Sebano9
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja mam nadzieję że jeszcze zdąży zagrać na nowym ,wyremontowanym Camp Nou. Trzeba będzie tam być ,nie ma wyjścia . Gratulacje Leo!!!
0
LUCHO jest do wzięcia, wiem że chłop ma teraz ciężkie chwilę ale czas leczy rany , i może przydałoby mu się troche odmulić od tego wszystkiego ,a przy okazji odmulił by Barce po Waldku .