7

Hermiona powinna być z Harrym, koniec kropka.

0

@deyna2018 sądzę, że tak
W każdym stuleciu zdarzały się konflikty zbrojne i nie rozumiem opinii tych, którzy myślą, że żyją w bańce i nikt nigdy już nie wywoła wojny bo przecież to już nie te czasy. Co prawda nie wiem czy będzie to globalna wojna, ale jakaś na pewno będzie

2

@Mario96w Z Harrego Pottera to chyba trzecia część najlepsza

0

Chciałbym dożyć daty 2110-10-10 (dzień) 10:10:10 (godzina) i spojrzeć wtedy na zegarek. Niestety na pewno mi się to nie uda xD

0

Jutro niedziela, a po niej poniedziałek... jak ten czas zawala to nie mam pytań

0

@Qlewer No ja właśnie oglądam i zobaczymy jak to będzie

0

Właśnie na KinoTV zaczął się film "Omen". Jakieś opinie? Dobry, czy raczej średni?

0

Co sądzicie o filmie "Obcy kontra Predator"?

0

Jaki jest wasz ulubiony film?

0

@Fabik87 To był piłkarz, który po prostu bawił się na boisku. Numer 1 jeżeli chodzi boiskową magię

0

@Sau_Ron Jeżeli chodzi o film, to tak jak wcześniej napisałem wolę Hobbita, bo ktoś słusznie zauważył, że jest bardziej dynamiczny. W filmie WP nudziły mnie momenty przedstawiające jak Frodo idzie zniszczyć pierścień. Tu uważam, że KAŻDY widz/czytelnik przyzna mi rację, że w książce jest to ZDECYDOWANIE lepiej ukazane.

0

@Sulimo Dla nas książka jest równie wspaniała (dla mnie lepsza) niż film bo jesteśmy wielkimi fanami :D Interesuje nas historia i wszystko co w świecie przedstawionym przez Tolkiena zostało dokładnie opisane. Dla osób,które aż tak bardzo się nie interesują, wszelakie długie i szczegółowe opisy mogą być po prostu nudne

0

@Sulimo Wiem, ale strasznie nad tym ubolewam :) Dla mnie to ten film mógłby trwać cały dzień

0

@Maker0 Ja zawsze uwielbiałem czarodziejkę. Frozen Orb i po gierce :)
To wiele zależy od tego jaki styl gry preferujesz. W oparciu o magię czy sprzęt. To drugie jest jak to Diablo ma w zwyczaju o wiele cięższe, ale i satysfakcja z przejścia gry jest o wiele większa

1

@Kgorecki2500 Moja drużyna jest gotowa do rywalizacji na najwyższym światowym poziomie

0

@Kote Kurhany według mnie to coś co powinno być musem w filmie. Wielka szkoda, że nie przedstawiono również postaci Toma, z którym wiązało się kilka momentów

0

@sebasek99 Według mnie nie koniecznie. Książka jest naprawdę ciekawa i wciągająca dla osób, które lubią szczegółowo i nie wiem czy to dobre określenie, ale "powoli" poznawać historię. Jest tam wiele elementów dokładnie opisanych i dla wielkich fanów film z całą pewnością może być nie Władcą Pierścieni, a czymś co ma go przypominać. Nie mniej jednak i jedno i drugie według mnie są prawdziwymi arcydziełami :)

0

Pytanie z czystej ciekawości. Ilu z was przeczytało LOTR? Które wydarzenia dodatkowe, gdybyście mogli, umieścilibyście w filmie? Czy uważacie, że film jest poprawnym odzwierciedleniem książki, czy jednak jeszcze wiele mu do tego?
Ja jestem fanem LOTR. Przeczytałem chyba każdą książkę i szczerze uważam, że wielką szkodą jest, że w filmie pominięto niektóre ciekawe wątki. Z chęcią poczytam wasze opinie na ten temat

1

@Sulimo Również nie lubię wersji TV. Kiedy decyduję się na ponowną przygodę ze światem LOTR włączam jedyną prawdziwą wersję rozszerzoną

1

@haryveb944 Wolę Hobbita. Dla mnie Władca Pierścieni jest mega ciekawy, ale nie lubię momentów kiedy Frodo człapie do Mordoru. Z władcy, zdecydowanie bardziej wolę przygody Legolasa, Aragorna, Gimliego , Gandalfa

1

@kuz No właśnie, wysadzili mury. Spójrz co robią moje wojska. W filmie to wygląda trochę inaczej, ale w momencie kiedy to się stało, to te booty zamiast przechodzić przez dziurę to wspinali się po drabinach na mury. Jak ja miałem tu wygrać się pytam :D

1

@budel17 Tak, ale Diablo II już wiele razy przeszedłem tylko nie na HC i zdarzało mi się ginąć. Teraz chcę spróbować HC

1

@TheNekro94 E tam, co Ty gadasz. Nie znacie prawdziwej historii :D On tak naprawdę miał pełną zbroję jak dowiedział się, że rosnę w siły i przyłączył się do mnie, oferując swe usługi (tak było nie zmyślam xD). Nie powiedział mi tylko, że jego oddziały to pierwszopoziomowe nooby, które nawet podstawowego skilla nie potrafią używać.

0

@budel17 Przechodzę wszystkimi postaciami na HC. Życz mi powodzenia :D Teraz gram nekromantą

0

@TheNekro94 Czarodziej lvl 100 zmiecie tam moje wojska. Niestety, ale moi orkowie to noobki i nie potrafią używać skilli

1

@bixmix Trzeba wierzyć

2

Meczyk obejrzany to teraz pora na DiabloII, nekromanta sam gry nie przejdzie. Dobrej nocy życzę!

0

Która reprezentacja ma największą szansę na wygranie MŚ według was?

1

Niech wrzucą jeszcze z jedną brameczkę

0

Ale o co wam chodzi? Wygrywamy z POTĘŻNYM San Marino, na bramce, jak ktoś słusznie zobaczył stoi łysy Zlatan, a wy narzekacie? Ach ci kibice... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?