonie? To moja:
ter Stegen, Cillessen;
Alba, Digne, Lenglet, Umtiti, Piqué, Mina/Vermaelen, Semedo, Roberto;
Rakitić, Aleñá, Arthur, Busquets, Samper, Coutinho, Denis;
Dembélé, Suárez, Messi, Paco, Munir.
0
Sprzedać i to jak najszybciej.
0
Wiadomo już kiedy będzie losowanie grup Ligi Mistrzów?
44
Jeśli odejdzie za 50 milionów to będę szczęśliwy, przyszedł, zrobił swoje i odszedł, jeszcze na tym zyskaliśmy.
0
Może i tak, ale ja w Pavonie widzę potencjał. Ma 22 lata, statyski nie najgorsze, a jak nie wyjdzie to można go sprzedać.
0
Pavon w zeszłym sezonie ligi argentyńskiej strzelił 6 bramek i zaliczył 13 asyst w 26 spotkaniach. I strasznie głupie gadanie z tym Mundialem. Dembélé też nic nie pokazał.
0
Nie słyszałeś o nim, bo Barcelona zaklepała go już dawno, więc nikt inny nie może go kupić.
0
100.
1
Ja dowiem się dopiero za 2 dni czy mnie przyjęli do technikum. Gratulacje! :)
10
Dokładnie tak jest, no ale co zrobisz jak odrzucił propozycję przedłużenia? Nic nie zrobisz, chciał odejść to odszedł.
6
Mam nadzieję, że Cardona zostanie sprzedany. Ma już 23 lata, a w zespole są młodsi Mujica, Guillemenot czy też Marques z juvenilu.
1
To Grosicki jest na boisku?
0
Son chyba odbył skróconą służbę wojskową.
0
Co to ta kąpiel?
2
Polecacie jakiś dobry antyperspirant? ;)
0
Oglądałem, ale ma już 23 lata. Najmłodszy nie jest, w pierwszej drużynie pewnie nie zaistnieje, a w trzeciej lidze grać nie będzie. Albo zostanie wypożyczony albo sprzedany. Wątpię żeby został, szczególnie, że od 4 miesięcy nie gra.
0
Powinien odejść.
2
O ty Argentyńczyku.
14
Tak samo jak Nelson Semedo.
2
Transfer Griezmanna:
przed decyzją: Ale fajnie! Przyda nam się taki klasowy zawodnik!
po decyzji: I tak go nie chciałem, kabareciarz, niech se wygrywa te lige europy.
Ludzie ogarnijcie się :D
0
Okej, dzięki.
0
Czy dostanie się do technikum zależy tylko od przedmiotów punktowanych i egzaminów, czy patrzą tez na inne oceny?
0
W połowie września :)
1
"Nołnejm" za 52 mln funtów? :)
0
Oceniasz go po jednym spotkaniu? W tym sezonie w lidze argentyńskiej strzelił 7 bramek i zaliczył 17 asyst w 31 spotkaniach.
Jeśli cena nie będzie zbyt wysoka to ja bym go brał.
0
145 :)
https://www.transfermarkt.pl/kylian-mbappe/profil/spieler/342229