Santi8
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Myślę, że wystarczy jedno słowo:
GENIUSZ
Prawdopodobnie już nigdy nie zobaczymy zawodnika o takich umiejętnościach...
0
Dobrze, że ten Varane gra na każdej pozycji w obronie, a jak trzeba to i na bramce... ;)
0
Ahh te "meczycho" z Levante... ;)
0
Czytanie ze zrozumieniem boli... Na to nie mam lekarstwa.
0
Heh, ja śmieszny, a sam porównujesz Bale do Neymara :P
Neymar > Bale...
1
80mln to są "śmieszne" pieniądze, patrząc na to z biegiem czasu ile bramek El Pistolero załadował rywalom. W chwili obecnej Barcelona kupując jeszcze raz Suareza musiałaby się liczyć z kosztem wydatku w wysokości nie 80mln a 160+. Także tego...
Widzimy kto na tym najlepiej zyskał Liverpool czy Barcelona...
0
Za to, że sprzedali Suareza i Mascherano za grosze do Barcelony? ;)
Patrząc na Coutinho, i na to jak się prezentuje, to cena również była przystępna...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moja ulubiona bramka Suareza z LFC
Wiek chyba robi swoje...
1
Mają kim straszyć: Emerson, Zappacosta, Barkley
0
Za dużo FIFY.
0
Taki przepis obowiązuje w Rosji, i wszyscy widzieliśmy jak Sborna zaprezentowała się na mundialu. W Wiśle była kiedyś taka sytuacja, że w podstawowym składzie było 2 Polaków i ... 9 obcokrajowców. Chińczyki też mają limit w swojej lidze. Na chwilę obecną, to nie ma lepszego sposobu, żeby poprawić poziom polskiej piłki
40
Może Gomes pokaże mu pare "sztuczek" i Arthur wskoczy na wyższy poziom... xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gomes inkasuje chyba 6 ;)
Swoją drogą, to kto wymyśla takie chore tygodniówki? Zawodnik powinien dostawać podwyżkę, jeżeli zaprezentuje odpowiedni poziom, tak jak to ma miejsce w prawdziwej pracy.
Dla przykładu: Salah zarabiał w Liverpoolu 90tyś/ tyg. Zagrał kosmiczny sezon i teraz po podpisaniu nowego kontraktu inkasuje 200tyś/tyg. Można prowadzić rozsądnie klub? Można...
0
Deschamps to chyba musi użyć korkociągu podczas przerwy, żeby wykręcić Pavarda. Zresztą od początku mundialu wiadomo, żeby najsłabszymi punktami Francji są boki obronne gdzie gra Pavard i Hernandez.
0
Swoją drogą Florek decydując się na sprzedaż CR7 musi mieć w zanadrzu jakąś bombę transferową. Czuję w kościach, że Hazard... ; ale mimo wszystko Belg to nie ten sam poziom co Portugalczyk.
5
Może dlatego, że trudniej jest sprzedać Gomesa niż Paulinho? Gomes to kot w worku, jakiś potencjał ma, bo inaczej by tu nie trafił, a interesował się nim również rzekomo Real.
2
Wpadłem w śmiech :P
"pokazującym klasę zarówno na boisku, jak i poza nim, więc moim zdaniem kompletnie tam nie pasuje".
Szczególnie pokazał tą "klasę" jak chciał wymusić transfer z Liverpoolu. W LFC bolały go plecy, przy czym podczas meczów z kadrą hasał sobie po boisku...
Trzeba zdjąć trochę klapki z oczu, bo Cou wcale takim chodzącym ideałem nie jest. Dembele też odstawiał "cyrki" w BVB :P
0
" bo zawsze powtarzał że Barcelona to jego marzenie od dziecka". A, który zaowdnik nie wypowiada takich słów przed transferem do danego klubu? ^^ Nic nie znaczące słowa na zyskanie sympatii klubu. A skoro mowa o Coutinho, to on sam wypowiadał się, że chce zostać "legendą" na Anfield... A wszyscy wiemy jak to się skończyło...
0
W ubiegłym sezonie strzelił o 6 bramek więcej w lidze niż wychwalany tu Eden Hazard ;)
Taki typ zawodnika, że potrafi marnować okazję.
0
Przypomnij za jaką kwotę przyszedł i z jaką etykietką?
0
Pupilek Tite. Swoją drogą Brazylia powinna dostać karnego właśnie po faulu na Gabrielu. Trochę dziwne, że nie było reakcji VAR'U.
0
No i gitara! Teraz to się zaczną emocje ;)
0
Był, tylko jak odszedł z C+ to słuch trochę po nim zaginął. Tak w ogóle, to jedyny komentator na TVP, który ma pojęcie o piłce. Iwański próbuje grać znawcę, ale niezbyt mu to wychodzi... ;)
0
Przyszły sztab szkoleniowy: Iniesta-Xavi-Puyol ;)
Jak ja bym chciał takie coś zobaczyć... , a Pique na prezydenta klubu.
6
Paulinho zgodził się rzekomo na powrót do Chin. Nie widzę innej opcji jak przystanie na ofertę chińczyków. Podobna oferta jak w przypadku Turana, na którym klub wyszedł jak zabłocki na mydle.
0
Wpisz na YT: Dawid Podsiadło i sam ocenisz. Każdy ma inne gusta :D
3
30zł/miesiąc? Wziąłeś pod uwagę fakt, że LM nie jest rozgrywana co tydzień? Zobacz jaką masz przerwę od grudnia do lutego. Ździerstwo i nic więcej.
Wcale nie jestem zaskoczony obrotem takich spraw...
0
Heh, będzie meczychoooo