SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś powiedzieć jak zagrał Vermaelen?
0
Paco zagrał 1 słaby mecz i już chcesz go sprzedawać? No nieźle.
0
Dokładnie. Dla większości kibiców jest on "gwiazdeczką" itd. Mi by wystarczylo jakby publicznie przeprosił Semedo i wyjaśnił całą sytuacje z transferem.
4
A Neymar nie daje z siebie 100%? Jedna bójka na treningu i wszyscy od razu na niego psioczą jaki on zły, nic nie robi, psuje atmosferę itd.
3
A ludzie dalej myślą, że Neymar przejdzie do PSG ..
1
4 sierpnia grają z Gironą ;)
0
Taki widok bardzo cieszy. Miejmy nadzieję, że Valverde będzie stawiał więcej na młodzież niż Enrique.
1
Może mu tak się lepiej pisze? Takie ocenianie jest bez sensu.
4
Mam nadzieje, że kilkunastu piłkarzy Barçy B dostanie szanse.
28
Vermaelen i Douglas muszą zostać sprzedani. Munir mógłby zostać wypożyczony, bądź sprzedany z opcją pierwokupu (jak z Deulofeu).
0
Z jednej strony 40 milionów - sporo jak na 18-latka, ale z drugiej stromy to chłopak ma duży potencjał i niedługo może być wart dużo dużo więcej.
0
Liczyłem, że powoła Palencię i Vitinho :(
0
Szkoda, że nie pojedzie, bo liczyłem, że pokaże się z dobrej strony. No, ale zdrowie najważniejsze :)
1
Pierwsze treningi, dopiero zapoznają się z trenerem itd.
0
Paulinho nie jest złym transferem, ale za rozsądną cenę. 40 milionów to stanowczo za dużo.
4
Faktycznie, ma 24 lata, zaraz kończy karierę.
0
Ok, dzięki za odpowiedz :)
0
Wiadomo, czy Semedo dołączy na popołudniowy trening?
0
Mam takie pytanie, może głupie. Dlaczego musi być max. 25 zawodników? :)
0
A co ma być? Trenuję.
1
Odejdzie: Arda, Vermaelen, Munir (wypożyczenie najlepiej), Douglas i może na wypożyczenie odejść Samper.
0
Podobno Benfica zaakceptowała 26 milionów funtów :O
0
Dopiero wrócili po wakacjach, powoli wracają do rytmu :)
1
Jak Verma ma odejść za 30 mln, to ja go osobiście spakuje :D
0
Jest jeszcze Turan, ale on chyba odchodzi. Trochę szkoda, bo w zeszłym sezonie prezentował się niezle.
0
Czy tylko mi się tak wydaje, ale każdy młody Brazylijczyk jest uznawany za talent?
30
Seksowne? To nieźle :D
6
Ten transfer obecnie nie ma sensu. Jest Messi i Deulofeu, nawet dyrektor sportowy BVB mówił, że Dembele w tym okienku nie odejdzie.
0
Z tego co wiem, to Mathieu ma jeszcze rok kontraktu i jakby teraz odszedł to Barca musiałaby mu wypłacić jego pensje (4 mln chyba). Jeśli by go sprzedali to byliby 1-2 mln na plusie, a tak są 4 mln.
0
Jeśli ma grać jak Neymar, to trzeba go brać jak najszybciej ;)