0

Hasz.
Nie wysyłasz kod smsem i Ci po paru sekundach przysyłają login do meczu.

0

Rivaldo83
Miło jest wtedy jak nikt na siebie nie bluzga... a wracając do tematu z Realem można by zagrać ale w półfinale , Bayern czemu nie zawsze uważałem że styl Barcy nie pasuje Bawarczykom.

0

mvzi93
Chodziło mi o mecze LM ale dzięki niwrad już wszystko wyjaśnił.
Pozdrawiam,

0

mvzi93
A na jakim kanale C+ będzie można oglądać LM?

0

mvzi93
A ja mam przeczucie że właśnie teraz trafimy na siebie... ale nie ważne kto by to nie był łatwo nie będzie choć Galatasaray wydaje się najsłabszy.
Pozdrawiam,

0

Pub 13 na Ruskiej ...

0

Dobra już sobie sprawdziłem:) 19 po prostu czasami człowiek jest taki leniwy:P

0

Mam pytanko o której gra Barca z Osasuną w niedziele??
Na stronie jest napisane że o 17 w programie Canal plus że o 19...

0

dawosxd - Co chciałeś przez to powiedzieć?

0

Dobra znalazłem:P po prostu czasem jestem leniwy i nie chce mi sie szukac:)

0

Ma ktoś może link do meczu na Sopcasta... cholera mam pakiet w Dialogu i tam nie mam Weekendu:/

0

Na CT4 bedzie:)

0

Jak mowa o piwie to polecam Hiszpanskie Alhambra duzo lepsze niz te Polskie sikacze typu Lech czy Tyskie itd. Estrella Damm i San Miguel tez moga byc kosztuja 8-9 zł ale sa w wygodnej litrowej butelce w sam raz na 45min meczu :) i do tego z Barcelony:P

0

w Środe mecz jest o 23 na zywo tak?? bo na stronie u góry jest napisane godz 22...

0

Kantyman dzieki:)

0

Mam pytanie wie ktos czy jakas Polska stacja bedzie pokazywac dwumecz z Realem 14 i 17?? może jakis sportklub albo tvp??

0

No i gitarra... nie mozna było tak od razu zrobić... niech sie ogra i zobaczymy moze jeszcze nie jest to zmarnowany talent i pieniądze.

0

Polski Hiszpan... ja dokładnie tak samo , tylko ze jade jeszcze do Berlina na Real( kumpel jest wielkim fanem Realu)

0

Myśle ze wiele osób by chciało kupić ta trawe na której Barca zdobywala tegoroczne trofea a pieniadze z takich aukcj mogły by np pomóc biednym dzieciom

0

Messi nie moze grac!!po co sie narażać !!jeszcze wyjdzie jakis "webbo" podobny który nie lubi Barcy i tylko narobi niepotrzebnej krzywdy !!

0

Nieżle" moz" nie ma to jak byc dobrej mysli...a ja mysle ze z Bayernem zremisujemy a z Getafe pewnie wygramy rewanżując sie za ostatni remis!!

0

ja bym odpuscil Messiego i Eto reszta wydaje mi sie ze powinna grac ale co zrobi Pep to tylko on wie...szkoda ze Caceras tak mało gra mysle ze gosciu potrzebuje troche wiecej ogrania w tak wielkiej druzynie a jest naprawde dobrym obronca i ma szanse powalczyc o pierwsza jedenastke!

0

Wesołych Świąt!!! jak widać kibice Barcelony są jedna wielka rodzina!!! i niech tak pozostanie na wieki:) Amen

0

Zimny prysznic!!! moze i dobrze a chłopaki wezma sie za gre w nastepnych meczach!!!

0

Nie komentowałem nigdy przyjecia Guardioli.....ale teraz to zrobie...jakie w ogole on ma doswiadczenie zeby prowadzic tak wielka druzyne??!! odp NIE MA I NIE POWINIEN!!! choc to pierwszy mecz ale juz 2 o cos na wyjezdzie i sie zapowiada ze drugi przegrany:/

0

2-1????? ;/ to chyba z Barceloną B............mysle ze bedzie 4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?