Rivaldo83
Miło jest wtedy jak nikt na siebie nie bluzga... a wracając do tematu z Realem można by zagrać ale w półfinale , Bayern czemu nie zawsze uważałem że styl Barcy nie pasuje Bawarczykom.
mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,
mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,
Myśle ze wiele osób by chciało kupić ta trawe na której Barca zdobywala tegoroczne trofea a pieniadze z takich aukcj mogły by np pomóc biednym dzieciom
Komentarze
0
Hasz.
Nie wysyłasz kod smsem i Ci po paru sekundach przysyłają login do meczu.
0
Rivaldo83
Miło jest wtedy jak nikt na siebie nie bluzga... a wracając do tematu z Realem można by zagrać ale w półfinale , Bayern czemu nie zawsze uważałem że styl Barcy nie pasuje Bawarczykom.
0
mvzi93
Chodziło mi o mecze LM ale dzięki niwrad już wszystko wyjaśnił.
Pozdrawiam,
0
mvzi93
A na jakim kanale C+ będzie można oglądać LM?
0
mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,
0
Pub 13 na Ruskiej ...
0
w Środe mecz jest o 23 na zywo tak?? bo na stronie u góry jest napisane godz 22...
0
mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,
0
Myśle ze wiele osób by chciało kupić ta trawe na której Barca zdobywala tegoroczne trofea a pieniadze z takich aukcj mogły by np pomóc biednym dzieciom
0
mvzi93
A na jakim kanale C+ będzie można oglądać LM?