8

Ja się absolutnie nie zgodzę. Dla mnie Ronie jest legendą. Fakt, że grał krótko, ale jak!
To dzięki niemu zacząłem kibicować Barcie i myślę, że nie tylko ja ;)

1

Jeżeli ze słabszymi drużynami Deulo klepałby tak jak dzisiaj, to też nie byłoby źle ;)

1

Oby do niedzieli nastawił celownik ;D

0

Oby nie licytowali Coutinho w nieskończoność. Nie chcą dać za 120mln€ to ja bym jednak już zdecydowanie podziękował...
W takim wypadku zapytać o Eriksena.
Oby tylko Borussia się opanietała i Dembele przyszedł za mniej niż 100mln€..

0

Czy czasem nie było ostatnio coś o tym, że w Hiszpanii został zniesiony podatek od tego typu rzeczy? Tzn. wykupywanie poprzez klauzulę?
Tak mi się zdaje, ale możliwe, że źle zinterpretowałem jakiś artykuł.

25

Bardzo fajnie, jeśli miałby przyjść, ale ludzie jakie 160, 200mln...
Czy oni już totalnie powariowali?

0

Według mnie porównanie Naymara do Roniego to jednak duża ujma dla R10.
Za Neymarem płakać nie będę. A mimo, że Ronaldinho sam sobie troche zawalił karierę, to do końca życia będę miał łzy w oczach patrząc na mecze w których pokazywał swoją magię :D

0

Na pewno tłumaczenie prawidłowe?
Po pytaniu od dziennikarza odnośnie sposobu strzelania karnych Dembele ma minę jakby nie wiedział jak to wyjaśnić xd

0

W sumie też racja, ale z drugiej strony, czy Bayern faktycznie z nikim za plecami nie rozmawia?

0

Chodzi Ci o to, że przez kontuzję stracił szybkość?
Jednak już trenował normalnie więc myślę, że nie powinien to być powód do aż takiej różnicy pomiędzy nim a Assensio.

0

Mi się wydaje, że przy pierwszej bramce mógł zrobić nieco więcej.
Zecydowanie na plus jego opanowanie. Osobiście uważam, że w grze nogami zachowuje większy spokój niż ter Stegen.
Może ter Stegen jest w stanie wyciągać niemożliwe piłki ale jednak chyba częściej zdarza mu się popełnić prosty błąd.
To takie spostrzeżenia na ten moment i oczywiście nie wstawiam Jaspera na siłę do bramki bez dawania możliwości do wykazani się Marcowi.

1

Zgodzę się z ludwin31. Niestety ale Vidal zaliczył wczoraj sporo strat, poza tym nie potrafił dogonić Assensio który biegł z piłką...(swoją drogą przecież Vidal był uznawany za bardzo szybkiego zawodnika...)

0

Wszyscy piszą i finansowym fair play. Ok, ale czasem czy PSG nie narusza w tym przypadku również zakazu mówiącego o tym, że nie można negocjować z zawodnikami którzy mają kontrakt dłuższy niż pół roku (albo rok - jeśli napisałem źle proszę o poprawienie).
Bayern szybko zareagował w sprawie Lewandowskiego strasząc, że jeżeli kluby będą się z nim kontaktować to narażają się na sankcje fifa i sprawa ucichła. Barcelona natomiast siedzi cicho...

0

Nie wiem czy dobrze pamietam ale wydaje mi się, że poprzednia klauzula Neymara (zapisana w poprzednim kontrakcie) wynosiła 200mln euro. Jeżeli tak faktycznie było, to kolejny raz mamy przykład nieudolności naszego zarządu. Podpisali z Neymarem nowy kontrakt, gdzie dostaje on większą wypłatę, a dodatkowo 26mln w tym toku za samo podpisanie dla jego ojca (nie wiem czy czasem rok temu przy samym podpisywaniu czegoś nie dostał). Reasumując znacznie lepiej było nie podpisywać z Neyem nowego kontraktu, tak żeby odszedł za 200mln niż podpisać i puścić go za 222mln (w rzeczywistości 222mln - 26mln dla jego ojca - wzrost wysokości wypłaty Neya - ... )

0

Można zapytać o co w tym wypadku chodzi z Semedo, bo chyba nie jestem w temacie.
Edit: już znalazłem, że była jakaś kłótnia...

0

Czy dobrze znalazłem, że l'escala gra w 6 lidze Hiszpańskiej?

0

Czyli mieliby kupić i Neymara i Alexisa?
No bez przesady...

0

Niestety bez większego znaczenia, kupować nadal od nich można (tylko oni nie mogą), jeżeli więc geniusze z naszego zarządu opłacą klauzule Paulinho (wynosi bodajże 40 mln), to po prostu go kupią...;(
Jedyna nadzieja, że jeżeli to zrobią to może referendum odniesie sukces...chociaż to bardziej marzenia ściętej głowy...

0

Fakt, że czasem nie odczyta ale u mnie zdarza się to raczej wtedy, gdy palec jest mokry, czy coś w tym stylu ;)

0

Mam 6s od listopada ubiegłego roku i mimo, że raz na jakiś dłuższy czas zatnie się, to jestem zadowolony ;)

0

Chyba niemal każdy zdaje sobie sprawę, że uzbieranie takiej liczby głosów jaka jest wymagana do obalenia zarządu Bartomeu jest praktycznie niemożliwe, ale mam nadzieje, że teraz już przynajmniej większość ludzi, jak beznadziejnym prezesem jest wyżej wymieniony pan...

3

Według mnie ro oczywiste, ze jeśli Barca nie wygrałaby tego trypletu, to Bartek nie byłby prezydentem. Niestety jest nim i z każdym dniem coraz bardziej mnie denerwuje ;(

0

Nie ma. Stad problem..

1

Kompilacja pozostawia, bardzo dobre wrażenie na temat zawodnika :D jeśli miałby tak grać w Barcelonie to..jasne, czemu nie!
Tylko właśnie, pytanie czy by się zaadoptował..

0

Nie ma co patrzeć na mecze Realu. Im więcej ich oglądam tym bardziej nienawidze...
Co dzisiaj gra Atletico? Kompletnie nic! Oni atakując odwracają się tyłem do przeciwnika..co to ma być?

12

Z Umtitim, który chciał grać w Barcie wyszło dobrze, więc może i teraz byłoby ok?
Zobaczymy co wymyśli zarząd..

1

Według mnie Gomes dzisiaj całkiem, całkiem zagrał...a fragment meczu był nawet taki, że przecierałem oczy ze zdumienia, czy to faktycznie możliwe żeby grał tak jak grał, po tym co było wcześniej...
(nie chodzi mi tu o jakąś super niesamowitą grę, ale samo przyjęcie z jednoczesnym wypuszczeniem sobie piłki w kierunku biegu i od razu prostopadłe podanie w jego wykonaniu było dla mnie szokiem)

0

A czy czasem nie jest tak, że mimo wszystko większe szanse na Zamorę ma Oblak? średnią ma niższą, a jeżeli zagra w pozostałych meczach to 28 meczy też mu się chyba uzbiera..

0

No tak. Real zawsze stosował jakieś brudne gierki i tak samo pewnie jest tym razem..

1

Szkoda. Fajnie byłoby mieć go u nas. Zwłaszcza gdyby przyszedł za darmo po skończeniu kontraktu.
Swoją drogą, nie wiem co tak bardzo go u tych białych trzyma ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?