0

Po pierwsze nie jestem żadnym "halowcem" jak to określiłeś (ani nazywając rzecz po imieniu kibicem Realu) i dziwię Ci się że będąc moim rówieśnikiem używasz slangu gimnazjalistów.

Po drugie odnosząc się już do sprawy dopingu na CN i SB to stwierdzam po prostu całkiem obiektywnie że doping nie jest taki sam. Młyn na SB jest zdecydowanie lepiej zorganizowany i liczniejszy niż młyn Almogavers i jest o wiele lepiej słyszalny przez cały mecz niż ten na Gol Sud na CN. Jeśli twierdzisz inaczej to wydaje mi się że albo za wszelką cenę chcesz bronić tego co barcelońskie, albo nie oglądasz meczów Realu i nie masz porównania. Peace.

0

Na CN z pewnością, bo doping Almogavers jeśli już jest, to jest mocno niemrawy, a ilość przyśpiewek ich repertuaru można policzyć na palcach 1 ręki. Ale na SB ? Nie zgodzę się. Ultras Sur prowadzą tam regularny i słyszalny doping mimo że stanowią może kilka % pojemności stadionu.

0

Taka jest cena za popularność, nie$tety.

0

@ ef

jeśli masz odpowiednio szybkie łącze, to kupuj śmiało transmisję w onecie. jakość fantastyczna i 0 lagów.

0

"Zawodnicy Saragossy przed meczem mówili, iż chcą powtórzyć wynik z rywalizacji z Realem Madryt, który na La Romareda został pokonany,"

Był remis 1-1.

0

>>> AGAINST MODERN FOOTBALL

0

Odnoszę wrażenie że ten wywiad już raz tutaj był :)

0

Tak. On wie.

0

FUERA !

0

" Sytuacja Los Rojillos na najbliższe tygodnie rysuje się mało optymistycznie, gdyż podopiecznych José Antonio Camacho czekają wyjazdy na mecze z takimi firmami, jak Real Madryt, Athletic Bilbao, Espanyol Barcelona, czy Atlético Madryt."

Z Bilbao, Osa grała w poprzedniej kolejce :)

0

"Najgorsze: Petardy w greckim piekle

Jedynym negatywem spotkania był incydent, wywołany przez greckich fanów pod koniec meczu. Włoski arbiter, Gianluca Rocchi, zmuszony był przerwać na kilka minut spotkanie, z powodu odpalanych na trybunach petard. Na szczęście obyło się bez obrażeń zarówno ze strony kibiców, jak i zawodników."

Najgorsze ? 0_o

0

" Obecny zarząd odrzucił projekt Normana Fostera uważając go za przesadzony i nie na miejscu."

Chwała im za to :)

0

W żadnym wypadku nie mam zamiaru bronić Szweda, ale jestem w 99,99% pewny, że w tej sytuacji chodziło mu raczej o wstyd z powodu przesiadywania na ławce w Barcelonie, a nie z powodu samego pobytu w naszym klubie. Na bank doszło do przekręcenia jego słów, lub błędnego ich zinterpretowania :)

0

Bardzo dobra wiadomość :)

0

"Reakcja Pepa Guardioli jest błyskawiczna. Po sobotniej porażce na Camp Nou, trener FC Barcelony już teraz szuka wzmocnień w defensywie."

śmieszne.

0

Ja podobnie jak kumaczaczi od zawsze darzyłem go symaptią :) Powodzenia Eidur !

0

PZPN prawie jak FFF

;)

0

LEGENDA !

0

Dobry nius. Dzięki !

0

@ GoonerS

Oceniam tę sytuację podobnie.

0

ten gracz nie jest warty takich pieniędzy. tyle w tym temacie ode mnie.

0

Del Nido ma rację. Brawo za tak odważne słowa. Oby tylko na słowach się nie skończyło.

0

"Jeszcze nigdy nie przepłaciliśmy za żaden transfer"

0_o ?!

Oj panie Laporta... śmiech na sali :)

0

Podoba mi się wizja tych ludzi. Nawet bardzo :)

i jeszcze to:

"Chcemy stworzyć także "młodą trybunę", jaką ma wiele zespołów w Europie."

...mmm rozmarzyłem się...

0

Tak jakbyśmy my nie świetowali ich porażek :]

Ludzie, wykażcie się choćby minimalnym obiektywizmem :)

0

Cardoner tłumaczył, że stadion wymaga "modernizacji, poprawy dostępu, podjazdów, wind, toalet, barów, restauracji, miejsc parkingowych... Nie potrzebujemy jednak miliona żarówek pana Fostera ani zaciągania kredytu hipotecznego na następne 50 lat".

"Proponujemy nowe Camp Nou, gdyż bardzo lubimy nasz stadion oraz jest to już częścią naszej historii, historii Barçy. Chcemy stadion z ubiegłego wieku (1957) z komfortem tego stulecia. Ponadto, musimy zmniejszyć wydatki z 250 do 50 milionów euro".

3 słowa cisną mi się na usta:

BRAWO ! BRAWO ! BRAWO !

0

makaj,

choćby z powodu, który może zabrzmi jak banał, ale...

liczy się jakość, nie ilość :)

pozdrawiam !

0

ten nius odmienił moje życie

0

@ Zygfryd

brzydki ?

no tak, lepiej żeby świecił jak choinka w święta.

więcej turystów na trybunach również jak najbardziej wskazane.

0

"jedynie "Stare Firmy" potykają się dosyć często, ale o tym wiedzą tylko najzagorzalsi kibice ligi szkockiej, których liczbę w całej Polsce szacuje się na dziewięciu."

zdziwiłbyś się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?