ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O boże , czyli ktoś z dwójki Cubarsi-Garcia na stoperze .
Dramat totalny.
0
@JordiAlbion w tym sezonie już nie.
2
W sumie dobrze że Carvajal i Trent wrócili do składu Realu . Obaj nie dają rady w obronie na dobrego skrzydłowego a wtedy może Valverde zagra w pomocy z Tchouamenim a wtedy Real sporo traci w drugiej linii .
1
@Gacek5 + kurs na symulkę Mbappe 1.01
0
@Azazel_Pazuzu no i Galacticos zdobyli 4 bramki mniej niż ta cienka Barcelona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kamiVeB dali mu mecz na przełamanie .
1
Eric na PO a na środku Christensen z Araujo .
0
@papryk13 jaki mieli szpital ? Nie mieli PO i stopera.
1
@July_6_BcN ja tam bym się akurat cieszył że człowiek nie idzie w żaden melanż tylko dobrze się wyśpi . Na co komu melanż?
0
@Culer9002 jak dla mnie to bez szału .
0
@Guillegavira jaki Kounde i jaki Cubarsi xD
1
@Destroyer_of_Worlds nie musiał , już z Juve byli złodziejami . To co odwalił sędzia przy faulu Diaza to kryminał.
5
@KamQiX bardzo dobrze zrobił . Niech debil ma nauczkę .
No widać jak wystarczyło poczekać aż potem wspaniały kierowca wpadł na pomysł żeby dać lewy kierunek i jechać dalej pod prąd xD
0
@partymaker jeszcze pamiętam wtedy grał bardzo dobre mecze ale po pół roku wszystko się zepsulo i trwa.
0
@buglikos w zeszłym sezonie u nas w ataku prawie nikt nie wypadał .
1
@Spacedragon Ronaldinho
2
@insp1re jak dla mnie mamy takie same szanse jak i Real . Bardzo chciałbym zobaczyc Casado , Pedriego , De Jonga i Fermina w środku , z przodu Rashford i Yamal na prawym skrzydle . Myślę że przejęli byśmy kontrolę w środku i zagrażali im szczególnie na skrzydłach gdzie Real ma ostatnio braki .
0
@Wojcio my cały czas tracimy bramki w banalnych sytuacjach gdzie gra Cubarsi , więc też bym postawił na Araujo-Christensen.
1
@Zelazny_Mike wow właśnie odkryłes jak funkcjonuje świat! Porównywalnie Polska jest takim Nepalem świata gdzie za daną robotę zgarniają 4-5 razy więcej niż w Polsce .
0
@Maker0 dlatego liczę na środek Pedri-De Jong-Cadado-Fermin.
2
@mientusek1407 i to w LM? Cały świat w szoku .
0
Byle w parze z Christensenem.
0
@Nightraider nie prawda . Rozwiązaniem jest nie pressować na ślepo do przodu .
1
@Torion2007 mnie nasze patałaszki w obronie z Kounde i Cubarsim na czele również nie przekonują xD
20
Czy dziwi mnie brak czerwonej dla Diaza za atak wyprostowaną nogą od tyłu w achillesy rywala gdzie nawet przez moment nie próbował cofnąć nogi podczas gdy sędzia stał 2 metry obok i widział wszystko jak ma dłoni?.
Absolutnie nie.
0
@bartekvisca mam nadzieję że wyjdziemy środkiem Pedri-Casado-De Jong- Fermin żeby przejąć środek pola i sporo pressować.
0
@derus a co mamy grać jak tyle kontuzji wyskoczyło na raz? Ani zawodników w ataku nie było ani do rotacji żeby odpoczęli .
El Clasico od zawsze rządzi się swoimi prawami i decyduje dyspozycja dnia a nie forma przed meczem . Milion razy okazywało się że faworyt w El Clasico nie dał rady .
0
@derus a Real coś gra wybitnego ? Mają drewnianą pomoc i multum kontuzji w obronie .
0
@Piecu11 potrafi też dużo symulować