O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hasz.
Nie wysyłasz kod smsem i Ci po paru sekundach przysyłają login do meczu.

0

Rivaldo83
Miło jest wtedy jak nikt na siebie nie bluzga... a wracając do tematu z Realem można by zagrać ale w półfinale , Bayern czemu nie zawsze uważałem że styl Barcy nie pasuje Bawarczykom.

0

mvzi93
Chodziło mi o mecze LM ale dzięki niwrad już wszystko wyjaśnił.
Pozdrawiam,

0

mvzi93
A na jakim kanale C+ będzie można oglądać LM?

0

mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,

Zobacz wszystkie

0

Pub 13 na Ruskiej ...

0

w Środe mecz jest o 23 na zywo tak?? bo na stronie u góry jest napisane godz 22...

0

mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,

0

Myśle ze wiele osób by chciało kupić ta trawe na której Barca zdobywala tegoroczne trofea a pieniadze z takich aukcj mogły by np pomóc biednym dzieciom

0

mvzi93
A na jakim kanale C+ będzie można oglądać LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?