1 marca 2009, 19:10
0
jeżeli ktoś chce link do meczu to proszę : http://atdhe.net/live-tv-4236.html
Muszą się skupić..
21 lutego 2009, 21:19
Po meczu :)
24 stycznia 2009, 17:46
na jakiej on pozycji gra?
24 stycznia 2009, 15:39
C+ Sport 1 (Pol) - to jest zwykły canal+ sport?
15 września 2008, 22:24
matias88fr brawo za mądrą wypowiedź! Polac mu!
24 września 2008, 21:32
Czyżby sytuacja z poprzedniego meczu z betisem? 3:2 dla nich...?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeżeli ktoś chce link do meczu to proszę :
http://atdhe.net/live-tv-4236.html
0
Muszą się skupić..
0
Po meczu :)
0
na jakiej on pozycji gra?
0
C+ Sport 1 (Pol) - to jest zwykły canal+ sport?
0
C+ Sport 1 (Pol) - to jest zwykły canal+ sport?
0
matias88fr brawo za mądrą wypowiedź! Polac mu!
0
na jakiej on pozycji gra?
0
Czyżby sytuacja z poprzedniego meczu z betisem? 3:2 dla nich...?
0
Muszą się skupić..