0

Klauzule musi zaakceptować zawodnik. Może nie chciał aż tak dużej klauzuli.

0

Rafinha jest dobry, ale jest straszna szklanka. Miał powrócić w lipcu, a tu prawie wrzesień a on dalej kontuzjowany.

0

ter Stegen
Semedo - Umtiti - Piqué - Alba
Roberto - Busquets - Rakitić
Messi - Paco - Deulofeu

8

Może dlatego, że w pierwszej drużynie jest 9-ciu pomocników i jest dopiero początek sezonu i trzeba wygrywać.

0

26 bodajże ale nie jestem pewien

0

Wypożyczenie to dobra opcja, miejmy nadzieję, że będzie grać lepiej niż w Granadzie.

0

Barça B ma lepsze okienko niż pierwsza drużyna.

To naprawdę smutne ...

0

Wiadomo o której Valverde poda kadrę? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skład będzie taki:

Varo; Morer, Tarin, Martinez, Araujo; Alena, Galarreta, Vitinho; Cardona, Lozano, Perez.

0

Jest taka możliwość jak wypożyczenie do jakiegoś klubu z LaLigi :)

0

Wypożyczenie wchodzi w gre, ale do 'wyporzyczenia' to nie jestem pewien.

0

Faktycznie, bo jeśli Marlon ma odejść to jest tylko sprzedaż nie? Pomyśl trochę, jest takie coś jak wypożyczenie ..

0

20 milionów to dobra cena. Fajnie by było jakby Barca zapewniła sobie prawo pierwokupu.

0

Chyba były wszystkie zmiany wykorzystane.

0

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym dwumeczu i wygrać z Betisem!

0

ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Rakitić Busquets Roberto
Messi Suárez Deulofeu

Ta musi być.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powinien zostać wypożyczony albo sprzedany z opcją pierwokupu

0

Gomes strzeli bramkę nie grając w meczu? :O

0

ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Busquets Rakitić Iniesta
Messi Suárez Deulofeu.

0

Galaretta został kupiony z Numancii.

0

PSG aktywowało klauzulę, Neymar chciał odejść i tyle. Bartośmiech nie mógł go zatrzymać

6

W sprawie Neymara nie mieli nic do gadania.

2

Powinien zostać, potrzebujemy zamienników.

4

W końcu Douglas zagra :o

0

Dembele może grać na lewym skrzydle? Bo jeśli ma przyjść to chyba tylko na miejsce Neya.

3

Widzę wierny fan Barçy. Kaptoum ma kontuzje a Gerarda Gumbau nie ma od miesiąca w klubie.

4

Mówisz, że Dybala, który od dwóch sezonów prezentuje dobry futbol i od dwóch sezonów jest w podstawowym składzie Juve, jest gorszy od Mbappe, który zagrał dobre pół sezonu?

38

Mówisz że Dybala jest przereklamowany, a później piszesz, że Mbappe jest okej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?