LUCHO jest do wzięcia, wiem że chłop ma teraz ciężkie chwilę ale czas leczy rany , i może przydałoby mu się troche odmulić od tego wszystkiego ,a przy okazji odmulił by Barce po Waldku .
LUCHO jest do wzięcia, wiem że chłop ma teraz ciężkie chwilę ale czas leczy rany , i może przydałoby mu się troche odmulić od tego wszystkiego ,a przy okazji odmulił by Barce po Waldku .
Komentarze
2
Ja mam nadzieję że jeszcze zdąży zagrać na nowym ,wyremontowanym Camp Nou. Trzeba będzie tam być ,nie ma wyjścia . Gratulacje Leo!!!
0
LUCHO jest do wzięcia, wiem że chłop ma teraz ciężkie chwilę ale czas leczy rany , i może przydałoby mu się troche odmulić od tego wszystkiego ,a przy okazji odmulił by Barce po Waldku .
2
Ja mam nadzieję że jeszcze zdąży zagrać na nowym ,wyremontowanym Camp Nou. Trzeba będzie tam być ,nie ma wyjścia . Gratulacje Leo!!!
0
LUCHO jest do wzięcia, wiem że chłop ma teraz ciężkie chwilę ale czas leczy rany , i może przydałoby mu się troche odmulić od tego wszystkiego ,a przy okazji odmulił by Barce po Waldku .