0

Może ktoś powiedzieć jak zagrał Vermaelen?

0

Paco zagrał 1 słaby mecz i już chcesz go sprzedawać? No nieźle.

0

Dokładnie. Dla większości kibiców jest on "gwiazdeczką" itd. Mi by wystarczylo jakby publicznie przeprosił Semedo i wyjaśnił całą sytuacje z transferem.

4

A Neymar nie daje z siebie 100%? Jedna bójka na treningu i wszyscy od razu na niego psioczą jaki on zły, nic nie robi, psuje atmosferę itd.

3

A ludzie dalej myślą, że Neymar przejdzie do PSG ..

1

4 sierpnia grają z Gironą ;)

0

Taki widok bardzo cieszy. Miejmy nadzieję, że Valverde będzie stawiał więcej na młodzież niż Enrique.

1

Może mu tak się lepiej pisze? Takie ocenianie jest bez sensu.

4

Mam nadzieje, że kilkunastu piłkarzy Barçy B dostanie szanse.

28

Vermaelen i Douglas muszą zostać sprzedani. Munir mógłby zostać wypożyczony, bądź sprzedany z opcją pierwokupu (jak z Deulofeu).

0

Z jednej strony 40 milionów - sporo jak na 18-latka, ale z drugiej stromy to chłopak ma duży potencjał i niedługo może być wart dużo dużo więcej.

0

Liczyłem, że powoła Palencię i Vitinho :(

0

Szkoda, że nie pojedzie, bo liczyłem, że pokaże się z dobrej strony. No, ale zdrowie najważniejsze :)

1

Pierwsze treningi, dopiero zapoznają się z trenerem itd.

0

Paulinho nie jest złym transferem, ale za rozsądną cenę. 40 milionów to stanowczo za dużo.

4

Faktycznie, ma 24 lata, zaraz kończy karierę.

0

Ok, dzięki za odpowiedz :)

0

Wiadomo, czy Semedo dołączy na popołudniowy trening?

0

Mam takie pytanie, może głupie. Dlaczego musi być max. 25 zawodników? :)

0

A co ma być? Trenuję.

1

Odejdzie: Arda, Vermaelen, Munir (wypożyczenie najlepiej), Douglas i może na wypożyczenie odejść Samper.

0

Podobno Benfica zaakceptowała 26 milionów funtów :O

0

Dopiero wrócili po wakacjach, powoli wracają do rytmu :)

1

Jak Verma ma odejść za 30 mln, to ja go osobiście spakuje :D

0

Jest jeszcze Turan, ale on chyba odchodzi. Trochę szkoda, bo w zeszłym sezonie prezentował się niezle.

0

Czy tylko mi się tak wydaje, ale każdy młody Brazylijczyk jest uznawany za talent?

30

Seksowne? To nieźle :D

6

Ten transfer obecnie nie ma sensu. Jest Messi i Deulofeu, nawet dyrektor sportowy BVB mówił, że Dembele w tym okienku nie odejdzie.

0

Z tego co wiem, to Mathieu ma jeszcze rok kontraktu i jakby teraz odszedł to Barca musiałaby mu wypłacić jego pensje (4 mln chyba). Jeśli by go sprzedali to byliby 1-2 mln na plusie, a tak są 4 mln.

0

Jeśli ma grać jak Neymar, to trzeba go brać jak najszybciej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?