SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klauzule musi zaakceptować zawodnik. Może nie chciał aż tak dużej klauzuli.
0
Rafinha jest dobry, ale jest straszna szklanka. Miał powrócić w lipcu, a tu prawie wrzesień a on dalej kontuzjowany.
0
ter Stegen
Semedo - Umtiti - Piqué - Alba
Roberto - Busquets - Rakitić
Messi - Paco - Deulofeu
8
Może dlatego, że w pierwszej drużynie jest 9-ciu pomocników i jest dopiero początek sezonu i trzeba wygrywać.
0
26 bodajże ale nie jestem pewien
0
Wypożyczenie to dobra opcja, miejmy nadzieję, że będzie grać lepiej niż w Granadzie.
0
Barça B ma lepsze okienko niż pierwsza drużyna.
To naprawdę smutne ...
0
Wiadomo o której Valverde poda kadrę? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skład będzie taki:
Varo; Morer, Tarin, Martinez, Araujo; Alena, Galarreta, Vitinho; Cardona, Lozano, Perez.
0
Jest taka możliwość jak wypożyczenie do jakiegoś klubu z LaLigi :)
0
Wypożyczenie wchodzi w gre, ale do 'wyporzyczenia' to nie jestem pewien.
0
Faktycznie, bo jeśli Marlon ma odejść to jest tylko sprzedaż nie? Pomyśl trochę, jest takie coś jak wypożyczenie ..
0
20 milionów to dobra cena. Fajnie by było jakby Barca zapewniła sobie prawo pierwokupu.
0
Chyba były wszystkie zmiany wykorzystane.
0
Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym dwumeczu i wygrać z Betisem!
0
ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Rakitić Busquets Roberto
Messi Suárez Deulofeu
Ta musi być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powinien zostać wypożyczony albo sprzedany z opcją pierwokupu
0
Gomes strzeli bramkę nie grając w meczu? :O
0
ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Busquets Rakitić Iniesta
Messi Suárez Deulofeu.
0
Galaretta został kupiony z Numancii.
0
PSG aktywowało klauzulę, Neymar chciał odejść i tyle. Bartośmiech nie mógł go zatrzymać
6
W sprawie Neymara nie mieli nic do gadania.
2
Powinien zostać, potrzebujemy zamienników.
4
W końcu Douglas zagra :o
0
Dembele może grać na lewym skrzydle? Bo jeśli ma przyjść to chyba tylko na miejsce Neya.
3
Widzę wierny fan Barçy. Kaptoum ma kontuzje a Gerarda Gumbau nie ma od miesiąca w klubie.
4
Mówisz, że Dybala, który od dwóch sezonów prezentuje dobry futbol i od dwóch sezonów jest w podstawowym składzie Juve, jest gorszy od Mbappe, który zagrał dobre pół sezonu?
38
Mówisz że Dybala jest przereklamowany, a później piszesz, że Mbappe jest okej.