Sav

0

jeżeli ktoś chce link do meczu to proszę :

http://atdhe.net/live-tv-4236.html

Sav

0

Muszą się skupić..

Sav

0

Po meczu :)

Sav

0

na jakiej on pozycji gra?

Sav

0

C+ Sport 1 (Pol) - to jest zwykły canal+ sport?

Sav

0

KoksCules - dzięki

Sav

0

Canal + pokazuje mecz?

Sav

0

Co to nasi gracze mają między herbem FcB a znaczkiem Nike?

Sav

0

Mi się wydaje czy w next meczu eto za kartki pauzuje?

Sav

0

Piękny mecz :D

Sav

0

Guddy strzelił o.O!

Sav

0

Czyżby sytuacja z poprzedniego meczu z betisem? 3:2 dla nich...?

Sav

0

Niezłe ;D naprawdę niezłe ;D haahaha ;p

VeB!

Sav

0

matias88fr brawo za mądrą wypowiedź! Polac mu!

Sav

0

I jeszcze do nas dojdzie CFR Cluj ;p

Sav

0

I jeszcze do nas dojdzie CFR Cluj ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?