O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 7

Komentarze

1

Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.

6

Spróbujcie śledzić wzrokiem Gomesa, on się jawnie chowa przed piłka. Unika jej jak ognia...jak sztab szkoleniowy może tego nie widzieć

0

Wiem wiem tak wyszło ;) a bilet do wydruku

0

Właśnie może być problem z sprzedażą bo chodzi o dzisiejsze spotkanie, nie wiem czy zdążę sprzedać

0

Orientuję się może ktoś jak wygląda sprawa z zwrotem biletów na mecz? Dostałem bilet na mecz w prezencie ale niestety nie dam rady go wykorzystać.

Zobacz wszystkie

6

Spróbujcie śledzić wzrokiem Gomesa, on się jawnie chowa przed piłka. Unika jej jak ognia...jak sztab szkoleniowy może tego nie widzieć

1

Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.

0

Normalnie zaczynam sie denerwowac ze mozemy tego nie wygrac :/

0



HENERY weszedl i kolejny GOL !!!!!!!!!!!!

0

No mam nadzieje ze odrobia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?