Seba_7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Police
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.
6
Spróbujcie śledzić wzrokiem Gomesa, on się jawnie chowa przed piłka. Unika jej jak ognia...jak sztab szkoleniowy może tego nie widzieć
0
Wiem wiem tak wyszło ;) a bilet do wydruku
0
Właśnie może być problem z sprzedażą bo chodzi o dzisiejsze spotkanie, nie wiem czy zdążę sprzedać
0
Orientuję się może ktoś jak wygląda sprawa z zwrotem biletów na mecz? Dostałem bilet na mecz w prezencie ale niestety nie dam rady go wykorzystać.
0
Tylko że Odense i Odds BK to dwa inne kluby. Odense z którym grał Fullham jest z Danii a Odds z którym gra Dortmund jest z Norwegii
0
No brawo tylko pogratulowac im madrasci... I jeszcze w dodatku ta jego piosenka "Fairytale" dosyc fajna jest xD
0
Na ebramkach jest mecz !!
http://ebramki.pl/view,mecze-na-zywo-atletico-madryt-fc-barcelona,4164.html
0
No nie ma to jak trener ktory potrafi zmowtywowac druzyne xD
0
Ale piekny rajd byl EXTRA
0
Odrazu mozna odczuc brak messiego :(
0
No mam nadzieje ze odrobia :)
0
Normalnie zaczynam sie denerwowac ze mozemy tego nie wygrac :/
0
No tak ma byc 2-0
0
ajjjjjjj szkoda tego spalonego ;/
0
Hehe a ja se obejze na Sport N xD
0
No w końcu coś sie dzieje xD
0
No to zobaczymy jak realowi pojdzie z Atletico xD oby przegrali
0
HENERY weszedl i kolejny GOL !!!!!!!!!!!!
0
Ajj szkoda tego spalonego a byloby 5-1