Santi8
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko 2 litry?
Peszkin: "Jeżeli wygramy mistrzostwa świata, to wypiję cysternę wódy"
Źródło: Łukasz "Teo" Teodorczyk
4
Tak powinno być. Przecież aut był dla Kostaryki, więc naturalne, że ich gościo ze sztabu chciał pomóc drużynie w szybkim znowieniu gry. Szmatić by piłkę wziął jeszcze w ręce i spowalniał grę...
1
Tak jest jak gościo, który ma niewielkie pojęcie o piłce udaje, że sie na tym zna...
To samo można powiedzieć o reszcie, którzy nie potrafią co najmniej wypowiedzieć poprawnie nazwisk zawodników.
0
Brazylia 2:0 Szwajcaria
Kostaryka 1:1 Serbia
Niemcy 2:0 Meksyk
1
Trochę odpoczynku od mundialowej gorączki, więc postanowiłem wrzucić swoje "dwa grosze" do wątku Messi vs Ronaldo. Mam nadzieję, że nikt mnie za to nie zlinczuje...
·Wszyscy wiemy jak wybtinym zawodnikiem jest Messi, nikt co do tego nie ma wątpliwości, ale... jest to "ale", które nazywa się Cristiano Ronaldo. Ma on jedną, zdecydowaną cechę, którą kładzie Leo na łopatki. To jest przywódczość, inaczej "liderowanie na boisku". To jest niesamowite jak CR7 zarządza na boisku grą swojej reprezentacji. Podpowiada partnerom na boisku, rozstawia ich. Wszyscy widzimy jak to wygląda w Argentynie " nie masz co zrobić to podaj do Messiego", moim zdaniem partnerzy za dużo go szukają na boisku, przez co ich gra jest bardzo czytelna. Brakuje Leo właśnie tych cech przywódczych, które posiada Cristiano. Messi potrzebuje tego mistrzostwa świata, jak studnia wody, inaczej to właśnie Portugalczyk będzie postrzegany jako najlepszy zawodnik w XXIw. Zresztą moim zdaniem bardzo słusznie, bo kariera zawodnika nie opiera się tylko na piłce klubowej, ważniejsza jest reprezentacja i reprezentowanie swoich barw. Dobrej nocy!
0
Nie gadaj, bo trzeba oglądać ;)
Potem znowu człowiek będzie czekał aż 4 lata...
0
Hazard lepszy? Gdzie lepszy? Belg nie na liczb, co z tego, że ma fajny drybling, jak nigdy w swojej karierze w Premier League nie przekroczył bariery 20+ bramek w sezonie.
0
Szczerze mówiąc, to leje na to co mówią pseudo-eksperci, obrażając i ironizcując z jednego czy drugiego zawodnika. Dla mnie obaj są wybitni. Mimo, że nie przepadam za Ronaldo, to jednak pojawił się na mojej twarzy uśmiech po bramcę na 3:3, a to tylko dlatego, że robi wielkie rzeczy na boisku.
46
Co by o CR7 nie mówić, to nadal jest genialnym graczem. Można powiedzieć, że w pojedynkę remisuje spotkanie, strzelając 3 bramki wielkiej Hiszpanii. Czekamy na również wybitne spotkania Pchły ;)
Polecam trochę obiektywizmu na szanownej La Ramblii...
0
Chyba źle to odbierasz. Ronaldo jest pewnie świadomy tego, że kadra Hiszpanii jest lepsza od Portugalii, więc ten zdobyty punkt dla nich nie jest najgorszym wynikiem, a wręcz poztywnym. Co by nie mówić, to jest wybitnym graczem i tyle w temacie. Trochę obiektywizmu ;)
7
Suarez był TOP1 jeżeli chodzi o napastników ale 2 lata temu i wstecz. Zdaje się, że w raz z czasem zatraca swoje atuty. Szybkość, spryt. Już młodzikiem nie jest i Barcelona powinna szukać dla niego następcy.
0
Allegri powiedział, że w 2019r po sezonie Dybala opuści Juve. Ciekawe gdzie zawędruje, byle nie P$G
0
W samo sedno. Ta bierność reprezentantów Argentyny jest przerażającą. Jedynie pozytwne słowa można powiedzieć o Di Marii z ofensywy, oczywiście z różnymi skutkami, ale jest 2 postacią po Messim, którą coś na boisku robi, mam wrażenie, że reszta stoi i czeka na to co zrobi Leo. Zobaczymy jak będzie tym razem. Niech Pchła pozamiata turniej i Amen.
4
W końcu jakieś wzmocnienia. Jeszcze Gomes i Denis do odstrzału.
0
Chyba po czole :P
7
Pewnie Siara Ramos dał zlecenie.
0
Chelsea: większa kasa, więcej minut na boisku
Barcelona: ławka rezerwowych.
Swoją drogą jakby Chelsea stworzyła duet Lenglet- Christensen, to by mieli stoperów na długie, długie lata.
1
Loew się trochę gubi? Nadal mówimy o gościu, który 4 lata temu doprowadził Niemcy do złota? Bijąc w półfinale Brazylie 1:7 na ich ojczystej ziemi? Może podejmować dziwne decyzję dla zwykłego obserwatora, ale typo jednak pracuje z tymi zawodnikami od lat i zna ich na wylot. Na Mundialu dopiero może się przekonamy jak te decyzje wpłynęły na wyniki. Tak czy siak Niemcy niech szybko odpadają! ;)
7
Najzabawniejsze jest to, że ten k***s Ramos uniknął kary za uderzenie. A, niby FIFA przyglądała się całej sytuacji... Kabaret i nic więcej ;)
0
Benek tragiczny sezon w CP
0
Trudniej jest operować piłką zawodnikowi lewonożnemu na pozycji prawego środkowego obrońcy. Jest to spore utrudnienie przy wyprowadzaniu piłki, co jest podstawą, aby grać w Barcelonie.
0
No tak, bo nie było innych stoperów do dyspozycji^^
0
Szkoda sprowadzać Lengleta, żeby był tylko rezerwowym. Nie ma bata, żeby Valverde ustawił na środku obrony 2- lewonożnych graczy.
2
Z tym, że turek miał naprawdę dobre liczby w Barcelonie. Pamięta ktoś hat-tricka z M'gladbach w LM? ;)
0
Pewnie dostał wolne po finale LM na odpoczynek.
0
Z tego co pamiętam to w 2014r. TVP zorganizowało fantasy mundial. Trzeba gdzieś poszukać informacji, może znowu postanowią otworzyć zabawę.
0
Ale to byłaby historia jakby Benzeme do kadry przywrócił... :D
26
A, kto słyszał o Busim zanim Pep na niego postawił?
0
Keita jest już zaklepany od zeszłego lata. 1 lipca już oficjalnie zjawi się w klubie
2
Ahh, ten Ramos. To też było zapewne przypadkowe ;)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2084606228451377&id=1374874542757886&ref=bookmarks